Neler Yeni

TN Panel monitör önerisi

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can
Usta aslında o güzel bir model sendeki sıkıntılı çıkmış 2 hafta geçmediyse iade et geçtiyse servise gönder.
2 hafta geçmedi 10 eylüle kadar iade edebiliyorum yeni gelicek üründede sıkıntı çıkmayacağını bilsem sıfırıyla değişicem ama bence bu sorun kronik mesela bi maç özeti açıyorum saha öyle bi bulanıkki çok küçük yatay çizgiler filan görüyorum. Nvidia dan kayıt alıyorum video akıcı değil.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,890
İsim
.
2 hafta geçmedi 10 eylüle kadar iade edebiliyorum yeni gelicek üründede sıkıntı çıkmayacağını bilsem sıfırıyla değişicem ama bence bu sorun kronik mesela bi maç özeti açıyorum saha öyle bi bulanıkki çok küçük yatay çizgiler filan görüyorum. Nvidia dan kayıt alıyorum video akıcı değil.
Tamam reis direk iade et değişim isteme farklı bir modele geçersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu dene bu güzel monitör çok sattı forumda kullananlar var memnunlar

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can
Tamam reis direk iade et değişim isteme farklı bir modele geçersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu dene bu güzel monitör çok sattı forumda kullananlar var memnunlar
iade işide bekleticek 2. taksit 17 eylülde diye 17. sinde yatıcakmış ve birdaha ips istemiyorum

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can
Reis taksitle aldıysan çok kötü iade.
IPS le alakası yok kral sana denk gelmiş
öylesine taksit yapıyım dedim 2 ay yapmaz olaydım IPS ile alakası yoktur ama 2 dir başıma geliyor. bu attığınız monitörle benimkisi aynı ztn tek farke display port ve sizin attığınız 2020 üretim benimki 2023

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,890
İsim
.
öylesine taksit yapıyım dedim 2 ay yapmaz olaydım IPS ile alakası yoktur ama 2 dir başıma geliyor. bu attığınız monitörle benimkisi aynı ztn tek farke display port ve sizin attığınız 2020 üretim benimki 2023
Tamam daha iyi işte eski üretim sorun çıkması daha zor.

• Beğen
Reaksiyonlar: bhcx

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,890
İsim
.
iade işi çok uğraştırıcak hesap kesim ayın 10 unda iade de 17 sinde Acaba yenisiylemi değiştirsem. zaten ekranda çizik varmış dün farkettim
Usta hala duruyormusun gerçekten çizikli ghostingli monitörü niye tutuyorsun elinde.
Sana kusurlu mal satılmış sonuçta millet alır 10 numara güzel güzel kullanır sen niye bozuk ürünü kullanasın ?

Vision1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Çağatay Emir
E-sporcu falan değilseniz TN panel pek tavsiye etmem. 1 yıllık kullanımdan sonra IPS panele geçtim. Meğersem önceki monitörde renkler yok gibi bir şeymiş.

• Beğen
Reaksiyonlar: bhcx

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
can
Usta hala duruyormusun gerçekten çizikli ghostingli monitörü niye tutuyorsun elinde.
Sana kusurlu mal satılmış sonuçta millet alır 10 numara güzel güzel kullanır sen niye bozuk ürünü kullanasın ?
Zaten ya iade yada sıfırıyla değişicem o kesin bu arada monitörün ghosting de böyle yok galiba

Ekler

• 1724836660761.png
    1724836660761.png
    359.9 KB · Hit: 5

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,890
İsim
.
iademi ediyim sıfırıylamı değişiyim
Valla reis sana şöyle söyleyeyim ben aldığım şey bozuk çıktıktan sonra kolay kolay aynısından birtane daha almıyorum.
Aynısı benim başıma da geldi başka monitör aldım son derece memnunum.
Ben iade edip başka monitör alırdım öyle de yaptım.

Top Bottom