Neler Yeni

sosyal medyada özelden küfür eden birini nereye şikayet edebilirim

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
lappelduvide
facebookta bir ürün satmaya çalışıyordum adam fiyatı beğenmediği için küfür edip engelledi ekran görüntüsü aldım nereye şikayet edebilirim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,969
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hangi ürünü kaç TL'ye satıyorsunuz?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,969
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
razer deathadder v2 mouse medium mousepadi ile birlikte 1500 TL

Fiyat normal sayılır aslında, neden sövmüş ki.
Şikayet etmeye uğraşmayın. Hayat bu, her daim seviyesiz insanlarla muhatap halinde bırakır kendi akışında.

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat normal sayılır aslında, neden sövmüş ki.
Şikayet etmeye uğraşmayın. Hayat bu, her daim seviyesiz insanlarla muhatap halinde bırakır kendi akışında.
yok da zoruma gitti hiç bir saygısızlıkta yapmadım sizli bizli konuşurum tanımadığım insanlarla uğraşmak istiyorum biliyorsanız söyleyin lütfen

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,969
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
yok da zoruma gitti hiç bir saygısızlıkta yapmadım sizli bizli konuşurum tanımadığım insanlarla uğraşmak istiyorum biliyorsanız söyleyin lütfen

CİMER'e, e-devlet ya da web sitesi üzerinden şikayette bulunulabilirsiniz.

Top Bottom