Neler Yeni

Yardım Steelseries rival 3 sorun?

enespr0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Tüysüz
Öncelikle hepinize hayırlı akşamlar. Ben 2-3 gün önce Amazon üzerinden steelseries rival 3 mouse satın aldım 279 tl ye. Mouse gerçekten aşırı hoşuma gitti. Elimde mouse yokmuş gibi hissediyorum. Ancak şöyle bir sorunumuz var. Lolde iken ss vermeyi biliyorsanız ctrl+sol tık bastığımda sürekli spamladığımda istediğim şekilde olmuyor ss spamı falan atılmıyor. Ss atarken sol üste doğru kayıyor kendi kendine, mouse'ı hareket ettirmiyorum ama kendi kendine sol yukarı gidip oralara ss atıyor. Yani kısaca bu sorunun ne olduğunu hala anlayamadım. Bu bir kronik sorun mu? eski mouse umu takıyorum (20tl lik everest ürün) ss atabiliyorum çok rahatlıkla hiçbir problem olmuyor. Ama Rival 3 de böyle bir problem var. Ne yapmalıyım? (steelseries uygulamasını indirdim, güncellemesini de attım ve şöyle bir olay çıkıyor bundan dolayı mı oluyor ben anlayamadım) şimdiden teşekkürler :))

Ekler

• resim_2022-04-04_001212.png
    resim_2022-04-04_001212.png
    125.8 KB · Hit: 69

Verkasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Yiğit
Öncelikle hepinize hayırlı akşamlar. Ben 2-3 gün önce Amazon üzerinden steelseries rival 3 mouse satın aldım 279 TL ye. Mouse gerçekten aşırı hoşuma gitti. Elimde mouse yokmuş gibi hissediyorum. Ancak şöyle bir sorunumuz var. Lolde iken ss vermeyi biliyorsanız ctrl+sol tık bastığımda sürekli spamladığımda istediğim şekilde olmuyor ss spamı falan atılmıyor. Ss atarken sol üste doğru kayıyor kendi kendine, mouse'ı hareket ettirmiyorum ama kendi kendine sol yukarı gidip oralara ss atıyor. Yani kısaca bu sorunun ne olduğunu hala anlayamadım. Bu bir kronik sorun mu? eski mouse umu takıyorum (20tl lik everest ürün) ss atabiliyorum çok rahatlıkla hiçbir problem olmuyor. Ama Rival 3 de böyle bir problem var. Ne yapmalıyım? (steelseries uygulamasını indirdim, güncellemesini de attım ve şöyle bir olay çıkıyor bundan dolayı mı oluyor ben anlayamadım) şimdiden teşekkürler
Merhaba , Bende Daha Dün den Önceki Gün Aldım Bu gün Geldi Lol Girdiğimde Bende Senin Gibi SS Atarken Zorlandım Ya İstediğim Yere SS Atamıyordum Yada İstediğim SS'i Atamıyordum Ben Çözümü Dpi Düşürmede Buldum Bence Bi Deneyebilirsin 3000-3200 Dpi İyidir Bence

Top Bottom