Neler Yeni

Steam de iade sınırı var mı ?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,152
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Elbette sınır var ,15 gün veya 2 saat olması lazım. Bir kaç saat geçmesi veya birkaç dakka geçmesi göz ardı edilebilirken bazen de kabul edilmediği oluyor çok nadir olsa da. 13 gün sonra iade ettiğim oldu. iade etme nedeniniz teknik sorunsa ve kabul edilmesdiyse steam destek ile görüşmek sorunu çözebilir.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Ban atıyor yok diyenlere bakma yaşayan varm

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Elbette sınır var ,15 gün veya 2 saat olması lazım. Bir kaç saat geçmesi veya birkaç dakka geçmesi göz ardı edilebilirken bazen de kabul edilmediği oluyor çok nadir olsa da. 13 gün sonra iade ettiğim oldu. iade etme nedeniniz teknik sorunsa ve kabul edilmesdiyse steam destek ile görüşmek sorunu çözebilir.
14 gün ve 2 saat şartlarını biliyorum hocam atıyorum 1 hafta da 10-15 oyun alıp iade edersem öyle bir sınır var mı konuyu ondan açmıştım ama arkadaşlar yardımcı oldular geçici ban yiyen olmuş

Helixo

80+ Bronze
14 gün ve 2 saat şartlarını biliyorum hocam atıyorum 1 hafta da 10-15 oyun alıp iade edersem öyle bir sınır var mı konuyu ondan açmıştım ama arkadaşlar yardımcı oldular geçici ban yiyen olmuş
var hocam mam 4-5 sınır var diye biliyoruım

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
hadesi ben çok sevememiştim açıkçası türünün bağımlısı dğilsen bosver hol4 ise strateji seviyosan al sevmiyosan ona da hic bulasma bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış bilgi vermeyelim
İkiside 20 şer TL ve bi daha böyle fiyatta olmucaklar büyük ihtimalle. Özellikle strateji yapamıyorum-oynayamıyorum ama şans vermek istiyorum ikisinide.

Knispel

80+ Bronze
Kesin sayısını bilmiyorum fakat art arda iade edince iade hakkınız yasaklanıyor sonra ticket atarak açmaya falan çalışıyorsunuz kabul ederlerse açılıyor. Biraz uzun iş yani.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
var hocam mam 4-5 sınır var diye biliyoruım
Ayın 24 den bu yana 9 tane iade etmişim şimdi 2 oyun almayı düşünüyorum yukarda yazdıklarımı. HOI4 ü beceremezsem iade edebilir miyim diye ondan açtım aslında konuyu.

r4NG3r

80+ Silver
Ayın 24 den bu yana 9 tane iade etmişim şimdi 2 oyun almayı düşünüyorum yukarda yazdıklarımı. HOI4 ü beceremezsem iade edebilir miyim diye ondan açtım aslında konuyu.
Hocam 3 gunde 9 iade nedir hesabini onemsiyorsan daha fazla riske atma

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Hocam 3 gunde 9 iade nedir hesabini onemsiyorsan daha fazla riske atma
15 tl vardı kartta ama steam cüzdan satılmadığı için 2-3 oyun alıp iade ettim sonra kart bi 15 tl daha verdi yine aynısı farklı oyunlarla yaptım

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,152
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
İlerde oyunların daha da pahalanacığını hesaba katarsak steam hesabına yatırım yapmak çok mantıklı bir şey olmaya başladı. İlerde iyiki almışım dicez büyük ihtimalle. Bütçe olarak sıkıntınız yoksa bırakın dursun. Beğenmediyseniz iade edin sadece

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Steam'de ki oyunları iade etmenin belli bir sınırı yok fakat çok fazla iade gerçekleştirilirse iade yasağı gelebilir fakat merak etmeyin, yasak gelmeden önce mail adresinize uyarı mail'i gelecektir. O mail gelirse dikkat etmeniz gerekiyor aksi takdirde Steam acımıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom