Neler Yeni

Turk telekom icra takibi başlatması

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Furkan Aykaç
Merhabalar yaşadığım bir sorun hakkında sizlerden bilgi almak için sormak istedim.
Bundan 4 sene veya daha fazladır emin değilim Turkcell superonline kullanıcısı iken interneti kullanabilmek için zorunlu olarak Türk telekom ev telefonu çekti ve abonelik açıldı belirli miktar ona belirli miktarda superonline sağlayıcısına para ödüyordum toplamda 84 TL gibi bir ücreti vardı ve aradan 2 sene geçtikten sonra sağlayıcımı değiştirmek istedim ve değiştirdim ve Turk telekom aboneliği hala devam ediyordu iki senelik bir sözleşmeydi bitmeye yakındı ve sonra iptal ettirmeyi düşünüyorduk bi gün babamı arayıp sözleşmenin bittiğini ve taahhüt yenileme yapmışlar babamda bu işlerle ilgilenmediği için kabul etmiş ve bende taahhütlü olduğu için iptal ettirememiştim şöyle bir şey daha var ev telefonu olarak hiç bir şekilde kullanmamıştık evde telefon bile yoktu kullanmadığımız ev telefonuna internet sağlayıcısı ile diyip para ödüyorduk sonra belirtilen tutarı ödemeyi kestik 4 5 ay geciktiği için yasal takip başlatılıp abonelik iptal etmişler ve fatura sorgula dediğimde 945 TL lik bir borç çıkarmışlar şuan olduğumuz durumda ödeyecek ne durumumuz var ne de başka bir şey kullanmadığım şeye neden para vereyim cimere yazmayı düşündüm bu durumda yapılması gerekenleri tavsiye ederseniz çok memnun olur ve teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,907
İsim
Emir Yusuf
Adamların bir suçu yok ki, babana bunu söylemeliydin. "Seni aradıklarında bir daha sözleşme yapma" demeliydin. Şuan cimer'e de yazsan senin yararına bir sonuç çıkmayacaktır.

Top Bottom