Neler Yeni

❌İndirim Bitti! [STEAM] EA RACING MEGA COLLECTION ALMA YÖNTEMİ

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Evren avcı
arkadaşlar ben papara ile alıcam diğer hepsinde alma işlemi kapalı sadece visa açık kartımda visa zaten. buraları dolduracam ama adres istiyor. oraları doldurayım mı? 80tllik bakiye alcam hesabıma
1684233306686.png

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Berk
ben oyunu başka hesabımdan kendi hesabıma dediğiniz gibi attım fakat bildirim olarak gelmedi hala bekliyorum
Hediyeyi gönderdiğiniz hesabı kontrol edin sizin de satın alma işleminiz bekleyen ödeme olarak gözüküyor olabilir

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
bende direk oldu hocam anında geldi hatta hediye vb. Not 30 dk önce yaptım.
Hocam kesin yan hesaptan dolayı oldu bu yoksa naysla baya alışveriş yapmıştım. Bi arkadaş atacak bakalım artık

The GodFather

80+ Silver
Bekleme veren arkadaşlar, yan hesaptan gift gönderirken ödeme ekranında kart bilgileri girerek mi alıyorsunuz? Yoksa steam cüzdanınızdaki bakiyeden mi ödemeye çalışıyorsunuz. Sanırım bu noktada bir problem oluyor. Kart bilgisi girerek karttan alınca bir problem olmaması lazım çünkü.

Gün içerisinde hala alabilen arkadaşlar var.
Kart bilgileri girerek aldım hala beklemede bankadan paramı da çekti

Bekleme veren arkadaşlar, yan hesaptan gift gönderirken ödeme ekranında kart bilgileri girerek mi alıyorsunuz? Yoksa steam cüzdanınızdaki bakiyeden mi ödemeye çalışıyorsunuz. Sanırım bu noktada bir problem oluyor. Kart bilgisi girerek karttan alınca bir problem olmaması lazım çünkü.

Kart ile aldım ve beklemede diyor hala
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısı bendede hocam

Desteğe yazdım en geç 24 saat içinde diyor

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
Hediyeyi gönderdiğiniz hesabı kontrol edin sizin de satın alma işleminiz bekleyen ödeme olarak gözüküyor olabilir
aynen bekleyene almış yazdıktan sonra fark ettim de kaç saat oldu hala bekliyor

Kart ile aldım ve beklemede diyor hala

Aynısı bendede hocam

Desteğe yazdım en geç 24 saat içinde diyor
bende bekliyim bâri

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk

Bi arakadaştan şimdi gift şeklinde aldım bekletmedi. Yan hesabın hareketlerinden dolayı oldu 5$ olayı mobil guard vs açık değilse bekletmeye alıyor ama yöntem hala çalışıyor. Yardımınız için sağolun hocam

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mert Ketenoğlu
Arkadaşlar. Önce yan hesap açtım paketi satın aldım sonra hediye olarak yolladım baktım beklemede iptal ettim sonra çözüm paylaşan arkadaşın dediğini yaptım normal hesabıma yükleme yaptım. Hediye iptal ve oyun iptal iade işlemleri çok uzun sürüyor mu sabah iade ettim bu saat oldu başarılı diye yazmıyor.

Bi arakadaştan şimdi gift şeklinde aldım bekletmedi. Yan hesabın hareketlerinden dolayı oldu 5$ olayı mobil guard vs açık değilse bekletmeye alıyor ama yöntem hala çalışıyor. Yardımınız için sağolun hocam
Bana geldi şuan bekleyin bence

aynen bekleyene almış yazdıktan sonra fark ettim de kaç saat oldu hala bekliyor

bende bekliyim bâri
Bana geldi bekleyin bence

Dostum bekle bence bana geldi şuan

Konunun amacı: Normalde bu bundle içeriğinden herhangi bir oyuna sahipseniz bundle' ı satın alamıyorsunuz, sırf indirimden unbound almak isteyenler bile 359,99 TL ödemek yerine bu bundle 200TL fiyatına alabilir,
Bundle İçeriğinde NFS HEAT, PAYBACK, HP:REMASTERED, UNBOUND, DiRT 5, GRID Legends mevcut.
https://store.steampowered.com/bundle/32318/EA_Racing_Mega_Collection/

*Şuan denedim ve ben bu yöntem sayesinde alabildim. Uzatmadan hızlıca anlatıyorum.

*Bundle içeriğinde sahip olduğunuz oyunları steam destek bölümünden kütüphanenizden kalıcı olarak kaldır deyin.

*Bundle farklı bir steam hesabından kendinize gönderin.

*Ana hesaba geri dönün hediyeyi kabul edin UNKNOWN ERROR vericek,

*Şimdi ana hesabınızdan steam destek bölümüne tekrar girerek önceden kaldırdığınız oyunları geri getirin.

*Bildirimlerden hediyeyi kabul edin. Hayırlı olsun.
hocam tekrardan çok teşekkürler beklemeden sonra 17 saat içinde geldi

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Berk
Bana geldi şuan bekleyin bence

Bana geldi bekleyin bence

Dostum bekle bence bana geldi şuan

hocam tekrardan çok teşekkürler beklemeden sonra 17 saat içinde geldi
Ohh çok sevindim. Demekki banka veya steam tarafından güvenlik amaçlı uygulanan bir tedbir. Öğrenmiş olduk, problem çıkmaması güzel.

TheFaLcoN

80+ Bronze
aynen bende de böyle oldu hocam maalesef fixlemişler sanırım bekleyip görücez ama büyük ihtimal iade ederler.
Şimdi geldi ve aynı dedikleri şeyi yaptım bende hesabıma geçirebildim paketi teşekkürler

Top Bottom