Neler Yeni

Yardım Steelseries Rival 600 Kablosu bozuk

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
Selamlar dostlar, dün sipariş elime ulaşan rival 600 model mouse orjinal kutudan çıkan kablosu bozuk ve o kablo ile bilgisayara takınca çalışmıyor. Başka bir kablo buldum onunla çalışıyor lakin o kabloyu da kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım sonuçta mousea zarar versin istemem, az önce de teknik servisi aradım iade edin biz kontrol ederiz tarzı şeyler söylediler ama ne yapsam kararsız kaldım başka bir kablo ile kullanmaya devam mı etsem yoksa bir daha uğraşıp garantiye göndersem mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar dostlar, dün sipariş elime ulaşan rival 600 model mouse orjinal kutudan çıkan kablosu bozuk ve o kablo ile bilgisayara takınca çalışmıyor. Başka bir kablo buldum onunla çalışıyor lakin o kabloyu da kullanıp kullanmama konusunda kararsız kaldım sonuçta mousea zarar versin istemem, az önce de teknik servisi aradım iade edin biz kontrol ederiz tarzı şeyler söylediler ama ne yapsam kararsız kaldım başka bir kablo ile kullanmaya devam mı etsem yoksa bir daha uğraşıp garantiye göndersem mi?
bir de dostlar ürünün kaydırma topunda ufak bir sıkıntı var sanırım sayfayı aşağı indirirken garip bir ses çıkartıyor sanki bir şeye sürtünüyormuş gibi

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
14 gün içinde aldığın yere iade et,uğraşma teknik servisle felan.

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 gün içinde aldığın yere iade et,uğraşma teknik servisle felan.
kanka trendyoldan aldım ürünü ve onlar ürün açıldığı için biz iade alamayız ancak teknik servisten belge alıp verirseniz alırız dediler

Optimuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Küçüktepe
Beyler acil yardim

Beyler acil yardim
Beyler logitech g435 lightspeed kablosuz kulaklık kullanıyorum USB kayboldu sipariş verdim hollandadan geldi dongle ama bir türlü pcye bağlanıyor hepsini denedim ses kapamaya basılı tuttum Bluetooth dan lightspeed e geçiş yaptım ama bir türlü bağlanamıyor sebebi nedir

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyler acil yardim

Beyler logitech g435 lightspeed kablosuz kulaklık kullanıyorum USB kayboldu sipariş verdim hollandadan geldi dongle ama bir türlü pcye bağlanıyor hepsini denedim ses kapamaya basılı tuttum Bluetooth dan lightspeed e geçiş yaptım ama bir türlü bağlanamıyor sebebi nedir
kankam ürün bozuk olabilir, onun dışında bir fikrim yok neyazık ki

Top Bottom