Neler Yeni

Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Linus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
vermiyorum
niye filistinlilerde kendi bayraklarına türk kanını sembol gösteren resim eklemiş tarih boyu bunu yazıncamı adamlar suçlu oluyo hamas neyse israilde benim için aynıdır 2 sininde teröristten farkı yok
E zaten. İkiside düzgün değil bence. Ben ülkeden çok sivilleri tutuyorum. HAMAS israilli sivilleri mi öldürdü, Hamas suçlu. İsrail filistinlilerimi öldürdü, İsrail suçlu. Ayrıca HAMAS bence çok garip bir yapı. Filistin daha adam akıllı sermayesi yokken niye mal gibi İsrail'le saldırsın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Filistinci falan değilim tarafsızım ayrıca müslüman olmayabilirsiniz ama baltaşın savunulacak yanı yok.Bu eleştiri değil düpedüz islam düşmanlığı.
Baltaş zaten bazı twitlerde çok ağır küfürler etmiş. Evet karşıdaki kişi saçmalıyor olabilir ama senin gidip küfür etmen onu haklı çıkarıyor.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Ermeni'de olabilir. Çok önemli değil. Ancak kendisi haklıda olsa haksızda olsa karşı tarafa hakaret etmesi çok büyük bir sorun. 2015'den sonra bi değişti. Muhtemelen ali beylede arası bozuldu çünkü dikkat ederseniz nerdeyse 2018'den beri birlikte çok video çekmiyorlar.

Kurucu değil. İlk çalışanlardan diyebiliriz. Ayrıca kurucu Güngör kardeşler.
Senin Pp deki adam Goat la ismi neydi bilion mu izleyesim geldi adamı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Screenshot_20231129_235703_Chrome.jpg

Mesajları çekirdek eşliğinde okuyordum ki kaliteli bir reklam çıktı karşıma
Ah be usta

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Filistin daha adam akıllı sermayesi yokken niye mal gibi İsrail'le saldırsın ?
Hazırlıksız saldırdı İsraile ve bir fırsat bulmuşlardı kendilerine göre İsrailede büyük destek gelince tam tersi oldu. 🤷🏻‍♂️ Bu arada hamas dünyanın en zengin üçüncü terör örgütü. Yardımlara çöken, ağır vergiler koyan, tünellerde yaptığı kacakçılıkla dünyanın parasına sahip. Hatta Forbes dergisi, Türkiye'deki bankalarda inanılmaz parası var diyorlar.

Linus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
vermiyorum
Hazırlıksız saldırdı İsraile ve bir fırsat bulmuşlardı kendilerine göre İsrailede büyük destek gelince tam tersi oldu. 🤷🏻‍♂️ Bu arada hamas dünyanın en zengin üçüncü terör örgütü. Yardımlara çöken, ağır vergiler koyan, tünellerde yaptığı kacakçılıkla dünyanın parasına sahip. Hatta Forbes dergisi, Türkiye'deki bankalarda inanılmaz parası var diyorlar.
Ben HAMAS'ı desteklemiyorum. İki tarafta suçlu. Bence HAMASın Filistini temsil ettiği filanda yok. Zaten oradada bundan bahsettim.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,055
İsim
Muhammet Trabzon
Her daim bilim ve teknoloji kazanır. Başka kazanan yoktur. Fizikötesi dediğimiz kanıtlanamayan varlıklara inanmak için oldukça hayatsız ve bazı şeylere körü körüne bağlı olmanız gerekmektedir.

Herkesin her bir görüşe saygısı olmadığı sürece bu tarz tartışmalar, kavgalar süregelecektir. Empati duygusu yoksundur insanlarda.

Recep Baltaş'ın haklı olduğu noktalar elbette var. Ancak bunu ifade ediş şekli ve bazı söylemleri kendisini direkt haksız olarak ortaya çıkarıyor. Otantik bir üslupla düşüncelerini belirtmiş olsaydı herhangi bir sorun yaşanmazdı.

Objektif olarak yaklaşmanız gerekiyor. Bunu İslamcılar maalesef yapamıyorlar.
İslam düşmanı vesaire değilim. Sadece kendini geliştirmekten yoksun olan insanların karşımda olmasına dayanamıyorum.

Dini inancım yok. Agnostik birisiyim. Bunlara rağmen sizleri de anlamaya çalışıyorum ancak bir anlam yükleyemiyorum.

Bu yazdıklarım etiketlenen arkadaşa değil sadece. Üstüne alınan herkese.
İnanıp inamamanız İslamcıların umrunda değil ki? Kimse sizi inançsız olduğunuz için dışlamaz veya yüceltmez fakat dini değerlerimize hakaret ederseniz, orada tepkimizi veririz. Recep Baltaş denen şahsiyetin başına gelen de budur.

Siyasal islamdan bahsediyor ve sende uzun zamandır akp ve reisini savunmuyorsun yahu. :D
Twitter hesabıma bak, her zaman savunuyorum. Buradakilere laf anlatmaktan yoruldum sadece, o yüzden aktif değilim. Botlarla konuşuyorum gibi cevap verip duruyorlar.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İnanıp inamamanız İslamcıların umrunda değil ki? Kimse sizi inançsız olduğunuz için dışlamaz veya yüceltmez fakat dini değerlerimize hakaret ederseniz, orada tepkimizi veririz. Recep Baltaş denen şahsiyetin başına gelen de budur.

Twitter hesabıma bak, her zaman savunuyorum. Buradakilere laf anlatmaktan yoruldum sadece, o yüzden aktif değilim. Botlarla konuşuyorum gibi cevap verip duruyorlar.

Kesinlikle öyle. Bu yüzden herkesin diğer herkese saygılı olması gerekiyor.

Eğer fikir ayrımında tartışma meydana çıkıyorsa tartışma çıkaran her iki taraf da cahildir. Her bir düşüncenin saygı içerisinde düzgün bir üslupla belirtilmesi gerekiyor. Burada Recep Baltaş tamamen haksız duruma düşüyor.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Ah be UEFI Windows reis...
O değil de Recep Baltaşın ismini görür görmez, aklıma Abdullah abinin bir dönem Recep Baltaş'ı yerden yere vurduğu mevzu geliyor aklıma sjsjsj :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,306
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom