Neler Yeni

Snapchatten anlayan varmı

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ömer Kurşun
kızlarda yaygın kullanımı kaç tane yakın arkadaşı varsa ordan pay biçebilirsin 3.4 kere atıyorlar günde videolarda falan daha fazla puan artıyordu sanırsam karakter meselesi brom snap kullanıyor diye iyidir kötüdür sıkıntı olur denmez
3-5 yakın kız arkadaşı var onlar belki aşırı Snap atıyordur bilemiyorum

efemiller

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Efe İlbey Turan
50-60 kişi vardır aşağı yukarı. Ama tavsiyem bu kadar takip etme kanka muhtemelen günde 1'den fazla kez bakıyorsundur takıntı haline getirme. Akışına bırak olacağı varsa olur. Unutma en iyi tavsiyeleri verenler en büyük hataları yapanlardır.

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ömer Kurşun
50-60 kişi vardır aşağı yukarı. Ama tavsiyem bu kadar takip etme kanka muhtemelen günde 1'den fazla kez bakıyorsundur takıntı haline getirme. Akışına bırak olacağı varsa olur. Unutma en iyi tavsiyeleri verenler en büyük hataları yapanlardır.
Elimden gelmiyorki bakmamak :(

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ömer Kurşun
Olm fotosuna mı bakıyom sanki hesabının skoruna bakıp cikiyom
yaptığın sapıklığa giriyor farkındasındır umarım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam durumunu bilmiyorum kızın gönlü vardır bilemiyorum inşallah gönlüne göre olur ama eğer olmayacak gibiyse kendine çok acı çektirirsin gerek yok gerçekten
Elimde değil cidden inşallah şimdi yoksa bile ileride gönlü olur ne diyim

FurkanIIy

80+ Bronze
kızlarda yaygın kullanımı kaç tane yakın arkadaşı varsa ordan pay biçebilirsin 3.4 kere atıyorlar günde videolarda falan daha fazla puan artıyordu sanırsam karakter meselesi brom snap kullanıyor diye iyidir kötüdür sıkıntı olur denmez
Valla kanka genel olarak bir yargıda bulunabilirim. Snap puanı yüksek olan kızdan olmaz. İlla birilerini nude atıyordur falan demem ama snap puanı yüksek kızdan asla olmaz. Çevremdeki sevgilisi olan kız arkadaşlarımdan biliyorum.

Valla kanka genel olarak bir yargıda bulunabilirim. Snap puanı yüksek olan kızdan olmaz. İlla birilerini nude atıyordur falan demem ama snap puanı yüksek kızdan asla olmaz. Çevremdeki sevgilisi olan kız arkadaşlarımdan biliyorum.
valla 7.8 yıldır kullanıyorum sevgilimle sadece benim bile 55 k falan oldu günde 1 haftada 1.2 foto atarak birbirimize uzun süredir kullanmaya göre değişşir 7.8 yıl kullanıp 80 90 bin olan kız normal 100 de normal 300 400 lere gidiyorsa sııkıntı

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ömer Kurşun
3000 lerde şuan kanka yeni açtı ama hergun 100 felan artiyo

valla 7.8 yıldır kullanıyorum sevgilimle sadece benim bile 55 k falan oldu günde 1 haftada 1.2 foto atarak birbirimize uzun süredir kullanmaya göre değişşir 7.8 yıl kullanıp 80 90 bin olan kız normal 100 de normal 300 400 lere gidiyorsa sııkıntı
Yeni açtı kanka 3000 civarı şuan

3000 lerde şuan kanka yeni açtı ama hergun 100 felan artiyo

Yeni açtı kanka 3000 civarı şuan
bence problem yok kerhane değil ora :D siggo siggo uygulama dolu connect 2 tinder azar mazar o tarz yerlerle karıştırıyo insanlar bu saydıklarımdan birine giriyorsa geçmiş olsun snap instagramdan farksız biryer

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bir tanıdığım varda hergun Snap skoru 100-110 puan arası artıyor tahmini kaç kişiyle eklidir ki böyle artıyordur bilen varmı?
100-110 kişi vardır en az, her kişiden günlük olarak 1 skor geliyor, streak yapmayanlara da atıyor desek 130 kişi civarı vardır diyorum ben.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,221
Üyeler
156,301
Son üye
Muhammed Hamdi
Top Bottom