Neler Yeni

Sevdiğim kıza açılmalımıyım

Açılmadan önce ne yapmalıyım kızı etkilemelimiyim havalımı olmalıyım ne yapmam gerek
Açıl derken Alparslanin anadolunun kapılarını açtığı gibi Açılma. Eğer kız ile önceden bir sohbetin muhabbetin yoksa reddetme ihtimali çok yüksek. Bunun tip ile alakası yok herkes tanımadığı kişiyi reddeder. Havalı falan olmana gerek yok açıkçası kızın etkilenmesine de gerek yok. Sen nasıl normal bir arkadaşlık kuruyorsan diğer arkadaşların ile öyle davran. Önce bir temel sohbetini hazırla yan yana geldiğinizde konuşacak konularınız olmuş olur. İlerleyen zamanlarda zaten arkadaşlık seviyesi arttıkça daha samimi olursunuz daha samimi konuşursunuz oda seni sever illaki sever yani. Çünkü benim açılmadığım kız çok güzeldi bende pek yakışıklı değilim o kız bana asla bakmayacak güzellikte bir kız. Ama kızın benden başka konuşurken güldüğü konuşurken gözünün içi parladığı başka biri yoktu. Yani hersey dış güzellik değil elinden geldiğince kız ile kaynaş zamani geldiğinde geç kalmadan hislerini aktar kıza başka birini sevmiyorsa oda kabuk eder

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Diğerlerindede öyle yaptım ilki yürüdüğümü anladı uzaklaştı digerinin babasi fétòčū çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ondadamı aynı durum var
Adam 2 senedir aynı kıza açılıyor, yıl başında.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
İçinde tutma boşver konuş onla ben konuştum red :) sonra kısmet başkalarına

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Mustafa Enes Bulut
Adam akılı muhabbetin yoksa red yemen kaçınılmazdır yaşandı…

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
Açıl derken Alparslanin anadolunun kapılarını açtığı gibi Açılma. Eğer kız ile önceden bir sohbetin muhabbetin yoksa reddetme ihtimali çok yüksek. Bunun tip ile alakası yok herkes tanımadığı kişiyi reddeder. Havalı falan olmana gerek yok açıkçası kızın etkilenmesine de gerek yok. Sen nasıl normal bir arkadaşlık kuruyorsan diğer arkadaşların ile öyle davran. Önce bir temel sohbetini hazırla yan yana geldiğinizde konuşacak konularınız olmuş olur. İlerleyen zamanlarda zaten arkadaşlık seviyesi arttıkça daha samimi olursunuz daha samimi konuşursunuz oda seni sever illaki sever yani. Çünkü benim açılmadığım kız çok güzeldi bende pek yakışıklı değilim o kız bana asla bakmayacak güzellikte bir kız. Ama kızın benden başka konuşurken güldüğü konuşurken gözünün içi parladığı başka biri yoktu. Yani hersey dış güzellik değil elinden geldiğince kız ile kaynaş zamani geldiğinde geç kalmadan hislerini aktar kıza başka birini sevmiyorsa oda kabuk eder
İşte bende son yazdığın cümleden korkuyorum

İçinde tutma boşver konuş onla ben konuştum red :) sonra kısmet başkalarına
Neden reddetti sevdiği birisimi vardı

Adam akılı muhabbetin yoksa red yemen kaçınılmazdır yaşandı…
Nasıl muhabbet edebilirim

Kara*

80+ Silver

baya kastın hayatında sadece o yok kardeşim efendi efendi redini yersin olmuyorsa eğlenceli samimi olmaya çalış suskun durma derstir ıvır zıvır konu açılır ortak bir nokta bulmaya çalışırsın

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Sevgilisi olduğundan değilde belki ani bir konuşma oldu beklemiyordu çünkü hiç de görmemiş beni tanımıyoruz birbirimizi ama bana şunu soyledi biraz da heyecanlıydı konuştuğum görüştüğüm biri var gibisinden e tabi öyle bir duruma hazirlikliydim yinede guleryuzlu olumlu karsiladigi için teşekkür ederim ve olay yerinden ayrılırım sen de bir açılma gerçekleştirirsen eğer sonuç olumsuz olursa hiç kafaya takma çünkü kız seni muhtemel kafaya takmayacak hayat devam ediyor karşına illaki birileri çıkar benim dileklerim olumlu yönde olmasında başarılar

dreamuiz

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Anıl Aykın

Açılma kısmını sona bırakıp önce arkadaşın aracılığı ile hoşlandığı biri var mı yok mu öğreniyorsun. Eğer ben kendim konuşup öğrenmek istiyorum dersen daha iyi olur işte bu özgüvendir. Önce kendini sevmeyi bilmelisin sonra kızı seveceksin. Kişi için en değerli kişi kendidir. Bunu zamanında yapmayan birisi olarak psikolojik açıdan zarara girdim, red yesem bu kadar zarar da olmazdım. Sonra ki adım kızı tanımak, her şey olacağına zamanıyla varıyor. Erkenden her şey olsun bitsin dersen evet, gerçekten de erken olup biter :). İyi tanıdıktan sonra kendine sor, bu kız benim hayatıma girerse ne yapar, nasıl etkiler... Sonrası sana kalmış ama acele etme, konuşmaya başlamak ve ilerledikçe senin sorduğun sorularla vesaire o da seni tanır ve niyetini bir süre sonra anlar. Kendin olmayı da unutma.

ZyRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Can Aslan
Bu aralar bi kızdan hoşlanmaya başladım bundan önce 2 defa daha aynı şey oldu ama acilamadan gittiler : ( sizce bu kızdada açılmalıyım?
Git ve açık açık ilgin olduğunu belli et. Özgüvenini elinden geldiği kadar yüksek tut. Ya söylemez başkasına kaptırırsın ya söyler kaybedersin ya da söyler elinden gelen en iyisini yapar kızı kaparsın. Ki bu zamanda erkeklerde en çok eksik olan kısım özgüven, eğer o şekilde yaparsan azınlık olan kesimde kalacağın için mutlaka bir ilgi uyandıracaksındır. Olmazsa da zaten 40 takla da atsan o iş olmayacaktır, erkenden öğrenmiş ve zaman kaybetmemiş olursun.

Top Bottom