Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Thermalright 3lü argb fan tanesi 200tl 🔥🔥🔥

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali Mert Okuducu
Benim masanın altında kalıyor rahatsız edecek bi ses seviyesi var mıdır hocam
Ben masanın üstünde kullanıyorum ona rağmen çok aşırı rahatsız etmedi. Masanın altinda kullanıyorsanız sizi de rahatsız etmez diye düşünüyorum

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Birol Olcaytürkan
Aldım kurdum bile hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses seviyesi çok fazla değil bence. Kulaklık takip oyun oynarken falan hiç duymuyorum ben. Hava kalitesi olarakta gayet başarılı bence
Senin hepsiburada da satıcı QP'di değil mi? Benim satıcı problemli galiba... Ses konusunda çok tartışma yaşadık bu konu altında, kişiden kişiye değişiyor ses hassasiyeti...

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali Mert Okuducu
Senin hepsiburada da satıcı QP'di değil mi? Benim satıcı problemli galiba... Ses konusunda çok tartışma yaşadık bu konu altında, kişiden kişiye değişiyor ses hassasiyeti...
Benim satıcı onlinealisverisyap diye bı saticiymis hocam

Ses konusunda da haklısınız. Bazı kişileri en ufak ses bile rahatsız eder ama ben sesli bı ortamda çalıştığım için çok ses olsa da rahatsız etmiyor beni 😄

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Birol Olcaytürkan
Benim satıcı onlinealisverisyap diye bı saticiymis hocam

Ses konusunda da haklısınız. Bazı kişileri en ufak ses bile rahatsız eder ama ben sesli bı ortamda çalıştığım için çok ses olsa da rahatsız etmiyor beni 😄
Allah Allah benimde aynı satıcı ama siparişi kargolamadı. :unsure:

amd3461

80+
Beyler bu fanın hızını nasıl ayarlayabilirim oyun açarken bi anda hızlanıyor güç girşi argb filan anakarta bağlı

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Birol Olcaytürkan
Allah Allah benimde aynı satıcı ama siparişi kargolamadı. :unsure:
Merhaba Birol Bey,
Ben Nilgün, 5........9 numaralı telefonunuzdan sizi aradım ancak ulaşamadım.466039245 numaralı siparişiniz Thermalright TL-C12C-S Siyah Argb Üçlü Kasa Fanı adlı ürününüz/ürünleriniz gecikmeye uğraması/satıcı firmanın temin edememesi nedeniyle size bir çözüm önerim olacak.Ürününüz farklı satıcı firmada şu anda satışta olduğu için onayınız olursa hiçbir ek ücret almadan yeni ürün gönderebilmek adına süreci başlatabilirim.İşlem gerçekleşirse yeni ürün 16.08.2024 tarihine kadar kargoya verilecek, ancak işlem gerçekleşmezse ürününüz iptal olacaktır. Onaylıyor musunuz? İyi günler. :p

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ali
Alan var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ali

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali Mert Okuducu
Knk oyun başlanıcı filan fanlar bi anda yüksek devir'de çalışıyor sonra sessizleşiyor bunu sessiz moda nasıl alabilirim
Ben fan kontrolüyle kullaniyorum öyle bir şey olmuyor bende. Bios üzerinden çözersin herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ali
Ben fan kontrolüyle kullaniyorum öyle bir şey olmuyor bende. Bios üzerinden çözersin herhalde
Ben anakarta bağladım direk ondan kaynaklı demek ki bios'da nasıl ayarlanır acaba

Top Bottom