Neler Yeni

Samsung M52 5G modeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammet Ömer Durmuş
Daha uygun önerim yok, seçtiğiniz telefon gayet iyi. Aynı bütçede sadece daha düşük performanslı telefonlar var onları da önermeye gerek duymuyorum.
ustam peki fiyat farkına a52 almaya deger mı sızce kulaklık gırısı - sterıo hoparlor- ois olması bakımından.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ustam peki fiyat farkına a52 almaya deger mı sızce kulaklık gırısı - sterıo hoparlor- ois olması bakımından.
arada 450 tl bir fark mevcut

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,423
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Mesaj otomatik birleştirildi:

arada 450 TL bir fark mevcut
Ne kadar önemsediğinize bağlı, performans kriteriniz yoksa a52 tercih edebilirsiniz.

Besim Tibuk

80+ Gold
Eğer,

• Kamera aşırı önemli değil, çekeyim fotoğrafı ve güzel de görünsün çok ayrıntıya girmeye gerek yok.
  • Teknik özellikleri rakiplerine göre iyi olsun
  • Ekran tazeleme oranı 120 Hz olsun
  • Kapak kalitesi sert plastik de olsa olur. (Kalitesiz hissettirmez ama premium değil)
  • Mono hoparlör de sorun çıkarmaz
  • Kulaklık girişi olmasa da olur, bluetooth kulaklık ne güne duruyor?
  • Ağırlık ve kalınlık açısından biraz da olsa tasarruf edeyim(rahatsız etmez, pek fark yok A52 ile)
Dersen M52 5G al geç.

Eğer,
  • Kameraya dikkat ederim
  • Su-toz geçirmeyeceğini garanti etsin
  • İşlemci günlük işlere yetsin, fazlası olmasa da olur
  • Ekran tazeleme oranı 90 Hz olsa da olur.
  • Stereo hoparlör olsun
  • Kablolu kulaklık kullanacağım.
  • Biraz daha ağır ve kalın telefon olsa da olur(rahatsız etmez)
Dersen A52 al geç.

6. gündür M52 kullanıyorum.
Bazı tecrübelerim:

• Mono hoparlör de olsa sorun çıkarmadı, yeterli seviyede ses veriyor.
  • Kameradan anlamam ve pek kullanmam ama yeterli. Portre modunda bazı hatalar yapıyor.
  • Parmak izi vb. gayet hızlı.
  • Ekranın 120 Hz olması çok fark ediyor, 60'a alınca açık ara hissediyorum.
  • Batarya için tam ölçümüm yok ama daha bitirip şarja hiç takmadım.(Gece tekrar doldurduğum için en çok %30~ civarına indirebildim)
  • Sarı renk meselesini ben fark edemedim full parlaklık ile de kıskı ile de. Varsa ve ben göremiyorsam bilemem, kontrol edebilirsiniz bir mağazadan.
  • Kılıf ile kullanıyorum ama arka taraf premium hissetirmiyor. Tabii ki 2000-3000 TL'ye satılan Reeder gibi marka telefonların arkası gibi değil.
  • Rahatsız edici derece ısınmıyor.
Not: Ben düşük bir telefondan geçtim yani bi' nevi devir atladım :D Bundan dolayı eğer yüksek kalite bir telefondan geçerseniz benim fikirlerime ne kadar katılırsınız bilemem.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,102
Üyeler
153,170
Son üye
turrqay
Top Bottom