Neler Yeni

Sırf Rog diye fazla para verilir mi?

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Soru basit:
Sırf Rog diye bir ekran kartına 2000₺ fazla para verir misiniz?
Yoksa daha ucuza Palit, Pny gibi markaların ekran kartlarını mı tercih edersiniz?
Konu fikrini bana sunan @cfranko 'ya teşekkürlerimi sunuyorum. Tabii fikri o vermedi, ben çaldım.
Benim kişisel cevabım:
Eğer Palit dediğimiz markanın GAMEROCK modeli ise, daha az verir Palit alırım. Ama gamingpro, dual gibi modelleriyse fazla verir Rog alırım.
Sizlerin fikirleri neler?/Tasarım önemli mi?/Sırf tasarımı iyi diye 2000₺ fazla verilir mi?

Ekran kartı olarak yazdım ama Anakart gibi modellerde de geçerli. Rog diye fazla para verilir mi?

Not: Herhangi bir tavsiye istemediğim için "konu dışı" bölümüne açtım.

@DerratiX @Kürşat Kütükçü @RevDeisDou @cfranko @bana beko derler @Gorfo @stereohearts @Ahmet Öztürk @Besim Tibuk @Carl-S @Sir Cem T-oker @Ayrton @joker♤ @The Last Dragonborn @Evil Belief

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
vermem. mesela sırf şu heliosa 3000 TL para vermem P600S varken :D
Core reactor varken 1399 TL'ye. 1000 TL fazla vermem ROG PSU için.
Ekran kartı modeline göre değişir. 3090 alıyorsam 1000-2000 veririm. 3060 alıyorsam vermem.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vermem. mesela sırf şu heliosa 3000 TL para vermem P600S varken :D
Core reactor varken 1399 TL'ye. 1000 TL fazla vermem ROG PSU için.
Ekran kartı modeline göre değişir. 3090 alıyorsam 1000-2000 veririm. 3060 alıyorsam vermem.
Sen kime gönderme yapıyon 😀
Kim o, çıksın karşıma!
Sırf Rog diye PSU ve Helios alan!!

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,884
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bosverin ya herkesin tuttuğu kendine

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Soru basit:
Yoksa daha ucuza Palit, Pny gibi markaların ekran kartlarını mı tercih edersiniz?
Konu fikrini bana sunan @cfranko 'ya teşekkürlerimi sunuyorum. Tabii fikri o vermedi, ben çaldım.
Benim kişisel cevabım:
Eğer Palit dediğimiz markanın GAMEROCK modeli ise, daha az verir Palit alırım. Ama gamingpro, dual gibi modelleriyse fazla verir Rog alırım.
Sizlerin fikirleri neler?/Tasarım önemli mi?/Sırf tasarımı iyi diye 2000₺ fazla verilir mi?

Ekran kartı olarak yazdım ama Anakart gibi modellerde de geçerli. Rog diye fazla para verilir mi?

@DerratiX @Kürşat Kütükçü @RevDeisDou @cfranko @bana beko derler @Gorfo @stereohearts @Ahmet Öztürk @Besim Tibuk @Carl-S @Sir Cem T-oker @Ayrton @joker♤ @The Last Dragonborn @Evil Belief
Alınır ama fiyat farkı da önemli. Ben alırken normal seriler (Ventus, Dual) 1800TL di ROG ve Gaming X 2000TL idi mesela o zaman alınırdı. Ben Gaming X almıştım o dönem 😀

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Soru basit:
Benim kişisel cevabım:

Çok param varsa neden olmasın?

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,921
İsim
Chloe Grace Moretz
hocam bana göre marka farkı var yani soğutma farkı var sırf bunun için ve görünüş için verilir bana göre değer

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Sen kime gönderme yapıyon 😀
Kim o, çıksın karşıma!
Sırf Rog diye PSU ve Helios alan!!
O kendini bilir!

Senin O PSU'yu aldığın dönemde allahtan core reactor indirimde değildi.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,701
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Paranız varsa neden olmasın

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Paranız varsa neden olmasın
Bu çok kestirme cevap oluyor. Türkiye şartlarında normal gelirli birisini ya da direkt kendini düşünerek söylemen lazım.
Yoksa herkes gelsin, paran varsa neden olmasın desin 😀

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,125
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
ROG almam 2000 tl fazla olsun palit aliyim

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Paraya ve ekosisteme bağlı. Ekran kartını dik takamayacaksam ya da ışıklandırması üst plakasında bir güzel görünüş yoksa Windforce modelini bile alırım.

Ben almam. Dahasını koyarım exclusive görünüşlü kartları alırım. :D

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Tasarım benim için önemli ama 2000 TL fark çok 2000 TL fark vermezdim. Şahsen ben hazır sistem almadığımdan tek tek topladığımdan ekran kartı indirimi beklerim misal az önce tepe rtx 3060 ti rog 9999 TL idi iyi model olan merc RX 6900 XT 13999 TL ye düştü geçen hafta ki çoğu insan bu modelleri 18 bin TL den kapış kapış aldı ben iyi modeli indirimle ucuza alma taraftariyim acelem yok sende biliyorsun 4000 serisi çıktığında ve yayıldığında iyi bir indirimle beyaz rog bekleyebilirim biraz da bütçe meselesi rog un vereceğini gamerock da verir 2000 TL fazla verileceğine iyi bir okuma yazma hızına sahip SSD alınması daha zekice olur

Top Bottom