Neler Yeni

Togg Bir Araba Markası Değil

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben buna menfaat derim, eğer kişinin herhangi bir işte herhangi bir menfaati yoksa durumu kötülemeye başlar ve çamur atar, bu düşüncede ki insanlara da en güzel tanım "geri kafalılık ve cahiliyet" derim.
Peki güzel kardeşim.
Bu ülkede, avrupa bizi kıskanıyor diyen hükümet ve onun yalakçısı forumdaşlarına sor bakalım.
Eğer avrupalı 10 asgari ücretle kendi ürettiğine binebiliyorsa. Ama kıskandığı ülke, kendi ürettiğine para yetirip haklını bindiremiyor.
Benim için üretmediysen yerli diye bana kakalaman saçma.
Yerliyse benimde alabilmem lazım.
Yada hükümetin yalanını kabul edeceksin, kimse bizi kıskanmıyor!!!
Bana chpli diyen @Alexa, hala anlamadı. Ben yararlı olan insanı severim. Alexa gibi körlerde besmele çekti diye sever.

TamerKs

80+ Silver
Ticaretten anlamıyorum öyle mi? :ROFLMAO:. Bu projenin amacı araçlar çok pahalı olduğu için(kurdan değil vergiden) halkın araç alabilmesini sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Ama halkın cebinde daha dün çıkmış bir araca 700k verecek para yok ne yazıkki.
Tamam fazla zorlamayın rezil oluyorsunuz, zekanızı belli etmeyin sizin için iyi olmayacaktır.

EFEMERTMİRAÇ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
efemertmiraç
100 sene önce kaçırdık bu adımları hala bok atan var ayıptır günahtır verilen emeklere yazıktır.

Köstek olacağınıza destek olun

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Tamam fazla zorlamayın rezil oluyorsunuz, zekanızı belli etmeyin sizin için iyi olmayacaktır.
"Akıllılar hep kuşku içindeyken cahiller küstahça kendinden emindir" Güzel sözmüş doğru.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurtdışında ağır türk ırkçılığı varken ve kaç senelik köklü firmalar varken ben abdli ırkçı biri olsam neden togg alayım?

Beni tatmin edebilecek bir cevap verdiğin anda akpli olacam söz.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Onlar anlamaz. Diğerini bilmiyorum ama spektrum ağır bağnaz bir CHP li. Yani anlayamaz.
Could not reach data.
CPU is failed.
Bence bana bulaşma, arkanızdaki besmele çektikçe hoşunuza gidiyor.

Halkın sefaletten kırılmış. Ülkedeki her şey özelleşmiş. Müslüman geçinen kesim zenginlik içindeyken, alt tabaka kirasını zor ödüyor.
Müslümanlık " komşusu açken, tok yatan bizden değildir." Diyen bir din. Reisinin mensup olduğunu belirttiği ve bunu diktatörlükle göstermeye çalıştığı müslümanlık bu değil.

Desteklediğiniz adama at gözlüğüyle bakmak hobiniz olmuş.

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eğer böyle başarılı gidersek iyi olur.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Peki güzel kardeşim.
Bu ülkede, avrupa bizi kıskanıyor diyen hükümet ve onun yalakçısı forumdaşlarına sor bakalım.
Eğer avrupalı 10 asgari ücretle kendi ürettiğine binebiliyorsa. Ama kıskandığı ülke, kendi ürettiğine para yetirip haklını bindiremiyor.
Benim için üretmediysen yerli diye bana kakalaman saçma.
Yerliyse benimde alabilmem lazım.
Yada hükümetin yalanını kabul edeceksin, kimse bizi kıskanmıyor!!!
Bana chpli diyen @Alexa, hala anlamadı. Ben yararlı olan insanı severim. Alexa gibi körlerde besmele çekti diye sever.
Benim siyasi görüşüm hakkın da hiçbir fikrin yokken bana ithamlar da bulunmak gibi bir saygısızlığı sakın bir daha yapma! Benim herhangi bir siyasi görüşüm yok herhangi bir lidere sempatim bile yok ve hiçbiri umurum da değil. Benim burada gördüğüm tek şey birilerinin bir şeyler üretmeye çalıştığıdır. Daha önce üretim yapmıyoruz dışa bağlıyız, dışarıya ürün satmamız lazım ki ülkeye döviz girsin para birimimiz değerlensin kendi ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılayalım vs vs düşünceler de bulunuyorduk hepimiz hala da bulunuyoruz ve haklıyız, ama şimdi insanlar bir girişim gerçekleştiriyor kendi imkanları ile dünya pazarına açılıp satış planlıyorlar. Ve siz hala ben alamıyorsam işe yaramaz ben almıyorsam çöptür yapmasalar daha iyi ben asgari ücret ile bu arabayı alamıyorsam neden bu araba var gibi zihniyetiniz bu girişimleri köreltiyor. Anlamıyor musunuz? Bir an da bir avrupa ülkesi olmamız imkansız, araba ürettik diye fabrika kurduk diye vs vs bir an da onlar gibi refaha kavuşmamız mümkün değil ama bu girişimler devam ettiği sürece bir avrupa ülkesi kadar refah sahibi olmamız da kaçınılmazdır. Artık yapılan bir şeylere çamur atıp yıkıcı eleştiriler yapmak yerine ön yargı ve kininizi bir kenara bırakıp adam gibi gerçek bir vatandaş gibi bu işin bizim için ne kadar yararlı olduğunu görmeye çalışın. Gerçekten bu kör zihniyetiniz ve hayatı yıkıcı eleştirilerle kurulu topluluğunuz midemi bulandırıyor artık.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,009
İsim
Bilal Tepe
Aamaz pahalı .d

Yasir

80+
Mantıklı olan az kafasını çalıştırır düşünür.Daha basit mantıkla açıklayayım:Bir oyun geliştirdiniz.Bu oyun gerçekten çok güzel.Kendi ülkenizde mi yayınlarsınız bu oyunu yoksa globalde mi yayınlarsınız?Geçmişte çok örneği vardır sadece türkiye için yayınlanan oyunlar.Maalesef şu an kimse o oyunları oynamıyor.Ancak globalde yayınlanan oyunlara da bakabilirsiniz.Hala çoğu oynanır durumda.2. olarak şunu söyleyim:Gidin bayilere sıfır arabalara bakın bi en dandik en ölü paket clio 250k olmuş.Şimdi bir araba çıkartıyoruz ve araba hem elektrikli hem de rolls royce kadar lüks.Sizce bu arabanın ucuz olma imkanı var mı zaten? İlk önce dünya pazarında iyice gelişsin,yükselsin.Ondan sonra Türkiye için düşük modeller de üretilir zaten.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
Mantıklı olan az kafasını çalıştırır düşünür.Daha basit mantıkla açıklayayım:Bir oyun geliştirdiniz.Bu oyun gerçekten çok güzel.Kendi ülkenizde mi yayınlarsınız bu oyunu yoksa globalde mi yayınlarsınız?Geçmişte çok örneği vardır sadece türkiye için yayınlanan oyunlar.Maalesef şu an kimse o oyunları oynamıyor.Ancak globalde yayınlanan oyunlara da bakabilirsiniz.Hala çoğu oynanır durumda.2. olarak şunu söyleyim:Gidin bayilere sıfır arabalara bakın bi en dandik en ölü paket clio 250k olmuş.Şimdi bir araba çıkartıyoruz ve araba hem elektrikli hem de rolls royce kadar lüks.Sizce bu arabanın ucuz olma imkanı var mı zaten? İlk önce dünya pazarında iyice gelişsin,yükselsin.Ondan sonra Türkiye için düşük modeller de üretilir zaten.
20 yaşındayım onlarca oyunum var. eğer iyi bir işim olmazsa bir araba için 20 yıl çalışacağım, umarım aradaki farkı anlarsın.
ayrıca kendimize reva gördüğümüz şey düşük modeller oldukca yüksek modeller sadece hayal olur.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Rolls royce dedi. 🤣🤣🤣 vallahi dedi. 🤣🤣🤣 kendi ürettiğinin kötüsüne binmeye razı olan halk. Sen yaşaki reisin daha mutlu olsun.

Kardeş sen clionun fransadaki fiyatına bakacaksın.
Fordun amerikadaki fiyatına bakacaksın.
Senin ülkende o clio neden 250 tl onuda bi açıkla bakalım. İlk olarak kendine.

Senin tezin tamamen yanlış. Sen 250 k birime aldığın clio ile fransada 15 k birime alınan clio yu yanyana koy bakayım hangisi daha dolu.

Yasir

80+
20 yaşındayım onlarca oyunum var. eğer iyi bir işim olmazsa bir araba için 20 yıl çalışacağım, umarım aradaki farkı anlarsın.
ayrıca kendimize reva gördüğümüz şey düşük modeller oldukca yüksek modeller sadece hayal olur.
Tamam haklısın ekonomi çok kötü.Ama yazdığımı okumamışsın.Clio bile 250k olmuş diyorum.Bunun çıkartacağımız arabayla ne alakası var? Demek istediğim zaten arabalar çok pahalı.Sen gelmişsin alamıyosam ne anlamı var diyosun? O zaman o bağnaz mantıkla hiçbir şey üretmeyelim?

Rolls royce dedi. 🤣🤣🤣 vallahi dedi. 🤣🤣🤣 kendi ürettiğinin kötüsüne binmeye razı olan halk. Sen yaşaki reisin daha mutlu olsun.

Kardeş sen clionun fransadaki fiyatına bakacaksın.
Fordun amerikadaki fiyatına bakacaksın.
Senin ülkende o clio neden 250 TL onuda bi açıkla bakalım. İlk olarak kendine.

Senin tezin tamamen yanlış. Sen 250 k birime aldığın clio ile fransada 15 k birime alınan clio yu yanyana koy bakayım hangisi daha dolu.
Roll royce ingiltere arabası.Peki kaç ingiliz rolls royce'a biniyo? :d

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Onlar anlamaz. Diğerini bilmiyorum ama spektrum ağır bağnaz bir CHP li. Yani anlayamaz.
Could not reach data.
CPU is failed.
Şu cümledeki rezilliğinin farkındasındır umarım diyeceğim ama vaziyetin belli, yorulmaya değmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,932
Üyeler
153,629
Son üye
eroglu06
Top Bottom