Neler Yeni

Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Receb kınanıyor ama burada da insanlar Filistin bayrağının üzerine terörist yazıp PP yapıyor.
Raporluyorsun moderatör reddediyor. İstediğin millete özgürce hakaret edebiliyorsun.
Recepten ne farkı var buranın?
İsteyen istediği pp yapar bu kimseyi ilgilendirmez.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Abdullah Aydoğdu
İsteyen istediği pp yapar bu kimseyi ilgilendirmez.
Aynen moruk. İsteyen istediği dine Twitter'de hakaret eder. İsteyen istediği millete, bayrağa terörist der, hakaret eder.
Bayrağına terörist yazar TEKNOLOJİ forumunda gezinir, moderatörler onu kollar. Özgürlük moruk yaa.
Recebin yaptığı eylemlerden dolayı buraya gelenlere yazık. Burayı daha düzgün bir platform zannediyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir durumun raporunu bana atar mısın? Twitter da baya güçlü bir profil sayfam var. Direk # tt eylemi başlattırayım.
Twitteri kaale aldığım yok da buyur. Raporladım, reddedildi. Açıklamasında da ''Emir Aydın''ın bir numaralı sağ koluyum'' yazıyor.
Bahsettiği kişi forum moderatörü. :D Türkiye'nin forum kalitesi bu işte. Birinin yöneticisi çıkar Twitter'de dine hakaret eder, diğeri millete, bayrağa hakarete sesini çıkartmaz.

1701233520985.png

A

Son düzenleme:

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Aynen moruk. İsteyen istediği dine Twitter'de hakaret eder. İsteyen istediği millete, bayrağa terörist der, hakaret eder.
Bayrağına terörist yazar TEKNOLOJİ forumunda gezinir, moderatörler onu kollar. Özgürlük moruk yaa.
Recebin yaptığı eylemlerden dolayı buraya gelenlere yazık. Burayı daha düzgün bir platform zannediyorlar.

Twitteri kaale aldığım yok da buyur. Raporladım, reddedildi. Açıklamasında da ''Emir Aydın''ın bir numaralı sağ koluyum'' yazıyor.
Bahsettiği kişi forum moderatörü. :D Türkiye'nin forum kalitesi bu işte. Birinin yöneticisi çıkar Twitter'de dine hakaret eder, diğeri millete, bayrağa hakarete sesini çıkartmaz.

Alıntıyı görüntüle
A
Hakaret ifade özgürlüğüdür terörist demek değildir tabi ki ve çok gereksiz kafaya takıyorsun.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Abdullah Aydoğdu
Hakaret ifade özgürlüğüdür terörist demek değildir
Hakaret etmek sana göre ifade özgürlüğü müdür? Bir bayrağın üzerine ''terörist'' yazmak bir millete hakarettir. Ve hayır, millete, dine, ırka hakaret etmek ''ifade özgürlüğü'' değildir. Hakaret etmek bir kere ''ifade özgürlüğü'' değildir. Siz nereden geliyorsunuz, nerede yaşıyorsunuz bilemiyorum ama özgürlüğü çok yanlış anlamışsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Ahmetoğulları
Çok özleyeceğim kendisini. Umarım başka bir yerden devam eder.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Hakaret etmek sana göre ifade özgürlüğü müdür? Bir bayrağın üzerine ''terörist'' yazmak bir millete hakarettir. Ve hayır, millete, dine, ırka hakaret etmek ''ifade özgürlüğü'' değildir. Hakaret etmek bir kere ''ifade özgürlüğü'' değildir. Siz nereden geliyorsunuz, nerede yaşıyorsunuz bilemiyorum ama özgürlüğü çok yanlış anlamışsınız.
Yo özgürlüğü yanlış anlamadım sen bilmiyorsun bence. :)

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Oguzhan yılmaz
Receb kınanıyor ama burada da insanlar Filistin bayrağının üzerine terörist yazıp PP yapıyor.
Raporluyorsun moderatör reddediyor. İstediğin millete özgürce hakaret edebiliyorsun.
Recepten ne farkı var buranın?
niye filistinlilerde kendi bayraklarına türk kanını sembol gösteren resim eklemiş tarih boyu bunu yazıncamı adamlar suçlu oluyo hamas neyse israilde benim için aynıdır 2 sininde teröristten farkı yok

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Abdullah Aydoğdu
niye filistinlilerde kendi bayraklarına türk kanını sembol gösteren resim eklemiş tarih boyu bunu yazıncamı adamlar suçlu oluyo hamas neyse israilde benim için aynıdır 2 sininde teröristten farkı yok
Bilader ben Filistin sevdalısı değilim. Filistinlileri de sevmem. Gidip Twitter'de ne yapıyorsanız yapın.
Forumda şu millet terörist, şu bayrağın üzerine şunu yazayım vs. bunlar burada yapılacak şeyler değil.

Linus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
vermiyorum
Kula göre dini elestirmek.😰😩✊
Zaten Recep beyinde ülkeninde bu durumlara gelip sağ sol, din kavgalarının sebebide bu dediğiniz olay. Bizim ülkede ve çoğu ülkede var bu olay. Mesela müslüman biri bir ateistten zarar gördüğünde bütün atesitler ahlaksız, bilgisiz, kötü insanlar oluyor yada bir ateist, hristiyan vs. vs. müslümandan zarar görünce müslümanlar kötüdür, cahildir diye düşünmeye başlıyor. Recep beyin bir tweeti vardı, annem hamileyken 1 oda dolusu elmayı saklayan müslümandan ne beklersin diye. Burada bu olay islamın suçu değil. Babasının dedesinin (bilmiyorum, başka biride olabilir) suçu. Bu konudaki tartışmaları yapan kişilerin çoğu bunu anlamamış durumda.

Ben müslüman bir bireyim. Benim için olay şu: Müslüman olmayanı düzgünce sıkmadan zorlamadan nazikçe müslüman olmaya davet et, kabul etmezse çok takma ve benim dinime değerlerime hakaret etmedikçe arkadaş kal. (bende etmem hakaret.)

Doğru açıklama budur bu konuda

Seni Bağlayan inancın olabilir saygıda gösteririm bu duruma ancak bu durum beni bağlamaz Fizikötesi varlıkları kanıtlayabildiğimiz zaman ben tam olarak İslama geçerim (Agnostiğim)
Kullandığınız dil Agnostik görüşe sahip olan bir bireyden çok ateist bir kişinin yazısı gibi olduğundan muhtemelen iki tarafta anlaşılmıyor.

Kahvlatı ederken okuyorum, çok zevkli hekresin birbirini yemesini izlemek:D
Aynen bencede.

Alıntıyı görüntüle
A
Bunlar özgürlügün sınırının olmadığını düşünüyorlar. E bunların kafa yapısına göre bende gideyim Atatürk'e hakaret edim. Olur mu öyle şey ya. Milletin dinine, anasına, bacısına söv, sonra düşünce özgürlüğü, sekülerlik moruk de. Oldu canım.

Son düzenleme:

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Filistinci falan değilim tarafsızım ayrıca müslüman olmayabilirsiniz ama baltaşın savunulacak yanı yok.Bu eleştiri değil düpedüz islam düşmanlığı.

Top Bottom