Neler Yeni

Sınıfta kaldım, moralim çok bozuk.

Liberal Kenobi

80+ Bronze
Dümdüz veriliyor kanka. Verilmese verilmiyor derim.
Kimyada da sınavın soruları verildi aslında. Hoca sadece çözdüğümüz fasikül (Çap 11. sınıf kimya fasikülü)'nden soracağını söyledi. ama toplam 2000 soru falan olduğu için kimse ezberlemeye uğraşmadı. tüm sorularda oradan çıktı.
O kadar övülüyor fen liseleri hiç öyle olduğunu zannetmiyordum bende mi fen lisesine geçsem napsam

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
O kadar övülüyor fen liseleri hiç öyle olduğunu zannetmiyordum bende mi fen lisesine geçsem napsam
Hocalarım çok iyi. Özellikle kimya hocam. Çok elit bir kadın. Giyimiyle kuşamıyla konuşmasıyla ders anlatmasıyla okul dışı konuşmasıyla. çoğu hocam gerçekten iyi.

Sınav haftalarında çoğu ders boş geçiyor. ders çalışmamıza izin veriyorlar.
İngilizce hocamız haftada sadece 1 veya 2 ders işliyor. diğer dersler boş.

Kimyacımız bize arada pasta falan getiriyor XD.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
Hocalarım çok iyi. Özellikle kimya hocam. Çok elit bir kadın. Giyimiyle kuşamıyla konuşmasıyla ders anlatmasıyla okul dışı konuşmasıyla. çoğu hocam gerçekten iyi.

Allah allah ozaman niye tüm türkiye yazılı oluyo cimere yazayım ben bunu

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,039
İsim
Lokman Açil
11.sınıfım ve sınıfta kaldım ne yapacağımı bilmiyorum üzgünüm 1 senem boşa gitti kendimi boşluktaymış gibi hissediyorum. Morele ihtiyacım var :( :/

9'uncu sınıfta kaldım moral bozmadım çalıştım ve sınıfı geçtim sonra araya virüs falan derken 11'inci sınıfta teşekkür alarak buldum kendimi :) yani bu hayatta yaşadığın zorluklar sana bir ders olsun

Dümdüz veriliyor kanka. Verilmese verilmiyor derim.
Kimyada da sınavın soruları verildi aslında. Hoca sadece çözdüğümüz fasikül (Çap 11. sınıf kimya fasikülü)'nden soracağını söyledi. ama toplam 2000 soru falan olduğu için kimse ezberlemeye uğraşmadı. tüm sorularda oradan çıktı.
Keşke bizimkinde de yapılsa

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Keşke bizimkinde de yapılsa
Tüm fen liselerinde 11. ve 12. sınıflara sözel derslerin cevapları verilir. Garip bir durum yok ki. Fen lisesinde alan seçimi yok. Herkes sayısaldan eğitim görüyor. Tarih, Almanca, edebiyat, din gibi dersleri işlemiyorsunuz. Fakat sistem sağ olsun onların da sınavlarına girmen gerek. Hocalar veriyor cevapları bu yüzden. Sayısal derslerin sınavları da hocadan hocaya değişir. Birisi fasikülden sorarım der, biri ders kitabından, biri ders işlerken deftere yazdırdıklarından, biri en baştan hiç görmediğin sorular hazırlar.

Spektraa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Muhammed Emin Ocak
Bizde sayısallar edebiyat işliyor, normalde edebiyat işlememeleri lazımken işliyorlar.
Ben eşit ağırlıkçıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizde sayısallar edebiyat işliyor, normalde edebiyat işlememeleri lazımken işliyorlar.
Ben eşit ağırlıkçıyım.

Tüm fen liselerinde 11. ve 12. sınıflara sözel derslerin cevapları verilir. Garip bir durum yok ki. Fen lisesinde alan seçimi yok. Herkes sayısaldan eğitim görüyor. Tarih, Almanca, edebiyat, din gibi dersleri işlemiyorsunuz. Fakat sistem sağ olsun onların da sınavlarına girmen gerek. Hocalar veriyor cevapları bu yüzden. Sayısal derslerin sınavları da hocadan hocaya değişir. Birisi fasikülden sorarım der, biri ders kitabından, biri ders işlerken deftere yazdırdıklarından, biri en baştan hiç görmediğin sorular hazırlar.
Seneye bu bilgileri doğrulayacağım sanırım

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ben eşit ağırlıkçıyım.
Onu bizde işliyoruz. ama Edebiyatı kabataslak işliyoruz. okulun kapanmasından 4 ay önce edebiyatı bitirdik tamamen TYT çözdük. Ondan şuanda hiç TYT türkçe çalışmamama rağmen 28.5-30 arası net yapabiliyorum.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
fen lisesindeysen zaten
almanca
beden eğitimi
matematik tarihi-astronomi gibi bir ders. hepsinden 100 alıyorsun

Din-Felsefe-Tarih gibi sınavların cevapları veriliyor. ben hiç çalışmadan 78-77 falan ortalamayla geçtim. nasıl kalmayı beceriyorsunuz cidden anlamıyorum.

Düz lisede de aynı mantık olması lazım. bazı sınavların direkt cevapları veriliyor.
Hangi lise bu :D?

Ya hocam yok öyle bir şey ebem mahboluyor benim siz hâlâ cevapları veriliyor diyorsunuz.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Ya hocam yok öyle bir şey ebem mahboluyor benim siz hâlâ cevapları veriliyor diyorsunuz.
Fen lisesini bitirdim bu sene. Bizde öyle. Fen lisesine giden ne kadar tanıdığım varsa onlarda da öyleydi. Sözel dersleri işlemeyip o derslerde de sayısal dersleri işliyoruz. En son 9. ve 10. sınıfta girdim düzgünce sözel derslerin sınavına.

Top Bottom