Neler Yeni

TURK NET'E GEÇMELİ MİYİM?

Proosmir

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir Can Topcu
Herkese merhabalar, iyi forumlar dilerim.
2 yıldır TTNET kullanıcısıyım. 2 yıl boyunca 1 kez bile internet kesintisi yaşamadım, ara ara internet hızımda yavaşlamalar ve ping sorunları oluştu ama hiç gitmedi.
Malum taahhüt bitti. Önüme gelen bir kaç firmayı karşılaştırdım, en mantıklı TURK NET geldi.
100 mb download ve 4 mb upload'u 65 TL'ye verebilceklerini söylediler.(Engelli-Gazi yakını indirimi ile 65 TL normalde 85 TL)
Daha önce kullanmış olan arkadaşlarım nasıl memnun mular? Değerli yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.
Sağlıcakla.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
bulundugun bölgeye göre değişir
komşularında veya yakın bölgende oturan ve kullanan birisi varsa ona sorabilirsin.
genelde yorum olarak "işin müşteri hizmetlerine düşene kadar gayet iyiler" gibi yorumlar var buradan anlıyoruz ki müşteri hizmetleri yok
yakın cevrende kullanan varsa ondann yorum almalısın
ayrıca millenicom a da bakabilirsin ben pek kötü yorum görmedim
@alpolojix

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Şunları bir yapar mısınız ?

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
komşularında veya yakın bölgende oturan ve kullanan birisi varsa ona sorabilirsin.
genelde yorum olarak "işin müşteri hizmetlerine düşene kadar gayet iyiler" gibi yorumlar var buradan anlıyoruz ki müşteri hizmetleri yok
@alpolojix

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Herkese merhabalar, iyi forumlar dilerim.
2 yıldır TTNET kullanıcısıyım. 2 yıl boyunca 1 kez bile internet kesintisi yaşamadım, ara ara internet hızımda yavaşlamalar ve ping sorunları oluştu ama hiç gitmedi.
Malum taahhüt bitti. Önüme gelen bir kaç firmayı karşılaştırdım, en mantıklı TURK NET geldi.
100 mb download ve 4 mb upload'u 65 TL'ye verebilceklerini söylediler.(Engelli-Gazi yakını indirimi ile 65 TL normalde 85 TL)
Daha önce kullanmış olan arkadaşlarım nasıl memnun mular? Değerli yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.
Sağlıcakla.
Türknet'de altyapınız var ise geçin.
Önermiyorum yoksa.
Zaten müşteri hizmetleri de kötü.

Proosmir

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir Can Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@alpolojix
Bulunduğum çevre genellikle TTNET kullanıyor, yeni kurulan bir sitede oturuyorum. Bulunduğum bölgenin fiberini bizzat eniştem ve ekibi kurdu(ttnet fiber de görevli kendisi). Bulunduğum ilçenin en iyi internet altyapısına sahip nadir yerlerden olduğunu söylüyor.
Turk net şans işi. Altyapın iyiyse iyidir, kötüyse bulamazsın. Bununla beraber taahhüt yapmıyorlar bu iyi
Altyapımın iyi olduğunu biliyorum.
Şunları bir yapar mısınız ?
Zaten firma karşılaştırmam içinde bu firmada var idi. Sonuç;
109,90 TL
Fiber 100 Kampanyası
Yani Turk Net'e göre sadece upload 4mb yüksek ama 40 TL daha pahalı.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bulunduğum çevre genellikle TTNET kullanıyor, yeni kurulan bir sitede oturuyorum. Bulunduğum bölgenin fiberini bizzat eniştem ve ekibi kurdu(ttnet fiber de görevli kendisi). Bulunduğum ilçenin en iyi internet altyapısına sahip nadir yerlerden olduğunu söylüyor.

Altyapımın iyi olduğunu biliyorum.

Zaten firma karşılaştırmam içinde bu firmada var idi. Sonuç;
109,90 TL
Fiber 100 Kampanyası
Yani Turk Net'e göre sadece upload 4mb yüksek ama 40 TL daha pahalı.
Hizmet istiyorsanız Millenicom seçin.
Fakat Türknet'de kötü firma değil düzgün ilgilenmiyorlar.
Özellikle müşteri hizmetleri konusunda.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
maddi olarak sorun yoksa ttnet e bakabilirsiniz vdsl inde 1.5 2 aydır kullanıp(24 mbps) sorun yasamadım 1 defa 1 güne yakın kesildi onda da buradaki dolapta port ekleme yapılmıs.
Ama siz bir millenicom a bakın derim.
ayrıca enişteniz altyapıyı çektiyse bilgili birisi olabilir ona da danışabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadasa katılıyorum

Proosmir

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir Can Topcu
Şimdi Turk Net ile Millenicom arasında kaldım.
TurkNet 40 TL daha ucuz
Millenicom daha iyi bir teknik ekip.
Şöyle yapmayı planladım; Turknet zaten 1 ay denemede hiç bir şekilde para almıyor. İlk önce Turk Net i deneyeceğim şuanda bulunan TTNET aboneliğimi sonlandırmadan. Şayet beğenir isem TTNET aboneliğimi sonlandırıp Turk Net'den devam edeceğim. Şayet beğenmez isem Millenicom'u deneyeceğim.
maddi olarak sorun yoksa ttnet e bakabilirsiniz vdsl inde 1.5 2 aydır kullanıp(24 mbps) sorun yasamadım 1 defa 1 güne yakın kesildi onda da buradaki dolapta port ekleme yapılmıs.
Ama siz bir millenicom a bakın derim.
ayrıca enişteniz altyapıyı çektiyse bilgili birisi olabilir ona da danışabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadasa katılıyorum
TTNET düşünmemin sebebi fazla ücret taleb etmesi. Daha fazla hızı daha düşük ücrete alabiliyorken neden almayayım ki?
TTNET 100mb fiber 159 TL.

Proosmir

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emir Can Topcu
TTNET tercih etmeyin.
Taahhüt var.
Biz şu anda TTNET kullanıyoruz. 24/5'e 100TL veriyoruz.
Ben ilk başta Millenicom'u denerdim.
Evet TTNET'e bende 110 TL veriyorum. (24d 3upload)
Turk Net kullanan bir arkadaş buldum yakın çevremde memnun imiş o yüzden ilk bi Turk Net'e şans vermek istiyorum.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
geçmemelisiniz.
Evet TTNET'e bende 110 TL veriyorum. (24d 3upload)
Turk Net kullanan bir arkadaş buldum yakın çevremde memnun imiş o yüzden ilk bi Turk Net'e şans vermek istiyorum.
3 değil 5 olması lazım speedtest yapın.
o memnun diye siz memnun olacaksınız diye bir şey yok maalesef.
ben millenicom seçerdim.

Top Bottom