Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
@Abdullah Hacıgül sen uyarmıştın en başında dinlemedik fakat açıklığa kavuşması adına bi el atsan fena olmaz abi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Şimdi görüştügüm temsilci de 16.47 de bir güncelleme sağlanmamış bilgisini verdi neye inanalım bilmiyorum. Temsilciden amazona şikayette bulunacagım bir mail iletmesini istedim [email protected] bu adresi verdi bende müşteri temsilcisinden şikayetçi olduğumu ve incelenmesini talep ettim.Ayrıca konunun çok uzadığını sürekli ertelendiğini müşteri temsilcilerinin dediklerinin birbiriyle uyuşmadığından bahsettim.Ne cevap gelir bilmiyorum cevap gelirse atarım.Sizlerde isterseniz mesaj atın.

BLuXsee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
sait dönderen
arkadaşlar bir sorum olacak bu vergi indirimi için tc olmak zorunda mı yoksa vkn ve imei yeterli oluyor mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
batuhan yıldız
az önce yazdı

Amazon.com.tr faturalarında imei yazmamaktadır. Konu hakkında fatura düzenlenmesi yapılamıyor fakat teknik ekiplerimize konuyu ilettik.

Ekiplerimiz konu ile ilgilenmekte fakat hala bir geri dönüş olmadığı için sizlere bununla alakalı net bir bilgi paylaşamamaktayız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal şen
Cumaya kadar halledilir diyorlar.
Müşteri hizmetlerinin çoğu bilgisiz ama amazon yarı yolda bırakmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonu bemde açmadım, eğer imeili fatura gelirse telefonu açmadan başvuruyu yapıcam acaba sim kartını içine takmadan başvuruyu kabul ederlermi

man a man

80+ Bronze
Cumaya kadar halledilir diyorlar.
Müşteri hizmetlerinin çoğu bilgisiz ama amazon yarı yolda bırakmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonu bemde açmadım, eğer imeili fatura gelirse telefonu açmadan başvuruyu yapıcam acaba sim kartını içine takmadan başvuruyu kabul ederlermi
Sim kartı takmayla ilgili tek madde var o da fatura tarihinden önce cihazın kullanılmamış olması gerektiğini söylüyor. Bi sorun çıkacağını sanmıyorum

YBÖzhal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Yuşa Berat Özhal
az önce yazdı

Amazon.com.tr faturalarında imei yazmamaktadır. Konu hakkında fatura düzenlenmesi yapılamıyor fakat teknik ekiplerimize konuyu ilettik.

Ekiplerimiz konu ile ilgilenmekte fakat hala bir geri dönüş olmadığı için sizlere bununla alakalı net bir bilgi paylaşamamaktayız.
Aga benim anlamadığım bir şey var, ben daha geçenlerde amazondan akıllı saat ve kulaklık aldım. Bu ürünlerin faturalarında imei yazıyordu. Şuanda aldığımız telefonlarda neden yazmıyor aklım almıyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,454
Üyeler
153,563
Son üye
Daphne
Top Bottom