Neler Yeni

Yardım Amazon Temsilcisinin İlgisizliği (SteelSeries Rival 3 Wireless) 😠😡

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dediğim gibi okuma bilmeyenlere siz de dahilsiniz.
10 kişi sana yanlışı söylediği halde hala insanlara bilmiyorsunuz demeye devam ediyorsun. Egonu bir kenara bırak at gözlüğünü de çıkarıp insan gibi cevap veren kişilere karşı saygılı ol.

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika
Adamlar zaten size güncel fiyat üzerinden aide yapalım demişler iade et al paranı yenisini sipariş ver. Amazon’un yaptığı gayet makul. Ürünü göndermeden yenisini göndermez çünkü o da aldığı yere gönderecek ürünü, bu bozuk diyip yenisini alacak. Bu arada iade 1.5 ay falan sürmüyor genelde 2-3 günde iade yapıyorlar. Sen yenisini satın al sonra arızalı olanı gönder paranı geri al kredi kartı ile alırsan paran da beklemiş olmaz. Mantıksız olmayın dediğin şekilde iş olmaz.

ValarMorghulish

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
MCA
Hocam mousesuz kalmanız amazonu bağlamaz gidersin kıytırık bir tane geçici mouse alırsın işlerin yolunda gider neden bu kadar kafaya taktın bu yeni ürün yollayın işlerim aksamasın olayını.

Zaten temsilci güncel fiyattan alacaklarını söylüyor amazondan al yenisini gelir kullanırsın. Nakitin yoksa bilemem birilerinden rica etmek çok zor olmasa gerek 3-5 günlüğüne

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Fatih Ayhan
Dediğim gibi okuma bilmeyenlere siz de dahilsiniz.
Anladık para istemiyorsun da adamlar ürünü almadan nasıl yenisini göndersinler? Tamir edecek olsalar ürünü almadan nasıl tamir etsinler? Yeni ürünü iade almadan gönderecek olsalar sizin tekrar ürünü yollayacağınızı nerden bilsinler? Buna dair bir sözleşme veya prosedür var mı bilmiyorum tabi. Mouse'a her türlü ihtiyacınız olduğunu söylüyorsunuz her ihtimalde bir süre mouse'suz kalacaksınız zaten. Aradaki sürede herhangi bir mouse ile idare edebilirsiniz. Bomboş bir konudan başka bir şey değil. Bir de neredeyse her mesaja okuma bilmiyorsunuz diye yanıt vermenizde ayrı komik.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,162
İsim
SEYF
Adamlar zaten size güncel fiyat üzerinden aide yapalım demişler iade et al paranı yenisini sipariş ver. Amazon’un yaptığı gayet makul. Ürünü göndermeden yenisini göndermez çünkü o da aldığı yere gönderecek ürünü, bu bozuk diyip yenisini alacak. Bu arada iade 1.5 ay falan sürmüyor genelde 2-3 günde iade yapıyorlar. Sen yenisini satın al sonra arızalı olanı gönder paranı geri al kredi kartı ile alırsan paran da beklemiş olmaz. Mantıksız olmayın dediğin şekilde iş olmaz.
Bence bu arkadaşa Amazon bloke koyması lazım. Diğer yerlerde eski fiyat iadesi veya hiç iade yapılmaması ile ugraşabilir 🤣

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
genelde 2-3 günde iade yapıyorlar. Sen yenisini satın al sonra arızalı olanı gönder paranı geri al kredi kartı ile alırsan paran da beklemiş olmaz
Dediğim gibi önceki deneyimlerimden kötü anılar. Önce iade sonra iade fark etmez. Sadece yöneticiden insyatif alabilir miyim bunu sordum temsilciye olay bu, anlaması neden bu kadar zor bilmiyorum.

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika
Malesef türkiyeden RESMİ olarak servisi çekmişler. Hizmet ve parça sağlayanlar var fakat dediğim gibi asıl servis değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendini bakan çocukları ile aynı kefeye mi koyuyorsun püü(!)
Yani servis olsa daha kötü servis sizi en az 2 hafta bekletir ben yine Amazon’dan iade alıp yenisini almayı seçerdim hem de garantim uzardı. Adamlar size daha iyi bir yol sunuyor siz kötü yolu istiyorsunuz şaka gibisiniz vallahi 😂😂

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Anladık para istemiyorsun da adamlar ürünü almadan nasıl yenisini göndersinler? Tamir edecek olsalar ürünü almadan nasıl tamir etsinler? Yeni ürünü iade almadan gönderecek olsalar sizin tekrar ürünü yollayacağınızı nerden bilsinler? Buna dair bir sözleşme veya prosedür var mı bilmiyorum tabi. Mouse'a her türlü ihtiyacınız olduğunu söylüyorsunuz her ihtimalde bir süre mouse'suz kalacaksınız zaten. Aradaki sürede herhangi bir mouse ile idare edebilirsiniz. Bomboş bir konudan başka bir şey değil. Bir de neredeyse her mesaja okuma bilmiyorsunuz diye yanıt vermenizde ayrı komik.
Hala bambaşka yerlere odaklanmanız daha da komik. Özellikle 2 not düşmeme rağmen :D

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,343
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
İsteğin yersiz, Amazon bile olsa bu firmaların amacı kâr yapmak. Nerede görülmüş güncel fiyat üzerinden iade? Ona bile şaşırdım aslında. Senin faresiz kalman maalesef firmaları ilgilendiren bir husus değil. Stokta da yoksa değişim yapma zorunluluğu yok. 1 ay iade nasıl sürdü senin onu da anlamadım. Benim 2-3 iadem oldu AYNI GÜN paramı yatırdılar ikiletmeden.

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika
Hediye çeki olarak almak istemiyorum. Nakit verseler ona da okey olurum.
Belirtirsen kartıma iade olsun diye yardımcı olurlar. Kartın kapandı ise bilemiyorum. Yani hediye çeki olarak da verse o hediye çeki ile tekrardan satın alım yaparsın olur biter. Ne kadar çok büyütmüşsünüz olayı 6 aylık mouse Amazon git servisini bul, iade almam veya aldığın fiyatı geri veririm de diyebilirdi

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç