Neler Yeni

Trabzonda ne yapmalı

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Alihan YILMAZ
Rize'de kahvaltıya Kale'ye çık. Uygun ve manzaralı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trabzon'da gece hayatı capcanlı. Özellikle merkezde.

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Furkan Aydın
Kardeşim, bunun gibi ass a lucklar birazdan başlar: 3000 yıl önce bizde göçebe hayat yaşıyorduk diye. :)

Bırak saçma sapan kendi kendine konuşsun. O çok sevdiği araplar yarın eniştesi olunca burada ağlar merak etme :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon sen kimin çocuğusun :) :) :) ahahahaha

A) abdülcük
B) şeyh saİT
C) orta doğulu militan
D) söylersem ban yerim :)

Ulan lavuk ben 27 yaşındayım. 7 sülalem memur. Asker kökenliyim. Sen interneti yeni keşfetmişken ben bu ülkenin en büyük milli güvenlik sorunu için 2012 yılından beri dil döküyorum.

Sen kimsin lan, senin ataların neydi ki sen nesin?

Ben seni çıkaracağım yerden çıkarırım da merak etme bana gerek kalmayacak. O abi dediğin arapcıklar, yarın özerklik diye ağladığında sen evinden olacaksın. Ben değil :)
ulan lavuk 30 yaşındayım mehmet ali çavuş torunu ahmet başçavuş oğluyum. Benim 7 sülalem asker gücün yetiyorsa burdan boşa ağlanma gücünün yettiği şeyi yap anladın . Ağzı torba olmuş gelen geçen doldurmuş internetten klavye delikanlılığı yapıyor.

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Volkan
Sorun yok mu ? ahahaha ne kadar komiksin 10 yıldır neredeyse yarısından çoğu ev,arsa yabancılarda gidip yaşamadın heralde ?
Hmm okuduğunu anlama desen yok sorun yok kelimesini sence o anlamda mı kurdum zeki şey seni

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
ulan lavuk 30 yaşındayım mehmet ali çavuş torunu ahmet başçavuş oğluyum. Benim 7 sülalem asker gücün yetiyorsa burdan boşa ağlanma gücünün yettiği şeyi yap anladın . Ağzı torba olmuş gelen geçen doldurmuş internetten klavye delikanlılığı yapıyor.
Ok looser.

Top Bottom