Neler Yeni

Türk Telekom İnternetini Sakın Almayın ve Kullanmayın!

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
5 yıldır sorunsuz. 35/6 paketim.
Capture+_2022-02-04-18-57-57.png

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Ömer Keskin
10 seneden fazla Türk Telekom müşterisiydim. Bu ayın 19’nda taahhütüm bitiyordu ve ben 19’u gelmeden TürkNet’e geçiş yaptım. Başvuru yapmamla binaya GigaFiber kutusunu getirmeleri bir oldu. Valla helal olsun adamlara. Türk Telekom’da bir sorunu halletmek için deveye hendek atlatıyoruz. TT pişmanlıktır başka bir şey değil.

Ekler

• AE97CE95-5EE3-4F81-912E-1EF4A9EBFC0D.jpeg
    AE97CE95-5EE3-4F81-912E-1EF4A9EBFC0D.jpeg
    1.4 MB · Hit: 49

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
CesarVialpando
10 seneden fazla Türk Telekom müşterisiydim. Bu ayın 19’nda taahhütüm bitiyordu ve ben 19’u gelmeden TürkNet’e geçiş yaptım. Başvuru yapmamla binaya GigaFiber kutusunu getirmeleri bir oldu. Valla helal olsun adamlara. Türk Telekom’da bir sorunu halletmek için deveye hendek atlatıyoruz. TT pişmanlıktır başka bir şey değil.
Aynen öyle. Birkaç saatte halledecekleri şeyi 1 haftada hallediyorlar. Bekle şimdi 1 hafta daha. Tatil 2 hafta zaten, 1 haftası çöp oldu.

XenonVL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ahmet Mehmet
Eski kullanıcı olarak onaylıyorum. Şuan Turknetteyim mutluyum, umutluyum.

MamiGLE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muhammed Yılmaz
Öncelikle bu bir tavsiye yazısıdır. Alıp veya almamak sizin hür iradeniz. Ama bana soracak olursanız ben uzak durun derim.
Bu lanet interneti 10 aydır kullanıyorum. Ama bu Ocak ayı içinde beni öyle bir delirtti ki... Sorunlar 30 Aralık'ta başladı. İnternet kesildi ve müşteri hizmetlerini aradığımızda bize internetin ayın 1'inde geleceğini söylediler. 1'i geldi internet gelmedi. Tekrar aradığımızda ayın 12'sinde geleceğini söylediler. Neredeyse koskoca 10 gün. Düşünebiliyor musunuz? Neyse ayın 12'si geldi çattı. O gün geldi gelmesine ama tahmin edersiniz ki internet yine gelmedi :) Yine aradık ve bu sefer de ayın 14'ünde geleceğini söylediler. O gün geldi. Allah'tan o gün internet de geldi. Geldi gelmesine ama ben bu herifler yüzünden yaklaşık 2 hafta canlı derslere giremedim ve üniversitenin kendi sistemi olan SAKAİ'ye giriş yapamadım. Bu sisteme giriş yapamadığım için de verilen bir resim ödevinin olduğunu görmedim ve bu dersten kaldım. Ama durun daha bitmedi Türk Telekom'un rezillikleri.
Aradan 6 gün geçti ve bir baktım ki internet yine gitmiş. İşin kötüsü ertesi günü en önemli derslerimden birinden final sınavım vardı. Neyse aradık yine o ''meşhur'' müşteri hizmetlerini. Aradığımızda mahallemizde genel bir arıza olduğunu ve 2 saat içinde geleceğini söylediler. Tahmin edin ne oldu? Evet, o internet o saatte gelmedi. Her arayışımda saati ertelediler ve o saat 23'ü buldu. Ve ben de izleyeceğim o ders videolarını kenarda birikmiş azıcık bir mobil veri ile 240p indirerek bu videolara düşük kalite ile bakmak zorunda kaldım. Bu nedenledir ki o sınavdan 1 soru ile kaldım. Fakat bu yeter mi? Tabi ki de hayır :) Türk Telekom rezillikleri bitmez.
Bu sefer de aradan 5 gün geçti ve bir baktım ki internet yine gitmiş. Allah'ın işine bak :D Tam bütün sınavlarım bitti, kafa dağıtırım dedim, bu rezil internet yine kendini gösterdi. Bugün yine aradık; ayın 3'ünde gelecekmiş, yersen. İnanın içim çok doluydu, ondan dolayı buraya yazıp içimi boşaltmak istedim. Bu yazıyı da kendi mobil verimle yazıyorum. Bu rezil internetin cezasını çekmiş biri olarak buna duyarsız kalmanızı ve bu interneti almanızı asla istemedim. Bu uzun yazıyla sizi sıktıysam kusura bakmayın. Okuyanlara teşekkür ederim.
GÜNCELLEME: İnternet ayın 11'inde, yani tamı tamına 1 hafta sonra gelecekmiş. Ki 11'inde geleceğinin de bir garantisi yok. Çünkü bu aşağılık herifler yapacakları işi sürekli erteliyorlar. Buradan sesleniyorum, Allah kimseyi sizin elinize düşürmesin Türk Telekom. Tekrar söylüyorum; almayın, aldırmayın bu rezil interneti. Alacaklara da ne yapıp edip mutlaka engel olun. Ben çektim, başkaları çekmesin.
Şahsen ben de 1.5 yıldır Türk Telekom kullanıyorum. 100mbps olan paketini. Ben 1 kere bile internet kesildiğini hatırlamıyorum. Oturduğum yerde merkezi bir yer değil. Yani demek istediğim, bulunduğun yerin altyapı kalitesine bağlı olarak aldığın hizmet değişebilir. Eğer altyapında sıkıntı varsa hangi markaya gidersen git aynı sorunları yaşayacaksın. Bana Türk Telekom hakkında 10 üzerinden kaç puan verirsin desen ben 9 derim. 1 puan ise fiyattan dolayı kırdım. Ama sen 10 üzerinden 1 bile vermezsin. Dediğim gibi, aldığın hizmet altyapı kalitene bağlı. Şahsen ben de fiyatlardan ötürü taahhüt sonrası Türknet'e geçmeyi düşünüyorum. Umarım altyapı sıkıntılarınızı giderirsiniz. Kolay gelsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ben de bulunduğum binaya gigafiber başvurusu yapmak istiyorum. İşlem süreci nasıl oldu kısaca bilgi verebilir misin?

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Ömer Keskin
Şahsen ben de 1.5 yıldır Türk Telekom kullanıyorum. 100mbps olan paketini. Ben 1 kere bile internet kesildiğini hatırlamıyorum. Oturduğum yerde merkezi bir yer değil. Yani demek istediğim, bulunduğun yerin altyapı kalitesine bağlı olarak aldığın hizmet değişebilir. Eğer altyapında sıkıntı varsa hangi markaya gidersen git aynı sorunları yaşayacaksın. Bana Türk Telekom hakkında 10 üzerinden kaç puan verirsin desen ben 9 derim. 1 puan ise fiyattan dolayı kırdım. Ama sen 10 üzerinden 1 bile vermezsin. Dediğim gibi, aldığın hizmet altyapı kalitene bağlı. Şahsen ben de fiyatlardan ötürü taahhüt sonrası Türknet'e geçmeyi düşünüyorum. Umarım altyapı sıkıntılarınızı giderirsiniz. Kolay gelsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ben de bulunduğum binaya gigafiber başvurusu yapmak istiyorum. İşlem süreci nasıl oldu kısaca bilgi verebilir misin?
GigaFiber TürkNet’in kendi altyapısı. Türk Telekom’da böyle bir şey duymadım. Şayet TürkNet’e geçiş yapacaksan şuan sadece İstanbul bide herhalde İzmir’de GigaFiber altyapısını kuruyorlar. İstanbul’daysan yada İzmir’de GigaFiber başvurusu yapmıyorsun, kendi bölgene geldiğinde sana bilgi veriyorlar sadece. Bana direkt GigaFiber getirmeleri şuan bulunduğum yere GigaFiber altyapısını getirdikleri için. Yani biraz şanslıyım anlayacağın.

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
8 yıldır kullanıyorum şakasız nerdeyse hiç kopma yaşamadım.

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
CesarVialpando
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar