Neler Yeni

Türkiye-Portekiz Maçı İlk 11'ler Belli Oldu! MS| Türkiye 0-3 Portekiz

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçen ki 11'i bozmayıp ufak tefek değişiklik yapmak yerine, Mert Müldür, Arda Güler ve Mert Günok gibi takımın en önemli isimlerini yedek bırakıp yerlerine balondan beter topçuları koymak demek ben Türkiye Milli Takımını çalıştırmak istemiyorum demek. Sanırsın 3 hazırlık maçı oynuyoruz, ulan 3 tane Euro 2024 grup maçımız var 2. bir şans yok neyine güvenerek kaleyi Altay'a emanet ediyorsun?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Geçen ki 11'i bozmayıp ufak tefek değişiklik yapmak yerine, Mert Müldür, Arda Güler ve Mert Günok gibi takımın en önemli isimlerini yedek bırakıp yerlerine balondan beter topçuları koymak demek ben Türkiye Milli Takımını çalıştırmak istemiyorum demek. Sanırsın 3 hazırlık maçı oynuyoruz, ulan 3 tane Euro 2024 grup maçımız var 2. bir şans yok neyine güvenerek kaleyi altaya emanet ediyorsun?
Mert rahatsızmıymış neymiş takımın Gürcistan maçından sonra perti çıktı

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Yiğit

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
eren kılıçoğlu
Yalan kesinlikle yorgun falan değil Hamit baskı yapmıştır kesin

Palo DAYI

80+ Silver
Portekiz affetmez büyük fark yemesek iyidir

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Arda nın maç kondisyonu yüksek değil ve Gürcistan maçında çok yoruldu tabi yağmur da etkiledi. Real şampiyonluğunu ilan ettikten sonra birkaç maçta oynadı, çok kaliteli ama çok formda değil.
Mert in ayağında ağrısı varmış. Uğurcan yerine Altaydan başka seçenek yok.
Gürcistan maçında Kenan çok iyi değildi, Kerem i anlarım ama Yunus yerine Barış sağda oynayıp Semih e şans verilebilirdi diye düşünüyorum.
Böyle maçlarda İsmail Yüksek tarzı orta saha kesinlikle şart.

Top Bottom