Neler Yeni

Üniversite sınavı için tablet önerisi

Fayting

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Tuna
Bütçe
15000
Konuda yanlışlık olmuşsa moderatörler lütfen kusura bakmayın çünkü doğru başlığı bulamadım.

Üniversite sınavına hazırlanıyorum ve tablet önerisi lazım bütçem 15K set tarzı şeyler varsa o da olur.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak

Fayting

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Tuna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Huawei de Android sorunu olduğu için pek kanım ısınmıyor.

S9 FE+ alınır mı peki ? hem kalemi var diye biliyorum hemde ekran olarakta büyük.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not alma konusunda rahat olur mu hocam ?
s9 fe+ işlemci olarak ve ekran kalitesi olarak önermem
huawei kendi mağazası var hemen hemen her uygulamayı indirebiliyorsunuz fakat olmadı bulamadınız gbox uygulamasından play store kurulumunu yaparak play store erişim sağlayabiliyorsunuz o bir sorun değil yani
ayrıca klavyesi yok s9fe+ orjinali 7k civarında huawei almanız daha mantıklı hem cihaz daha kaliteli hem aksesuar farkı var

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Esen

S9 FE+ alınır mı peki ? hem kalemi var diye biliyorum hemde ekran olarakta büyük.

mis gibi tablet. ekran ve işlemciye takılma. not almak için en fazla video izlemek için kullancaksın. güzel tablet o iş için. kendimde s9 var ama 10 inç küçük geliyor plus daha iyi.

slazynp5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sla Zeyno

Bende sınav zamanında çok araştırmıştım tablet konusunu, s9fe plus tarafında karar kılmıştım. 8 ay olacak gayet memnunum. Üniversitemi bitirene kadar bana eşlik edecek sanırım rahatlıkla. Not alma konusunda diğer tabletleri de denemiştim ama s9fe plus kadar memnun olmadığım için onları tercih etmedim. Focus alanınız not almak soru çözmek vb. gibi işlerse alanında bence en iyisi.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Konuda yanlışlık olmuşsa moderatörler lütfen kusura bakmayın çünkü doğru başlığı bulamadım.

Üniversite sınavına hazırlanıyorum ve tablet önerisi lazım bütçem 15K set tarzı şeyler varsa o da olur.
bence siz gidin bu cihazları mediamarkt veya vatan tarzı mağazalarda inceleyin ben huawei alma tarafında olurdum ama siz inceleyip öyle karar verin çoğu mağazada bu ürünler vardır zaten
s9 fe+ kötü cihaz değil bu arada ama dediğim gibi işlemcisi, ram, hafıza ve ekran kalitesi söylediğim cihaza göre daha düşük ayrıca klavye ihtiyacınız varsa samsung orj klavyesi 7k civarında bilgin olsun
bence samsungda alınacak cihazlar fe değil düz s9 serisidir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,947
Üyeler
157,002
Son üye
Lac34
Top Bottom