Neler Yeni

Sevdiğim Kıza Açıldım yardım edin

MINDWIDE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
MINDWIDE
Arada zoru göstermek lazım aga bazıları dışındakilerde karakterleri vs. olsa bile sana az mayıştığı zaman gerçek yüzü belli oluyor yerinde ilgi vermek en iyisi özlemeyi sevmeyi düşündürmezsen fazla ilgi zararla biter
kesinlikle katılıyorum. İnsan merak etmediği şeye ilgi de duymuyor. Merakı canlı tutmakta fayda var

Kara*

80+ Silver
kesinlikle katılıyorum. İnsan merak etmediği şeye ilgi de duymuyor. Merakı canlı tutmakta fayda var
Merak canlı kalmasıda bir süre sonra sorun oluyor ciddi ilişkiler için böyle oluyor genelde tabii kişilerin gerçekten koşulsuz sevmesi durumları oluyorsa pek sorun etmezler. Karakterlerine ve birbirlerinden ya çok ilgiden ya da ilgisizlikten sonuç hep aynı oluyor ortası olsa bile ciddi sorunlar asla peşini bırakmıyor, ama genelde kızlar anlamıyor onu sezdim diyebilirim yapacak bir şey yok. 19 Yaşındayım ama 50 yaşındaki kişiler gibi düşündüm olgunlaştım bazı ciddi ilişki sorunları yüzünden benim yöntemlerime uysa sorun olmazdı ama bir süre sonra anlar hatalarını ayrılmadık merak etmeyin ama sayesinde yaşadığım şeyleri güzel tecrübe ettim. :)

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
En baştan en sona kadar okudum kahkaha attım kaç kere teşekkürler bu arada hayırlı olsun hocam umarım mutlu günleriniz daim olur

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Güle güle eğlen @AneX dostum. Gereğinden fazla değer yüklemene gerek yok eğlenmeye bak 😄🤘

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Enes
Hayırlı olsun dostum mutlu zamanlar geçirirsiniz umarım

Artık kızla gezersin tozarsın para yetsin istiyosan bi oyda kemale atarsın artık 🤠

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180