Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Ay sonuna kadar uzatıldı keke yapıştır
Hocam başka tarife var mı? Daha ucuz daha az internet olan. 40 GB bana fazla bitiremem. Evde ve iş yerinde wifi var zaten.
Enerji tarifesini yapacaktım aslında ama sadece Enerjisa işlem merkezinde yapılıyormuş. 123 TL 20 GB olanı yaptıracağım muhtemelen.

Ekler

• Screenshot_2023-10-26-10-57-08-995_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-26-10-57-08-995_com.android.chrome.jpg
    344.5 KB · Hit: 64
  • Screenshot_2023-10-26-10-56-38-629_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-26-10-56-38-629_com.android.chrome.jpg
    472.6 KB · Hit: 63

desibell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Arda
Bugün müdürlüğe gideceğim, mudurlukteki kisi, 5 gün önce başka hatta geçersem yapabilirsin demişti ondna bugün işten izin alıp müdürlüğe gideceğim
Hocam bura zaten küçük bir ilçe 1 tane bayi var oda ana bayi falan değil. Riskli iş. Yapmamak daha iyi o zaman

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Hocam hangi güne kadar uzatıldı kampanya? Hangi gün hangi saate kadar? Yav keşke yapsaydım. Yetişmez dedik yapamadık. Şuan tt faturaliyim. Burda tek Türk Telekom bayisi var, adam olmaz diyor.
Ay sonuna kadar uzamış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün müdürlüğe gideceğim, mudurlukteki kisi, 5 gün önce başka hatta geçersem yapabilirsin demişti ondna bugün işten izin alıp müdürlüğe gideceğim
Beni de etiketleyip sonucu yazabilir misin hocam ona göre gideyim ben de müdürlüğe

Hocam bura zaten küçük bir ilçe 1 tane bayi var oda ana bayi falan değil. Riskli iş. Yapmamak daha iyi o zaman
Müdürlüğün sonucunu bekleyin dicem ama vakit pek yok gibi. Benim geçer geçmez ben müdürlüğe gideceğim size de yazarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür Sönmez

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam hangi güne kadar uzatıldı kampanya? Hangi gün hangi saate kadar? Yav keşke yapsaydım. Yetişmez dedik yapamadık. Şuan tt faturaliyim. Burda tek Türk Telekom bayisi var, adam olmaz diyor.
Çıkmayın diye yalan söylüyor. Ayın 31 ine kadar uzatıldı 31 i gün sonuna kadar. Bak nerdeyse 300 mesaj olacak yukardaki insanlara bak okadar kişi git gel yaptı sizinki mi olmayacak. Tereddütün varsa ben burdan yapayım işlemi sen taşıma tamamlanınca git bayiye ben kartımı kaybettim de yedek sim çıkarttır en ucuz neresi çıkarırsa ordan al bayiden bayiye değişir yedek sim fiyatları

Bende de gözükmüyor nasıl yaptınız hocam
HEDIYE 30GB YAZIN

Merkeze gitme şansınız var ise ordan bilgi alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
M. Ali ARSLAN

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
yok mok cekenlere bastirin gitisin. tarife online da mevcut iste. linkte ekledim..

Alıntıyı görüntüle

Ben 28inde gidiyorum müdürlüğe yaptırıyorum hsonu açıklar mi acaba ctesi günü 😂

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
tvibu go süper paket için başvuran oldumu ben aradım müşteri hizmetlerini kayıt yaptılar msj gelecek dedi 1 gün geçti ses seda yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Gürkan Polat
Arkadaşlar konu dışı bir şey sorcam benim halı hazırda ttmobil taahhüt üm 60 gün sonra doluyor şu an ki ücretler de baya yüksek fiyatlı bunun bir yolu yordamı varmıdır indirimli almak için

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
tvibu go süper paket için başvuran oldumu ben aradım müşteri hizmetlerini kayıt yaptılar msj gelecek dedi 1 gün geçti ses seda yok
Tivibu go süperde neler var? Bi de internet paketinden yiyor mu bunu izlemek? 5GB veriyolar sanırım ama ekstra bir bilgi var mı bu konuda

kralmali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet Ali Yosunkaya
arkadaşlar ücretsiz 3 ay youtube premium dan nasıl yararlanacağız ?

BravoSix

80+
Ay sonuna kadar uzamış

Beni de etiketleyip sonucu yazabilir misin hocam ona göre gideyim ben de müdürlüğe

Müdürlüğün sonucunu bekleyin dicem ama vakit pek yok gibi. Benim geçer geçmez ben müdürlüğe gideceğim size de yazarım
TT mudurluktej 5 dakikada sim kartı aldım geçimi başlattılar

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
TT mudurluktej 5 dakikada sim kartı aldım geçimi başlattılar
Hocam hayırlı olsun 205TL lik pakete mi geçtin?

@AGUMBA Hocam birisi sorarsa al sana referans :D Bayiiler yapmıyor da bak müdürlükte gayet tabi yapıyolar

Top Bottom