Neler Yeni

Steelseries Arctis 1 wireless Alınır mı ?

Fathrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih Kaval
Bütçe
1000
Herkese iyi forumlar dilerim şuan James Donkey 712 kulaklık kullanıyorum ve artık kablosuz wireless bir kulaklığa geçiş yapmak istiyorum öncelikle kafamda Steelseries markası var ama fiyatlar biraz uçuk olduğu için Arctis 1 W. modelini düşünüyorum yada buna yakın fiyatta ve performans başka wireless kulaklık varsa önerilerinizi bekliyorum, 7.1 özelliğini çok aramıyorum çok fazla fps oyunu oynayan biri değilim arada bir PUBG yada valo giriyorum onun harici çoğunlukla Rdr2, yayın yapanda biri değilim sadece discordta arkadaşlarımla sağlıklı iletişim kuracak mikrafonu olsun yeter bütçem 1000-2000 TL arasındadır.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,343
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Mikrofonu iyi olsun diyorsan üzer seni çünkü mikrofon performansı zayıf. Razer Barracuda X öneririm bariz daha iyi mikrofonu.

Fathrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fatih Kaval
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mikrofonu iyi olsun diyorsan üzer seni çünkü mikrofon performansı zayıf. Razer Barracuda X öneririm bariz daha iyi mikrofonu.
İki kulalklığı karşılaştırdığımda razer biraz daha iyi ve daha güncel model ve type-c den şarj olması onu seçme nedenim olacak teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,043
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom