Neler Yeni

spor hocasının yazdığı program sizce nasıl

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
peki hocam spora gitmeden önce alman gereken protein ihtiyacını karşılarız ya oruçlu oruçlu nasıl karşılıyon protein ihtiyacını gelişme oluyormu
iftar sahur arası yemen lazım zaten çoğu sporcu ramazan döneminde kas kazanmaya değil mevcut kasını korumaya yönelik çalışır siz yine gelişirsiniz ama ramazan ayında çok beklentiniz olmasın vücudunuzun alışma süreci olur bu ay

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
Ahmet Deniz
Alıntıyı görüntüle

Kanka sen de baya zenginmisşin.
yaa gerçekten inanmıyorum olum değer mi değmez mi oynayanların fikirlerini istemiştim ne alaka koptum, olum sen kafayı mı yedin ıq seviyenin yerlerde olduğunu kanıtladın teşekkürler, konuştuğumuz konuyla ne alakası var, patronun kızmasın erken yat LKSNMDFKDMSFKSDFMKLSDMF büyük koptum
Mesaj otomatik birleştirildi:

niye 3 günden bir şey olmasın hocam mr olympia mı olacak adam sanki
bir hocasının verdiği program çok boş iki hocasının gram bir şeyi bildiği yok ondan yani çocugun zamanını boşuna alacak ve yukardaki mesajlarda da açıkladım bir bakarsanız sevinirim bir daha açıklamak zorunda kalmayayım

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-03-17 163758.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-17 163758.png
    61.2 KB · Hit: 7

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
yaa gerçekten inanmıyorum olum değer mi değmez mi oynayanların fikirlerini istemiştim ne alaka koptum, olum sen kafayı mı yedin ıq seviyenin yerlerde olduğunu kanıtladın teşekkürler, konuştuğumuz konuyla ne alakası var, patronun kızmasın erken yat LKSNMDFKDMSFKSDFMKLSDMF büyük koptum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir hocasının verdiği program çok boş iki hocasının gram bir şeyi bildiği yok ondan yani çocugun zamanını boşuna alacak ve yukardaki mesajlarda da açıkladım bir bakarsanız sevinirim bir daha açıklamak zorunda kalmayayım
Evet çalışıyorum herkes gibi utanacak bir şey de yok. Babadan zengin de değilim kendi emeğim. Şurada 18 yaşında veletsin cebinde 180 TL nin hesabını düşünüyorsun ki normal 18 yaşındasın. Ama burada kendin çok zenginmiş gibi çıkıp da toksiklik yapman saçma. 3-4 seneye işe girecem diye yırtınacan. Sen de fakirsin olum. Paran olsa değer mi diye düşünmezsin alır geçersin.Paran olsa şununla uğraşmazsın mesela.
1710683700182.png

Burada girdiğin zengin tribi de saçma olum. Sanki 25 yaşına gelince sana para yağacak. Steam kodu mu satacaksın?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
Ahmet Deniz
Uygunsuz Dil
Evet çalışıyorum herkes gibi utanacak bir şey de yok. Babadan zengin de değilim kendi emeğim. Şurada 18 yaşında veletsin cebinde 180 TL nin hesabını düşünüyorsun ki normal 18 yaşındasın. Ama burada kendin çok zenginmiş gibi çıkıp da toksiklik yapman saçma. 3-4 seneye işe girecem diye yırtınacan. Sen de fakirsin olum. Paran olsa değer mi diye düşünmezsin alır geçersin.Paran olsa şununla uğraşmazsın mesela.
Alıntıyı görüntüle

Burada girdiğin zengin tribi de saçma olum. Sanki 25 yaşına gelince sana para yağacak. Steam kodu mu satacaksın?
gerçekten akıl sağlığın yerlerde senin, seviyene düşmeyeceğim patrona selamlar, asgari ücreti yatırmayı unutmasın

Top Bottom