Neler Yeni

🟥Teknobiyotik'in bu rezaletinde başımdan geçenler GÜNCELLEME !!!!! 6. sayfa

Can...

80+ Platinum
Amd'ye mail atın durumu anlatın. Belki yardımcı olurlar.
attım hocam. 1 hafta için de AMD ye mail attım dönüş yaptılar destek sağlayacaklarını söylediler fakat gümrük sıkıntılı olduğu için ülkemizde vergisi ödenmemiş olarak geri göndereceklerini söylediler yani oda yattı ondanda destek alamadık
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Can... Can hocam ben olsam garantisi bitse bile uğraşmaya devam ederdim gerekirse 1 saatlik video çekerim kanıt diye reset oluyor diye, bütün denediğim parçaların videosunu çekerim videolu bir şekilde kanıtlarım sorunun işlemci olduğunu bu şekilde hakem heyetine ya da mahkemeye başvururum. Ben cidden çok fena uğraşırım başıma böyle bir şey gelse. Allah yardımcınız olsun cidden, kolay gelsin. Süreç çok uzamış ama bundan sonrasında daha kesin ve net adımlar atmaya çalışın.. Artık çok bıktıysanız saladabilirsiniz. Kendi açınızdan bunca şeye değer mi diye değerlendirme de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.
canlı yayında sökeceğim ztn ayn işlemciden alacağım ikinci el yada sıfır onu takacağım birde bendeki bozuk olanı her yerde yayacağım İstanbul'a gidi bağırıp çağıracağım videoya alacağım bundan sonra uğraşma vakti işin ipini bıraktım diye rahata erdiklerini sanıyorlar sorun yok

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Murat Cemal
attım hocam. 1 hafta için de AMD ye mail attım dönüş yaptılar destek sağlayacaklarını söylediler fakat gümrük sıkıntılı olduğu için ülkemizde vergisi ödenmemiş olarak geri göndereceklerini söylediler yani oda yattı ondanda destek alamadık

canlı yayında sökeceğim ztn ayn işlemciden alacağım ikinci el yada sıfır onu takacağım birde bendeki bozuk olanı her yerde yayacağım İstanbul'a gidi bağırıp çağıracağım videoya alacağım bundan sonra uğraşma vakti işin ipini bıraktım diye rahata erdiklerini sanıyorlar sorun yok
işlemcinin garantisi ile yetkili servisi ilgilenir, siz teknobiyotikle muhattap olduysanız sorun bundandır. yanlış anlamayın ama siz bir ürün aldığınızda garanti değişim şikayet gibi konularla faturanızı alıp garanti ile muhattap olursunuz. 3. sahibi olduğumu düşündüğüm rx 6600 kartımı garantiye yolladım hiçbir sorun yaşamadım. satıcılık mevzu yok zaten onlarla muhattap olunca işin içinden çıkılmıyor

Can...

80+ Platinum
işlemcinin garantisi ile yetkili servisi ilgilenir, siz teknobiyotikle muhattap olduysanız sorun bundandır. yanlış anlamayın ama siz bir ürün aldığınızda garanti değişim şikayet gibi konularla faturanızı alıp garanti ile muhattap olursunuz. 3. sahibi olduğumu düşündüğüm rx 6600 kartımı garantiye yolladım hiçbir sorun yaşamadım. satıcılık mevzu yok zaten onlarla muhattap olunca işin içinden çıkılmıyor
garanti servisi kim belli değil hocam ben talep açtım kargoladım akortek bilişim baktı teknobiyotik firmasının şirketi

Odias

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
SAİDAHMED SAĞLAM
Ben Teknobiyotik den anakart almıştım iade ettim tam 13. gün saat 4 gibi hesabıma yatırmışlardı. (Sözleşmede 14 gün içinde yazıyor)

Can...

80+ Platinum
Ben Teknobiyotik den anakart almıştım iade ettim tam 13. gün saat 4 gibi hesabıma yatırmışlardı. (Sözleşmede 14 gün içinde yazıyor)
kutusunu açtınız mı?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,019
İsim
Bilal Tepe
Şu hikayeye böyle bi yorum.. Ne bileyim... Merakımdan soruyorum kaç tane alışveriş yaptın ve neler satın aldın ve parçalarında ne gibi sorunlar çıktı da destek almak istediğinde nasıl çözdüler hiçbir sorun çıkarmadan? Sizi de dinlemek isterim.
Aerocool fan aldım fan ses çıkarıyordu gönderdiğim de 2 gün sonra yenisi ile sıfır değişti ryzen 5 5600 almıştım sorunsuz geldi kullandım ryzen 7 5700x almıştım keza aynı şekilde sorunsuzdur asrock anakart aldım anakart sorunsuzdu teşhir ürün olmasına ragmen

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
satana kadar destek var zaten sen satış sonrasını gör :D

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz hocam bir akıl verin 1.5 senedir uğraşıyorum 8. ayın 22 sinde garantisi bitecek bıktım artık yeni başvurduğum hakem heyetinde garantisini mi bitirmeye çalışıyor anlam veremiyorum artık
Bozulan işlemcilere kullanıcı hatası demeyen türk firması görmedim zaten. Sadece TB değil hepsi böyle sadece teknobiyotikin tutumları kaba biraz.

AMD globalle iletişime geçmeyi deneyebilirsin. Kutudan bozuk çıkan 7500F hakkında birine yardımcı olmuşlar, sende aradan baya zaman geçmiş ama yine de dene istersen.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Murat Cemal

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,019
İsim
Bilal Tepe
valla durum ortada hocam ilgilenemedim diye bıraktım sandılar ben bir izin alayım beklesinler İstanbul şubesine gideceğim onlarda benle uğraşsın bakalım :D

ben onların baştan savmalarıyla çok uğraştım
Her firmanın kötü şeyleri olur size gelmiş üzücü bir durum ben zaten Teknobiyotik süper demedim ben sorun yaşamadım hiç memnun kaldım hep aynı şekilde bende Asus b450 rog anakartimda asusla 2 ay uğraştım konularım var gigabyte monitör aldım ölü pixelli geldi 4 ay uğraştım itopya ile

Can...

80+ Platinum
Bozulan işlemcilere kullanıcı hatası demeyen türk firması görmedim zaten. Sadece TB değil hepsi böyle sadece teknobiyotikin tutumları kaba biraz.

AMD globalle iletişime geçmeyi deneyebilirsin. Kutudan bozuk çıkan 7500F hakkında birine yardımcı olmuşlar, sende aradan baya zaman geçmiş ama yine de dene istersen.
denedim hocam amd ilgileniriz dedi gönderin isterseniz dedi ama gümrük konusunda sıkıntı olabilir dediler gümrük ödenmedi olarak geri gönderilir dediler sıkıntılı durum yani

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Fatih Ayhan
Aerocool fan aldım fan ses çıkarıyordu gönderdiğim de 2 gün sonra yenisi ile sıfır değişti ryzen 5 5600 almıştım sorunsuz geldi kullandım ryzen 7 5700x almıştım keza aynı şekilde sorunsuzdur asrock anakart aldım anakart sorunsuzdu teşhir ürün olmasına ragmen
Anladım. Firma iyi mi kötü mü satış sonrası destekle belli olur. Fan sesi çok bariz bir sorun aslında ama tek sorunsuz destek deneyiminiz bu sanırım. Sorunsuz gelen ürün firma destek deneyimi ile tamamen alakasız.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
denedim hocam amd ilgileniriz dedi gönderin isterseniz dedi ama gümrük konusunda sıkıntı olabilir dediler gümrük ödenmedi olarak geri gönderilir dediler sıkıntılı durum yani
İşlemciyi göndermeden önce tamir için gittiğine geri döneceğine dair bir işlem yapınca geri dönerken de vergi ödenmiyordu. Öyle bir şey yapabilirsin.

Top Bottom