Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Thermalright TL-c12c-s Argb Kasa Fanı Siyah Üçlü Paket 603,84 TL🔥

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
5 adet kit bu da 6pin olması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakarta bağlantı kablosu var hocam arkadaş aldı ben farklı almıştım o kasayı sattım şimdi bundan sipariş geçtim
Alınır mı sizce hocam unlu markaların 3’lü setleri 2K civarında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Barış
şu darkflash kasaya beyaz fan arıyorum ne alayım sizce bir de lt720 ye de rgb fan varsa iyi olur

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
SEYF
NAYS ile 488 TL bence bedava adreslenebilir için deneyeceğim

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Argb kontrolcü var mı uygun fiyatlı

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,580
İsim
Kerem Çavuş
Valla kararsız kaldım hocam sahibinden de ikinci el Cooler Master Sickleflow 120 var 1.800₺ 6 adet. Sizce bu mu ikinci el mi?
Bu da güzelmiş ama ben thermalrightı alırdım , rulman sesi geldiğini söyleyenler de var söylemeyenler de , ben de almıştım ama test etme fırsatım olmadı rulman sesi gelmiyosa bunu almak daha mantıklı sıfır olduğu için bence

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Arkadaşlar ben bu fanları kullanıyorum , ne yazik ki düşük rpmlerde acayip kötü sesi var fanların. Ancak pwm olduklari için ben bios üzerinden belirli bir sıcaklıklara kadar çalışmaması için ayar yaparak bu sorunun önüne geçtim. Rulman seslerine alismaniz biraz uzun sürebilir

adroxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Şahin Saydan
Rulman da kronik tıkırtı sesi olabiliyor! Daha önce QP Bilişim üzerinden 2 tane 3 lü set alıp denemiştim.
Şuan bende de sıkıntı var eriniyorum garantiye göndermeye ve argb fanın birisinin bozuldu sadece beyaz yanıyor.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Şuan bende de sıkıntı var eriniyorum garantiye göndermeye ve argb fanın birisinin bozuldu sadece beyaz yanıyor.
Fanların argb bağlantılarını yaptıktan sonra şase yapmaması için bağlantı yerlerini kesinlikle elektrik bandıyla bir tur sar. Ben nerdeyse bir fanı kaybediyordum bu nedenle.

darkapol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Engin Demir
Fanların argb bağlantılarını yaptıktan sonra şase yapmaması için bağlantı yerlerini kesinlikle elektrik bandıyla bir tur sar. Ben nerdeyse bir fanı kaybediyordum bu nedenle.
Bunu açar mısın hocam tam olarak nereyi sarmayı öneriyorsun? Kablonun fandan çıktığı noktalar mı? Bu kadar sıkıntılıysa kargoyu kabul etmeyeyim şans işi değil galiba sıkıntılı gelmesi.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Bunu açar mısın hocam tam olarak nereyi sarmayı öneriyorsun? Kablonun fandan çıktığı noktalar mı? Bu kadar sıkıntılıysa kargoyu kabul etmeyeyim şans işi değil galiba sıkıntılı gelmesi.
Argb girişleri birbirine bağlayarak tek bir çıkıştan argbleri yönetebilirsin. Şöyle açayım konuyu 3 adet fanın hepsinde argb giriş ve çıkışı mevcut. 3 unu kendi aralarinda bağlayıp sonra direk argb kontrolcü veya anakarta bağlayıp hepsinin argblerini aktif edebiliyorsun. Bu bağlantı noktalarını bantlarsan sıkıntı yasamazsin.

Ortalama denemelerim sonucunda fanlar 800 RPM den sonra sessiz çalışıyor ve 1000 1100 rpmden sonra ise rulman sesi değil artık fan sesi artıyor. Bu fanları sabit 900 1000 rpmde çalıştırmak size sessiz bir ortam sağlayabilir.

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Erkam
Argb girişleri birbirine bağlayarak tek bir çıkıştan argbleri yönetebilirsin. Şöyle açayım konuyu 3 adet fanın hepsinde argb giriş ve çıkışı mevcut. 3 unu kendi aralarinda bağlayıp sonra direk argb kontrolcü veya anakarta bağlayıp hepsinin argblerini aktif edebiliyorsun. Bu bağlantı noktalarını bantlarsan sıkıntı yasamazsin.

Ortalama denemelerim sonucunda fanlar 800 RPM den sonra sessiz çalışıyor ve 1000 1100 rpmden sonra ise rulman sesi değil artık fan sesi artıyor. Bu fanları sabit 900 1000 rpmde çalıştırmak size sessiz bir ortam sağlayabilir.
Alsak denesek memnun kalmazsak QP n11 üzerinden kesin iade alır mı ki? Bende molex portlu fanlar var kasada, anakarta da bağlı değil. Kontrol edilebilir fan almak mantıklı mı onu da kestiremiyorum.

Top Bottom