Neler Yeni

🔥İndirim Steelseries Apex Pro TKL Klavye 2699TL

baditaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
TARIK
denedim itopya mağazasında, gram sevmedim hissiyatını, yok hızlı yok 0.2ms olaylarına da hiç heveslenemedim o yüzden, asus rog azoth çıksa da alsam ya

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,263
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
150 euro çerez parası.

Coğrafya kader
Benim geçen sene saatliğim 1 Euro bile yapmıyordu. Bu sene biraz geçiyor Allah'tan. Korkarım 150 Euro hiçbir zaman çerez parası olmayacak benim için. Değiştiremeceğimiz şeyler olduğu için çok da düşünmüyorum.

Rhodos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sinan Ermiş
bu paralara cok daha efsane klavyeler var. "gamer" coplerine para harcamayin

Daeso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ata
Şu klavyeye çöp demekte çok saçma gerçekten. Fiyat performans size uygun değildir dersiniz ama çöp demek? Neye göre çöp yabancı incelemelere bakıyoruz top 5 e rahatça giren bir klavye...
Her neyse klavye bu sabah geldi daha önce de yorumlarda belirttiğim gibi enter tuşu büyük.

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Klavyeyi kullanan tecrübesi olanlar ne düşünüyor yazar misiniz

xeqepex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem Ö.
Klavyeyi kullanan tecrübesi olanlar ne düşünüyor yazar misiniz
Klavye elime bugün ulaştı. Zaten uzun süredir takip ettiğim bir modeldi. İndirimi görünce hemen kaptım. SteelSeries ürünlerinden ben çok memnunum. Çok üst düzey kalite sunuyor. Ayrıca eko sistemi benim gibi kurunca hepsini tek uygulamadan yönetebiliyorum, tabi ki kulaklık konusunda Sonar yazılımı bir efsanedir bu büyük bir avantaj benim için.
Klavyede Enter tuşuna garip bir şekilde küçük diyenler olmuş normal büyük Enter işte anlamadım.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-03-21 205635.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-21 205635.png
    276.2 KB · Hit: 64

blackpool

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
murat çilek
Klavye elime bugün ulaştı. Zaten uzun süredir takip ettiğim bir modeldi. İndirimi görünce hemen kaptım. SteelSeries ürünlerinden ben çok memnunum. Çok üst düzey kalite sunuyor. Ayrıca eko sistemi benim gibi kurunca hepsini tek uygulamadan yönetebiliyorum, tabi ki kulaklık konusunda Sonar yazılımı bir efsanedir bu büyük bir avantaj benim için.
Klavyede Enter tuşuna garip bir şekilde küçük diyenler olmuş normal büyük Enter işte anlamadım.
knk alınır mı? sence çok kararsız kaldım

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Kral tuş sesi- basım hissiyatı nasıl?

Turkiyee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mesut
Konu dışı olacak ancak; Nova 7 kullanıyorsunuz sanırım üründen memnun musunuz? Oyunlarda felan nasıl bende almayı düşünüyorum

xeqepex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem Ö.
knk alınır mı? sence çok kararsız kaldım
Kesinlikle alınır, ben bayıldım. Bugüne kadar kullandığın tüm switch çeşitlerini unut. Omnipoint 2,0 bir baika seviyede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral tuş sesi- basım hissiyatı nasıl?
rtings de videoları var izleyebilirsiniz ama tok bir basma sesi var. Öyle tak tak şeklinde değil. Sesi derinden ve tok diye ifade edebilirim.

Konu dışı olacak ancak; Nova 7 kullanıyorsunuz sanırım üründen memnun musunuz? Oyunlarda felan nasıl bende almayı düşünüyorum
Bununla ilgili bir kaç konuda çokça yorumla anlatmıştım. Razer v2 pro da dahil olmak üzere bir çok karşılaştırma sonucu aldım ben. Ayrıca Razer v2 pro alıp, ertesi gün iade ettim. Beğenmemiştim.

Bir çok oyun için EQ ayarlayıp, denedim. Müzik ve multimedya için de ayrı bir EQ ayarı yaptım. Bunlar arasında geçişler Sonar yazılımı sayesinde çok basit ve etkili. Kulaklık premium kalitede biraz titiz ve aşırı araştırmacı biriyim. Çok uzun inceleme videoları izleyerek aldım. Yabancı kaynaklarda çok popüler zaten. Fiyatı ne durumda bilmiyorum ama bu fiyatlara kadar çıkabiliyorsanız en iyisi eğer biraz daha iyisi derseniz seviye direk Nova Pro oluyor. Bence gerekli değil normal bir kullanıcıysanız. Yukarıda bahsettiğim gibi V2 Pro deneme fırsatım da oldu bu arada. Duygusal yaklaşmak istemiyorum ama Nova 7 Wireless birçok yönden daha iyi. Malzeme kalitesi başı çekiyor diyebilirim.

Son düzenleme:
Top Bottom