Neler Yeni

Öneri TurkNet'ten Kaçanlar | Öneri İSS: Comnet

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Comnet 'e 1 şubat itibarıyla zam geliyor. Geçmeyi düşünen varsa acele davransın. Çünkü Comnet'in size iyi hizmet vereceğinin garantisi yok. Ama baktınız iyi hizmet alıyorsunuz o zaman uzatırsınız hizmeti.

Artıları:
  • Ucuz
  • Altyapınızın sağladığı maksimum hızı verebilmekte
  • 150+ peering altyapısı ile popüler platformlara direkt bağlantı imkanı
  • TurkNet, Turk Telekom, Vodafone ve bunlar harici 11 yurtiçi-yurtdışı operatörüyle anlaşmalı olup internet erişim konusunda iş ortaklığı bulundurarak kaliteli hizmet sunma
  • 7/24 ulaşılabilen müşteri hizmetleri bilet sistemi
  • Turk Telekom altyapısını kullanmakta
  • Turk Telekom altyapısında uygun olan altyapıda 1000 Mbps'ye kadar internet sunabilme
  • 10.000 Mbps'ye kadar kurumsal metro internet sunma
  • Taahhüt yok
  • Fiber altyapıda ücretsiz modem tahsis etme
Eksileri:
  • Ön ödemeli (peşin ödemeli) faturalama sistemi ile hizmet sunma
  • Müşteri hizmetleri çok yetkin değil
  • planetdb.com a girilmiyor.
  • Warzone 2.0 oyununa girilmiyor, diğer oyunlarda sorun yok.
Comnet incelemem:

Peki ben neden Comnet öneriyorum?
Ucuz. Başka sebebi yok.

Kodla bedava almak için kod konusu açabilirsiniz. Ben kodlardan 6 ay bedava aldığım için bedava alma hakkım bitti. :D

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Brom tüm internetlere gelir comnetede gelir görürsün. Tüm internet firmaları anlaşmalı zaten hepsine aynı anda zam geliyor. Benim tavsıyem taahütlü internet seçmelerinde herkesin. Ben geçecektim taahütsüz sonra bi kaç kişi taahütlü al dedi ve türktelekomdan memnundum devam ettim. Şuan 24 kullanıyom 100 e geçsem bile türknetten daha uyguna geliyor. Ki 7. Ayda veya yılbaşında tekrar zam gelse bile asgari ücret artarsa benim faturam yine artmıyor 2. Yıl 15 veya 20 tl artıyor max. Taahütlü olduğuma sevindim şuan

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Ali Batmaz
Zamın ne kadar geleceği belirsiz. Zamlardan sonra ucuz olacağını sanmıyorum

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Nisanur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Nisa
Comnet'te taahhüt var mı? Bu zamanda taahhütlü bir ISS kullanmak daha mantıklı.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
Taahhüt yoksa acele davranıp Comnet'e geçmenin mantığı nedir?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,459
İsim
Olcay akbulut

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
olaya gel ya, eskiden taahhütsüz olsun derdik kimse yapmazdı şimdi taahhütlü arar olduk ÇILDIRMALIK
Mesaj otomatik birleştirildi:

diğerlerinden daha ucuzmuş
Aceleci davranmaya gerek yokki :D Bunada zam gelecek sonuçta.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Taahhüt yoksa acele davranıp Comnet'e geçmenin mantığı nedir?
E anlattım ya. Comnet'in iyi hizmet vereceğinin garantisi yok. Çok nötr bir şirket. İyi hizmet alınması durumunda hizmet süresi zamlar gelmeden uzatılabilir. Comnet'te paketin bitmeden yeni paket alabiliyorsun.
Sonracığıma bir firmayı gör, et, bak. Nedir ne değildir? Ben Adana'da iken CS GO 58 ping alırken adam Comnet'te İzmir'de 80 ping alıyor. Bölgeden bölgeye farklılık var.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
E anlattım ya. Comnet'in iyi hizmet vereceğinin garantisi yok. Çok nötr bir şirket. İyi hizmet alınması durumunda hizmet süresi zamlar gelmeden uzatılabilir. Comnet'te paketin bitmeden yeni paket alabiliyorsun.
Sonracığıma bir firmayı gör, et, bak. Nedir ne değildir? Ben Adana'da iken CS GO 58 ping alırken adam Comnet'te İzmir'de 80 ping alıyor. Bölgeden bölgeye farklılık var.
Yani ben 10 aylık fatura parası ödeyip 10 ay taahhütlü gibi kullanıyorum öyle mi?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yani ben 10 aylık fatura parası ödeyip 10 ay taahhütlü gibi kullanıyorum öyle mi?
Ön ödemeli işte ya. Papara gibi. Yükle harca yükle harca. Amma işte olay şu acele edin dememdeki sebep. Zamlar gelmeden 12 ay ön ödeme yaparak + 1 ay da bedava ile 13 ay boyunca 100 Mbps interneti 1308 TL lik tek seferlik ödemeyle kullanabilirsiniz. Bu da aylık 100 liraya geliyor.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
Ön ödemeli işte ya. Papara gibi. Yükle harca yükle harca. Amma işte olay şu acele edin dememdeki sebep. Zamlar gelmeden 12 ay ön ödeme yaparak + 1 ay da bedava ile 13 ay boyunca 100 Mbps interneti 1308 TL lik tek seferlik ödemeyle kullanabilirsiniz. Bu da aylık 100 liraya geliyor.
Maalesef eksiye yazar bu :/ Peşin ödeyecek arkadaşlar için iyi. Ancak şu zor dönemde çoğu kullanıcı bunu tercih etmez diye tahmin ediyorum, peşin ödemeyecek arkadaşlarda her türlü zam yiyecek :(

Top Bottom