Neler Yeni

Steam Cüzdandan hediye alınamıyor

RawCore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emir Ateş
Merhaba arkadaşlar Steam'de benim bir yan hesabım var ana hesabım VAC'lı olduğu için yan hesaptan CS oynuyorum ve CS envanterim sağlam bir envanter. Çok oyun istediğimde envanterimden bir eşya satıp kendi ana hesabıma hediye atıyordum ancak artık atamıyorum ve desteğe yazdığım zaman bana şu şekilde cevap veriliyor.

"Şu anda size, mesajınızı yazdığınız dilde yardımcı olacak kimse yok, bu yüzden İngilizce yanıt veriyorum. Bu şekilde, size mümkün olan en kısa sürede yardımcı olmaya başlayabiliriz. İngilizce yerine tercih ettiğiniz dilde yanıt verebilirsiniz.

Ancak hesabınıza baktım ve genel bir hediye satın alma kısıtlamanız olduğunu gördüm.

Hediyeyi satın almak için cüzdan paranız yerine doğrudan bir ödeme yöntemi kullanırsanız yine de hediye satın alabilir ve bunları arkadaşlarınızdan herhangi birine gönderebilirsiniz. Kalan cüzdan kredinizi ve topluluk pazarı satışlarından kazandığınız parayı kendi hesabınız için alışveriş yapmak amacıyla kullanmakta özgürsünüz.

Steam destek bu kısıtlamayı kaldıramaz.
Bu konuyla ilgili gelecekteki tüm biletlerin yanıt verilmeden kapatılacağını da unutmayın.

Endişenizle ilgili gerekli bilgileri sağladığımızdan, hâlâ ilgisiz endişeleriniz varsa bize bildirin, aksi takdirde bu yardım talebini kapatmak zorunda kalacağız."

Neden kısıtlamam olduğundan bahsedilmiyor. Sorduğumda yeni ticket oluşturun diyorlar sonra yine bu mesajı yolluyorlar. Kendi param Steam cüzdanda olduğu için özgürce kullanamıyorum bu konuyu çözme ihtimalim var mı yani çok az bu kadar saçma şey gördüm ben kendi paramı istediğim gibi harcattırmıyor bana.

Top Bottom