Neler Yeni

Tablet Hızlı Şarj Sorusu

Atakanzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atakan ÖZKAN
Yakın bir zamanda "Samsung Galaxy Tab S9 Fe+" Model tableti alacağım fakat kutu içerisinden şarj aleti çıkmadığını öğrendim Ürün 45w ile hızlı şarj olabiliyormuş , benim elimde orijinal Xiaomi 67w Hızlı Şarj adaptörü var yeni bir adaptör almak yerine tabletimi bu adaptörle şarj edebilirmiyim ( Korkum şu cihaza zarar gelirmi ) yoksa gidip samsung şarj aleti mi almalıyım?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yakın bir zamanda "Samsung Galaxy Tab S9 Fe+" Model tableti alacağım fakat kutu içerisinden şarj aleti çıkmadığını öğrendim Ürün 45w ile hızlı şarj olabiliyormuş , benim elimde orijinal Xiaomi 67w Hızlı Şarj adaptörü var yeni bir adaptör almak yerine tabletimi bu adaptörle şarj edebilirmiyim ( Korkum şu cihaza zarar gelirmi ) yoksa gidip samsung şarj aleti mi almalıyım?
Cihaza zarar gelmez ama hızlı şarj modu çalışmayabilir. Mesela ben Apple 96W adaptörü bile S23 telefona taksam yavaş şarj ile şarj oluyor 😀

Atakanzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atakan ÖZKAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihaza zarar gelmez ama hızlı şarj modu çalışmayabilir. Mesela ben Apple 96W adaptörü bile S23 telefona taksam yavaş şarj ile şarj oluyor 😀
Cevabınız için çok teşekkür ederim benim için mühim olan cihaza zarar gelmemesiydi bunun cevabını merak ediyordum yanıtınız için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu kilitlensin lütfen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
927,578
Üyeler
144,992
Son üye
emrecalis3
Top Bottom