Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

makeiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yalçın Şimşek
çift imeiyi sordum işlemezler sanırım dedi
ss1.png

Bu şekilde geri dönüş aldım bende bu temsilci baya içimi rahatlattı yani

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Rusty
Ürünü dün teslim aldım.Gecen hafta perşembe günü faturası kesildi.Halen fatura kesilecek,72 saat falan saçma sapan şeyler söyleyip duruyor. Şimdi de ürünü aldıktan sonra 72 saat sonra güncellenecekmis. Dedim 100 saat geçenler var onlar niye güncellenmedi.Kem kum yapıyorlar. Cumaya kadar güncelledi güncelledi uğraşamam artık.Butun şevkim kaçtı gider kaçak göçek Xiaomi alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Şimdi aradığımda ise kesin olarak çözülecek şüpheniz olmasın 1 aylık iade süresi geçse bile talep açtığınız için her türlü yardımcı oluruz, 3 gün demiştiniz 1 hafta oldu dedim.
3-14 gün diyor şimdi de hangisine inanacağız bilemiyorum artik.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Beguile
Telefonu satın alalı 8 gün, teslim edileli 7 gün geçti hala bekliyorum...

Metrekare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak Ergün
N11 den 1000 TL lik hediye ceki yakaladim o sekilde fiyati 9499 TL ye geldi, birde ordan aldim. Faturaya imei yaziliyor dediler. Bekliyorum bakalim artik hangisi once fatura keserse onu kullanicaz. Amazonlada gorustum telefonda bu hafta hallediler dedi ama pek guven vermiyor artik.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Rusty
N11 den 1000 TL lik hediye ceki yakaladim o sekilde fiyati 9499 TL ye geldi, birde ordan aldim. Faturaya imei yaziliyor dediler. Bekliyorum bakalim artik hangisi once fatura keserse onu kullanicaz. Amazonlada gorustum telefonda bu hafta hallediler dedi ama pek guven vermiyor artik.
H.o n11 yazıyor. Temmuzda aldığım s20fe de kimlik,IMEI vs hepsi yazıyor faturada

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
1 hafta kovaladım kuponları yaşamamıştım şanslıymışsinn

Metrekare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak Ergün
H.o n11 yazıyor. Temmuzda aldığım s20fe de kimlik,IMEI vs hepsi yazıyor faturada
@mehmetali-001
Tesekkur ederim.
Takip etmek isteyen olursa kupon vermeye devam ediliyor. genelde saat 16:00 da verdikleri kuponlarda 1000TL lik kupon oluyor. Toplam 5 tane var, o yuzden almak isteyen varsa hizli davranmasi lazim. ben dun uygulamadan alamadim, bugun bilgisayardan aldim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Tesekkur ederim. Takip etmek isteyen olursa kupon vermeye devam ediliyor. genelde saat 16:00 da verdikleri kuponlarda 1000TL lik kupon oluyor. Toplam 5 tane var, o yuzden almak isteyen varsa hizli davranmasi lazim. ben dun uygulamadan alamadim, bugun bilgisayardan aldim.
Nasıl alabildin? Bende almaya çalıştım ancak yoğunluk var bekleyin diyordu sürekli sonra kupon bitiyordu bu 15 saniye içerisinde oluyor bu arada

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom