Neler Yeni

🗳️ Türkiye Seçimlerindeki Oy Sistemi Ve Oy Kullanırken Dikkate Alınması Gerekenler 🗳️

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Müslüman değilim ama senden daha az günah işliyorum
Ben ibadetlerimi yapıyorum, ne yalanım var ne hilem. Kimsenin imanı konusunda yorum yapamazsın. Ben 5 vakit namaz kılıyorum sen kılmıyorsum diyor muyum? Demiyorum. Ozaman sende iman konusunda yorumda bulunmayacaksın.

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş
Yahu seninle daha tartışmayacağım.
Sanki benimle tartışıyorsun. Sana reel haberler atıyorum bakmaya tenezzül bile etmiyorsun. Çünkü işine gelmiyor. İnsanlar, çocuklar öldü bu düzende ama sen görmezden geliyorsun. Peygamberini dinle en azından. Haksızlığa sessiz kalma merhametli ol.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Eleman gelmiş Türkiye güzellemesi yapıyor profil fotoğrafında Alman arabası var. Cahile laf anlatılmaz arkadaşlar.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Ben ibadetlerimi yapıyorum, ne yalanım var ne hilem. Kimsenin imanı konusunda yorum yapamazsın. Ben 5 vakit namaz kılıyorum sen kılmıyorsum diyor muyum? Demiyorum. Ozaman sende iman konusunda yorumda bulunmayacaksın.
Profiline Niye Togg Yerine Alman Marka Araba Koyuyorsun, Ben Daha Bugüne Kadar Türk Arabasını pp yapmayanın vatana hayrının dokunduğunu görmedim.

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş

Abi al desteklediğin insanlar bunu yaptı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müslüman olmayan kişi ne sevap nede günah işler, gideceği yer ebedi cehennemdir.
Cehennemin olup olmadığını hiç bir zaman kanıtlayamazsın. Aynı tanrı gibi.

ConquerorXIV

80+ Gold

Abi al desteklediğin insanlar bunu yaptı

kimse sana burada kanıtlamak zorunda değil, konuyu boşuna uzatmayın, arkadaş sizin zihniyetinize zıt olduğu kadar onunda sizinkine zıt

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
İmansızlar İslam'ı kötülüyorlar, böyle birine Osmanlı Torunu denir mi?

Kardeş mecliste müslüman kimseyi istemeyene, islama karşı savaş açmış birine oy asla vermem.
sanki peygamber seçiyoruz ya. bana ne kimin hangi dine inandığından, ben devlet adamı seçmek istiyorum çeşitli dinleri kullanarak milleti dolandıran, cumhuriyet tarihinde görülmemiş yolsuzlukları yapan ve en önemlisi anayasal düzen ve devletin kurumlarını hiçe sayan egoist bir ruh hastası değil

ceyhunlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ceyhun Altaş
Karşı tarafı istediğn kadar göm laf et ama desteklediğin insanlar bunlar. Senden gidip chpye yada iyipe oy at demiyorum. Oy attığın kişiler bunlar.

kimse sana burada kanıtlamak zorunda değil, konuyu boşuna uzatmayın, arkadaş sizin zihniyetinize zıt olduğu kadar onunda sizinkine zıt
Ben olayın zihniyet melesinden çok insanlık olduğunu düşünüyorum.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Profiline Niye Togg Yerine Alman Marka Araba Koyuyorsun, Ben Daha Bugüne Kadar Türk Arabasını pp yapmayanın vatana hayrının dokunduğunu görmedim.
toggotomobilimizyerlivemilli daha italyadan yeni geldi aslanlar. onlar rahat gelebilsin diye gümrük çalışanlarını bile izine ayırdılar, öyle hemen pp yapmak olmaz biraz dinlensin yavrucaklar

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Kanıtlamama gerek yok az aklını kullanabilen bir yaratıcının (tanrı) varlığını anlayabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,179
Üyeler
155,985
Son üye
ygtb
Top Bottom