Neler Yeni

Turknet Modem mi alayim daha iyi bir modem var mi ?

Erçağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kaynar
Merhaba turk net e yeni geçtim kutudan modeme kadar İnternet var fakat modem de adsl yanıp soruyordu şimdi yanmıyor gelip baktılar modeme kadar İnternet var turk net modemini mi alayım daha iyi bir modem var mı modemi kullanan var mı teşekkurler t modem 450 tl

Flowy*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Ahmet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon Önerileri , Toplama pc , Ekran Kartı voltajı
Merhaba turk net e yeni geçtim kutudan modeme kadar İnternet var fakat modem de adsl yanıp soruyordu şimdi yanmıyor gelip baktılar modeme kadar İnternet var turk net modemini mi alayım daha iyi bir modem var mı modemi kullanan var mı teşekkurler t modem 450 TL
Yani altyapına göre değişir , kimisinde superonline altyapısı vardır yada yoktur , sana tavsiye ettiğim millenicomdur . paketleri şunlarıdır ;
1636379144333.png

standart olarak 2 . paket seçiliyor 105 lira ödeyebilirsen [ gerçi 130 fln 12 ay ] koymazsa 3.paketi alabilirsin

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yani altyapına göre değişir , kimisinde superonline altyapısı vardır yada yoktur , sana tavsiye ettiğim millenicomdur . paketleri şunlarıdır ;
Alıntıyı görüntüle
standart olarak 2 . paket seçiliyor 105 lira ödeyebilirsen [ gerçi 130 fln 12 ay ] koymazsa 3.paketi alabilirsin
İnternet tavsiyesi istememiş. Türknet kullanıyor ve modem arızalı. Türknet modemi mi alayım yoksa başka modem mi alayım diye soruyor.

Flowy*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Ahmet Emir
İlgilendiği Kategoriler
İnternet tavsiyesi istememiş. Türknet kullanıyor ve modem arızalı. Türknet modemi mi alayım yoksa başka modem mi alayım diye soruyor.
turknetin ping değerleri çok yüksek , başka modeme geçilmesi başvurulur

Kapatılmış Hesap

80+ Bronze

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Bir soruda ben sormak istiyorum ayrıca konu açmak istemedim. Modemin internet hızına etkisi nedir? Yani ben şimdi güzel kaliteli bir modem alsam ne kadar karlı çıkarım? (Şuan hızım 16mbit) :(

Flowy*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Ahmet Emir
İlgilendiği Kategoriler

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX

OZTURK28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
bedirhan öztürk
Bir soruda ben sormak istiyorum ayrıca konu açmak istemedim. Modemin internet hızına etkisi nedir? Yani ben şimdi güzel kaliteli bir modem alsam ne kadar karlı çıkarım? (Şuan hızım 16mbit) :(
modemin hıza söyle bir etkisi var. stabil hızlar için iyi oluyor. onun dışında internet sağlayıcısı sana ne kadar verebiliyorsa zaten sen max o kadar alabilirsin .

Top Bottom