Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Metrekare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak Ergün
Nasıl alabildin? Bende almaya çalıştım ancak yoğunluk var bekleyin diyordu sürekli sonra kupon bitiyordu bu 15 saniye içerisinde oluyor bu arada
kupon sayfasinda bekledim, 1 saniye kala yeniledim. Olabildigince hizli sekilde kupona tiklayip, dogruma kodunu girip aldim. O sure zarfinda internete bagli kimse olmazsa faydasi olur. Onun haricinde ekstra birsey yapmadim.

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
kupon sayfasinda bekledim, 1 saniye kala yeniledim. Olabildigince hizli sekilde kupona tiklayip, dogruma kodunu girip aldim. O sure zarfinda internete bagli kimse olmazsa faydasi olur. Onun haricinde ekstra birsey yapmadim.
Kuponla 94999 altına düşünce vergi iadesine dahil oluyor mu ki

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Mert
24 Kasımda Amazonda A34 düşerse alınır mı
(vergi muafı için) belki çok şikayet oldu diye bu sefer yazarlar. Yoksa direkt M34 mü alayım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

N11 den 1000 TL lik hediye ceki yakaladim o sekilde fiyati 9499 TL ye geldi, birde ordan aldim. Faturaya imei yaziliyor dediler. Bekliyorum bakalim artik hangisi once fatura keserse onu kullanicaz. Amazonlada gorustum telefonda bu hafta hallediler dedi ama pek guven vermiyor artik.
Faturada kupon gözükürse kabul etmezler ki. Direkt 9499 olması lazım

man a man

80+ Bronze
24 Kasımda Amazonda A34 düşerse alınır mı
(vergi muafı için) belki çok şikayet oldu diye bu sefer yazarlar. Yoksa direkt M34 mü alayım?

Faturada kupon gözükürse kabul etmezler ki. Direkt 9499 olması lazım
Faturada ödenen miktar 9500TL altı olduğu sürece sorun olmuyor
Faturada kupon gözükmez fiyat 10.000TL şeklinde gözükürse kabul edilmez
esas olan faturada yazandır

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Mert
N11 den 1000 TL lik hediye ceki yakaladim o sekilde fiyati 9499 TL ye geldi, birde ordan aldim. Faturaya imei yaziliyor dediler. Bekliyorum bakalim artik hangisi once fatura keserse onu kullanicaz. Amazonlada gorustum telefonda bu hafta hallediler dedi ama pek guven vermiyor artik.
Nasıl alınıyor çek

Metrekare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak Ergün
Faturada indirim/iskonto olarak gozukuyor, vergi iadesi icin satis bedeline bakiyorlar. Amazondan flash indirimlerden alan varsa orada faturada indirim olarak gozukuyor.

Nasıl alınıyor çek
Saatlerini takip etmeniz lazim. Verdikleri kuponlar degisiyor.

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Mert
Faturada indirim/iskonto olarak gozukuyor, vergi iadesi icin satis bedeline bakiyorlar. Amazondan flash indirimlerden alan varsa orada faturada indirim olarak gozukuyor.

Saatlerini takip etmeniz lazim. Verdikleri kuponlar degisiyor.
Saat takibi benim için zor, 12.30 dan 19.00 a kadar evde olmuyorum. M34 ile Xiaomi Redmi Note 12 (8gb ramli) arasında kaldım

EmreDur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
Yarin yine olursa almayı denerim o saatlerde boş oluyorum.
Tam olarak nerede oluyor bu 1000 lira normalde belli saatlerde kupon veriyor onlar ile aynı sayfada mı

Saat takibi benim için zor, 12.30 dan 19.00 a kadar evde olmuyorum. M34 ile Xiaomi Redmi Note 12 (8gb ramli) arasında kaldım
M34 de mantıklı sadece alt çerçevesi bi tık daha kalın o hoşuma gitmedi. Ben de redmi note 12 alırım diyordum da işi boş cihaz nfc yok kameraları kötü vs yeterli donanım yok. Ucuz olsun diye bi yerlerden kısılmış gibi. A34 ü bekliyorum ben de düşerse umarım. 24 ünde düşebilme durumu mu var öyle yazmışsınız.

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Mert
Tam olarak nerede oluyor bu 1000 lira normalde belli saatlerde kupon veriyor onlar ile aynı sayfada mı

M34 de mantıklı sadece alt çerçevesi bi tık daha kalın o hoşuma gitmedi. Ben de redmi note 12 alırım diyordum da işi boş cihaz nfc yok kameraları kötü vs yeterli donanım yok. Ucuz olsun diye bi yerlerden kısılmış gibi. A34 ü bekliyorum ben de düşerse umarım. 24 ünde düşebilme durumu mu var öyle yazmışsınız.
Black friday indirimi dolayı düşebilir, M34 de Samsung shopta 2.imei ve mac yazmıyor diyorlar

EmreDur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
Black friday indirimi dolayı düşebilir, M34 de Samsung shopta 2.imei ve mac yazmıyor diyorlar
samsung bile böyle hata yapıyorsa işimiz yaş. Öğrenci vergi indirimi başlığı altında satıyorlar. Düzeltirler konuşunca diye düşünüyorum.

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Mert
samsung bile böyle hata yapıyorsa işimiz yaş. Öğrenci vergi indirimi başlığı altında satıyorlar. Düzeltirler konuşunca diye düşünüyorum.
Kimide diyor Mac telefon için değil laptop için

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
951,131
Üyeler