Neler Yeni

Şaraptan Anlayan Var Mı?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Beyaz şarap var volim diye, 1 tanesi bir şey yapmaz 2 tanesinde ping girer 3 tanesinde drop girer 4 tanesinde ışıklar gider 5. de artık sen sağ ben selamet :D
Benim bünye zayıf muhtemelen ikincide ışıklar kapanır 😂
ben anliyorum kardesım sorun nedır
Sorundan ziyadesiyle öneri istiyorum hocam.
Turasan Rose
Gül şarabı.
Yazdım kenara hocam teşekkürler.
Yazdım hocam bunu da teşekkürler.
Kalecik karası gerçekten güzel. Ama alırken satışa sunulma tarihiyle üretim tarihine dikkat et abi. 2019 üzümleri de 2021 de satılabiliyor 2021 üzümleri de. Şişenin üzerinde yazar genelde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babası şarap içmeye izin vermeyince Nacinin sıfat-ı eşgali çehre
Teşekkür ederim. Tarihi eski olanı mı almalıyım yoksa güncel olanı mı ? Şarap yıllandıkça güzelleşir diyorlar.
hawali cocuk seni .d
Sen giderken ben geliyordum.
Evet ama ben burda sağlığını düşündüm üyenin ve bu kendi görüşüm. Sizlerde hemen linç yağmuruna tutuyorsunuz.
Sağlığımı kendim önceden düşündüm zaten dostum alkolün zararlarını çok iyi biliyorum eniştem alkolden siroz oldu vefat etti o yüzden ben genel olarak alkolden uzak yaşıyorum. "Konu kapanmıştır" gibi genel bir yargı belirterek herkesi kapsadın bu da linçimsi sebep dogurdu. Sadece kendi görüşünü bildirip konudan ayrılsaydın böyle olmazdı fakat sağlık olsun önemli değil dediğim gibi.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,942
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

Teşekkür ederim. Tarihi eski olanı mı almalıyım yoksa güncel olanı mı ? Şarap yıllandıkça güzelleşir diyorlar.

Sağlığımı kendim önceden düşündüm zaten dostum alkolün zararlarını çok iyi biliyorum eniştem alkolden siroz oldu vefat etti o yüzden ben genel olarak alkolden uzak yaşıyorum. "Konu kapanmıştır" gibi genel bir yargı belirterek herkesi kapsadın bu da linçimsi sebep dogurdu. Sadece kendi görüşünü bildirip konudan ayrılsaydın böyle olmazdı fakat sağlık olsun önemli değil dediğim gibi.
Boş yapanları kaale almaman da ayrı bir kapak olmuş :kekw: :kekw:

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Bak yazdı gitti Nachi. Yazcak bir şey bulamadı herhalde.
Bütün forumdan linç yiyince benim sıfat:
hqdefault.jpg

wache2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Furkan
forumda böyle ayyaşlar varmıymış? Yapmayın etmeyin ya
Biz kendimize zevki güzel nazik içiciler diye hitap edilmesini tercih ediyoruz. Sokaktaki merdiven altı alkol tüketen kişilerle bir tutulmamız hoş karşılanmaz... :oops:

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,334
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları

Şarap yıllandıkça güzelleşir ama bu üretilen şarapların olayı farklı. Yıllananlar özel olarak yıllandırılıyor, ama 2021de satılan 2019 lar elde kalmış tarz oluyor. Sen güncelini al abi, bu üzüm tarihinin farklı bir adı vardı ama unuttum 😂

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Şarap yıllandıkça güzelleşir ama bu üretilen şarapların olayı farklı. Yıllananlar özel olarak yıllandırılıyor, ama 2021de satılan 2019 lar elde kalmış tarz oluyor. Sen güncelini al abi, bu üzüm tarihinin farklı bir adı vardı ama unuttum 😂
Vay anasını demek öyle tamamdır eyvallah adamsın.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Ciri
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,272
Üyeler
146,677
Son üye
EndLead
Top Bottom