Neler Yeni

Spotify Takipleşme Etkinliği

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
CesarVialpando
Eee arkadaşlar şimdi takipçiniz arttı.Noldu şimdi neydi ödül??Dandirik müzik uygulamasında yaptığınız şeye bakın la bi
Kanka amaç birbirimizin ne dinlediğini görmek sadece sen niye bu kadar kastın ki şimdi?

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Kanka amaç birbirimizin ne dinlediğini görmek sadece sen niye bu kadar kastın ki şimdi?
Kim seni takip ediyor anlıyorsun yani.Mesela ben seni takip edip spo hesabımı buraya yazsam,sen de beni takip etsen, sonra ne diyeceksin?"Aaa XooXen şunu dinliyormus"
Cok da gerekli sanki kimin ne dinlediğini görmek

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
CesarVialpando
Kim seni takip ediyor anlıyorsun yani.Mesela ben seni takip edip spo hesabımı buraya yazsam,sen de beni takip etsen, sonra ne diyeceksin?"Aaa XooXen şunu dinliyormus"
Takip etme olur biter kanka çok da umurumda :D

milenix

80+ Gold
bende merak ediyorum: reelde tanımadığın sadece forumda gördüğün ismini dahi bilmediğin kişinin ne dinlediğini görünce ne oldu

serwintes

80+ Gold
yani bir bakıma doğru söylüyorsun buradan birinin ne dinlediğini görmek pek gerekli bir şey değil

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
CesarVialpando
Takip etmezsiniz olur biter bu konu niye buralara geldi ki?

serwintes

80+ Gold
onun yerine siteye getirsinler spotify bağlama özelliği diye anlık gözüksün çok gerekli bir şey ise sizin için

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Takip etme olur biter kanka çok da umurumda :D
Ben "takip etmiyorum" diyerek seni üzmeye falan çalışmadım (zaten dediğin gibi umrunda olmaz kimsenin)
Ben yaptığınız şeyin saçma sapan bir şeyden ibaret olduğunu söyledim.
Neymiş? "Takipleşme etkinliği" gülmekten başka nasıl bir tepki verilebilir ki yani?

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
CesarVialpando
Ben "takip etmiyorum" diyerek seni üzmeye falan çalışmadım (zaten dediğin gibi umrunda olmaz kimsenin)
Neymiş? "Takipleşme etkinliği" gülmekten başka nasıl bir tepki verilebilir ki yani?
Gülmeye devam et o zaman. İsteyen takip eder isteyen etmez zaten; ben kafanıza silah dayamıyorum :D

şahin doğan

80+ Platinum
Boş mesaj kasmaya gelmişsin. İlgilenmiyorsan yazma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,778
Üyeler
154,466
Son üye
Glaxia
Top Bottom