Neler Yeni

Steam Hesabım Dolandırıldı, Ne Yapabilirim?

ahmetbirs

80+ Bronze
kral eray sponsorlugundaki siteye steam ile baglanarak katladım katla katla

Yamoima

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ahmet Utku Kargı
Steam
https://steamcommunity.com/id/YamoimaTR/
Discord
Yamoima#1664
hocam bu video yu daha incelemedim ve üstün körü bir anlatım yapıcam kusuruma bakmayın ancak sizin url denetiminizi yapan bir anti virüsünüz yoksa kesinlikle ama kesinlikle aşırı dikkatli olumnması gerekiyor ayriyetten keylogger geride kaldı kullananlar varmı var ancak öyle bir dönemdeyiz ki public ağlar ve kullandığınız uygulamalar daha önemli hale geldi şifrenizi gidip 26 haneli koysanız bile adam sizin tokeninizi alıp çözdüğü zaman 42 saat içerisinde hesaplarınıza giriş yapabilir yanlışım olabilir kusuruma bakmayın.
Aslında tam dediğin gibi fake site üzerinden tokenini alıp onunla hesabına giriş yapıyor, 2 dakika da API key koyuyor ve senin ruhun bile duymuyor.

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
API keyini çalmışlar itemler gitti artık bir şey yapamazsın itemler için

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan
kral eray sponsorlugundaki siteye steam ile baglanarak katladım katla katla
bilip bilmeden saçma sapan konuşmayın hepsini nakit bynogamedan aldım fakat farklı bi siteye hesabımı giriş yaptığımı hatırlamıyorum muhtemelen girrmişim ki olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
Aslında tam dediğin gibi fake site üzerinden tokenini alıp onunla hesabına giriş yapıyor, 2 dakika da API key koyuyor ve senin ruhun bile duymuyor.
çok gereksiz bir eylem neden zahmet etmişler o kadar şey varken neyse 11 yaşında şempazeler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan
bari tek bıçağı atsaydım diğerleri de gitti şuan bıçağın yanına özellikle abim pahalı güzelleri kullansın diye seçtiğim pahalı skinlere canım acıyor resmen adama seçtim
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok gereksiz bir eylem neden zahmet etmişler o kadar şey varken neyse 11 yaşında şempazeler.
insanlar artık başkasının hakkını yemeyi kolay parayı beleş parayı çok seviyor çalanlar muhtemelen türk değildir allaha havale ediyorum öbür dünyada acısını çeker inşallah dua etmekten başka yolu yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
şöyle bir örnek vereyim tam acıklamadan bu otamatlar karttan parayı internet bankacılığı ile çekiyor bugün hastanede iken aklıma geldi 3 çeşit kart okutma yöntemi var. veya böyle bir işlem için injection (dolaylı) veya csrf varken gereksiz olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan
bu arada arkadaşlar yaşım 19 çocuk muamelesi yapmayın bana ben babamdan gizlikasadan 2 k para çalmıştım haberi olmadı üstünede ben ekleyerek dizdim bu envanteri yani allah cezamı verdi sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
serdar efe
bari tek bıçağı atsaydım diğerleri de gitti şuan bıçağın yanına özellikle abim pahalı güzelleri kullansın diye seçtiğim pahalı skinlere canım acıyor resmen adama seçtim

insanlar artık başkasının hakkını yemeyi kolay parayı beleş parayı çok seviyor çalanlar muhtemelen türk değildir allaha havale ediyorum öbür dünyada acısını çeker inşallah dua etmekten başka yolu yok
öbür tarafı bilmemde kişilik,karakter meselesi.

bu arada arkadaşlar yaşım 19 çocuk muamelesi yapmayın bana ben babamdan gizlikasadan 2 k para çalmıştım haberi olmadı üstünede ben ekleyerek dizdim bu envanteri yani allah cezamı verdi sanırım
kimse sana çocuk gibi davranmıyor ama kusura bakma babandan 2000 alıp üstünü tamamlayıp yatırım yaparsan olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan
öbür tarafı bilmemde kişilik,karakter meselesi.

kimse sana çocuk gibi davranmıyor ama kusura bakma babandan 2000 alıp üstünü tamamlayıp yatırım yaparsan olmaz.
yok hocam çocuklar olurya gizlice babasından çalar böyle oyuna yatırır ben de ondan söyledim siz siz olun babanızın cebinden para almayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,728
Üyeler
142,166