Neler Yeni

socios kriptodan para çekme

BahaAksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Baha Aksu
Instagram
sir_baha_hazretleri
Steam
misTralGG-Γιωργος
Twitter
misTral_GG
700 küsür chilzim var ama çekemiyorum bınance paribuyu denedim ama hollanda da yaşadığım için bu uygulamlar kayıt olmama izin vermedi. metamask var bir de uıygulama onu da destekliyor ama güvenilir mi bilmiyorum bilen biri nasıl çekebileceğime yardım edebilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Metamask borsa değil soğuk cüzdan kişiye özel sadece 12 kelime ile oluşturulan bir cüzdan türü scam linkler metamask in ile baglanmazsan bir problem olmaz

BahaAksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Baha Aksu
Instagram
sir_baha_hazretleri
Steam
misTralGG-Γιωργος
Twitter
misTral_GG
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Metamask borsa değil soğuk cüzdan kişiye özel sadece 12 kelime ile oluşturulan bir cüzdan türü scam linkler metamask in ile baglanmazsan bir prob
chilizleri etherium olarak oraya gönderip normal banka hesabıma cekebilir miyim yani onu tam anlayamadım binance acacaktim 17 temmuzda hollanda ile olan bağlantılarını kesmişler snjshsjsjs

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Kriptonu yine borsada paraya dönüştürmen lazım sadece depolamak ve transfer, kripto ödemeleri alan yerlede kullanan bilirsiniz metamask ile bankaniza direk ödeme alamazsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde eth ağında ise coin fee ücretleri çok yüksektir eth ağında yaptığınız işleme deyecekse yapin

PayPal yok mu Hollanda da paypalin kripto desteği vardı turkiyede olunca kullanamadım ama belki sorununuzu çözüm olur

BahaAksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Baha Aksu
Instagram
sir_baha_hazretleri
Steam
misTralGG-Γιωργος
Twitter
misTral_GG
Kriptonu yine borsada paraya dönüştürmen lazım sadece depolamak ve transfer, kripto ödemeleri alan yerlede kullanan bilirsiniz metamask ile bankaniza direk ödeme alamazsınız

Birde eth ağında ise coin fee ücretleri çok yüksektir eth ağında yaptığınız işleme deyecekse yapin

PayPal yok mu Hollanda da paypalin kripto desteği vardı turkiyede olunca kullanamadım ama belki sorununuzu çözüm olur
paypal var bende ama sadece bunlar üzerinden transfere izin veriliyor 40 euro gibi bir miktar var sadece

Ekler

• 20231002_134753.jpg
    20231002_134753.jpg
    114.6 KB · Hit: 31
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Metamask a coinlerini gönderip bozmak istediğin zaman paypalin desteklediği bir coine dönüştürüp yollayabilirsin sanırım paypala

Ama PayPal dışarıdan token almaya izin veriyor mu ona bak yani metamasktan eth yada btc yada usdt gibi törenleri alabiliyor mu onu öğren

BahaAksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Baha Aksu
Instagram
sir_baha_hazretleri
Steam
misTralGG-Γιωργος
Twitter
misTral_GG
Metamask a coinlerini gönderip bozmak istediğin zaman paypalin desteklediği bir coine dönüştürüp yollayabilirsin sanırım paypala

Ama PayPal dışarıdan token almaya izin veriyor mu ona bak yani metamasktan eth yada btc yada usdt gibi törenleri alabiliyor mu onu öğren
ne sıkıntılı işlermis bunlar bi parayı çekemedik para da 40 euro shshshsh

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
İlk defa yapınca harbiden zorlu oluyor

BahaAksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Baha Aksu
Instagram
sir_baha_hazretleri
Steam
misTralGG-Γιωργος
Twitter
misTral_GG
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet
Geçmiş olsun benimde benzer anılarım var 1000 dolarlık kcs aldım 700 dolara düştü onuda wld dönüştürüldüm oda simdi 460 dolarda

BahaAksu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Baha Aksu
Instagram
sir_baha_hazretleri
Steam
misTralGG-Γιωργος
Twitter
misTral_GG
Geçmiş olsun benimde benzer anılarım var 1000 dolarlık kcs aldım 700 dolara düştü onuda wld dönüştürüldüm oda simdi 460 dolarda
yuh senin ki baya kötüymüş sbshshhaha ben de uğraşamadım o elimde olanlarla farklı tokenler aldım artarsa ilerde uğraşırım shshsbhshd

Top Bottom