Neler Yeni

Sonunda Bilgisayarı Alıyorum!

RimuruTempestttttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Anıl
Yaklaşık 1 haftadır sistem hakkında bir sürü konu açtım. Forumdakilerle birlikte aquarius-5an'ı uygun bulduk. Sisteme ryzen 5 1600 af gtx 1650 super 16 gb RAM özelleştirmelerini yapıp yarın sipariş ediyorum. Fps testlerini monitör de gelince paylaşırım. Daha fazla başınızı ağrıtmayacağım söz 😁.
hayırlı olsun ustam senin adına çok mutlu oldum :D

BugraSamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra Samet
Yaş kaç merak ettim 10 yada 11 ? Neyse tartışmaya gerek yok her şeyi cümlelerinizden belli ediyorsunuz zaten 😂 😂.
Bende 13 yaşımdayım fakat en az sizin kadar biliyorum.Arkadaş yanlış bir şey söylemiş kaba olmuş fakat lütfen yaşa bağlamayın.

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende 13 yaşımdayım fakat en az sizin kadar biliyorum.Arkadaş yanlış bir şey söylemiş kaba olmuş fakat lütfen yaşa bağlamayın.
Ben yaşa bağlamıyorum ayrıca elimden geldiğince saygımı korumaya çalışıyorum.Kimse burada birisi aşağılayamaz ne ben sizi aşağılayabilirim ne siz beni.Siz,ben veya başkası belirli konularda eksikleri veya farklı düşüncelere sahip diye ''bişey bilmiyorsun cahilsin'' demek hakkına sahip değildir.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Ben yaşa bağlamıyorum ayrıca elimden geldiğince saygımı korumaya çalışıyorum.Kimse burada birisi aşağılayamaz ne ben sizi aşağılayabilirim ne siz beni.Siz,ben veya başkası belirli konularda eksikleri veya farklı düşüncelere sahip diye ''bişey bilmiyorsun cahilsin'' demek hakkına sahip değildir.
Akıl yaşta deil başta derler. rx580 8gb vram i kullanamıyor git bak bakalım gtx 1650S in vramını aşan oyunlarda ikisi aynı ayarlarda kaç fps alıyor, demek istediğim şey 8gb vram ona fazla anladın ?
ayrıca istediğin yerde konu aç 1650S i önerecekler sebeplerini bilmediğini düşünüyorum ben söyleyeyim:
düşük güç tüketimi olmaması
ısı sorunu çekmeyen bir kart olması
nvidianın amd ye kıyaslan daha iyi ve stabil driverlar getirmesi
nvidianın desteğinin daha uzun sürmesi
daha güncel bir kart olması
rx580 (''bazı'') oyunlarda daha iyi fps aldığı için daha iyi diyeceksen daha uzatıp konuyu tartışmak istemem bile.

Rammstein

80+ Silver
Akıl yaşta deil başta derler. rx580 8gb vram i kullanamıyor git bak bakalım gtx 1650S in vramını aşan oyunlarda ikisi aynı ayarlarda kaç fps alıyor, demek istediğim şey 8gb vram ona fazla anladın ?
ayrıca istediğin yerde konu aç 1650S i önerecekler sebeplerini bilmediğini düşünüyorum ben söyleyeyim:
düşük güç tüketimi olmaması
ısı sorunu çekmeyen bir kart olması
nvidianın AMD ye kıyaslan daha iyi ve stabil driverlar getirmesi
nvidianın desteğinin daha uzun sürmesi
daha güncel bir kart olması
rx580 (''bazı'') oyunlarda daha iyi fps aldığı için daha iyi diyeceksen daha uzatıp konuyu tartışmak istemem bile.
amd kartların ömrü daha kısa.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mustafa Eray AKIN
Hayırlı olsun, o mutluluğu ben yaşadım. Senin de yaşayacak olmana sevindim :) Güzel günlerde kullan.

Obito Uchiha

80+ Silver
Yaklaşık 1 haftadır sistem hakkında bir sürü konu açtım. Forumdakilerle birlikte aquarius-5an'ı uygun bulduk. Sisteme ryzen 5 1600 af gtx 1650 super 16 gb RAM özelleştirmelerini yapıp yarın sipariş ediyorum. Fps testlerini monitör de gelince paylaşırım. Daha fazla başınızı ağrıtmayacağım söz 😁.
Hayırlı olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,464
Üyeler
149,736
Son üye
himmetmuhammedk
Top Bottom