Neler Yeni

UPS Mİ AKIM KORUMALI PRİZ Mİ ALMALIYIM?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,154
İsim
Emre siyah
Onu ek olarak söyledim konudan bağımsız. Alakalı bir şey arıyorsan psu marka modeli belirsiz. İçin rahatladı mı ?
1723535840391.png

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay
psu paket şeklinde geliyor deepcool parça ve ventusun 3x modeli gayet yeterli bir model
Ventus 3x e gayet yeterli diyen biriyle daha fazla konuşamam. Ayrıca arkadaş elektrik ile sorun yaşıyor ve psu burada hayati öneme sahip. deepcool psu kaliteli bir üretici değil ve kullanılan psu nedir özelliklerine bakacağım. her gördüğün +80 psu kaliteli olmuyor tunçmatik sevdalısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

deepcool markası na mı belirsiz dedi arkadaş...
Evet dedim kaliteli ürün mü üretiyor ? Yaz bakalım şu çok kaliteli markanın çok kaliteli psu modelini bakayım içinde hangi parçaları kullanmışlar.

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Ventus 3x e gayet yeterli diyen biriyle daha fazla konuşamam. Ayrıca arkadaş elektrik ile sorun yaşıyor ve psu burada hayati öneme sahip. deepcool psu kaliteli bir üretici değil ve kullanılan psu nedir özelliklerine bakacağım. her gördüğün +80 psu kaliteli olmuyor tunçmatik sevdalısı

Evet dedim kaliteli ürün mü üretiyor ? Yaz bakalım şu çok kaliteli markanın çok kaliteli psu modelini bakayım içinde hangi parçaları kullanmışlar.
kaliteli olduğunu söylemedim ama kalitesiz denilip bi köşeye atılacak da bı marka degl 100 k lık pc de kullanmamışlar sonuçta

ve ayrıyeten cahilliğini başka insanların üstüne yıkmaya çalışma çok bilmiş kardeşim benım

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
güzel kavga var izlenir devam edinn

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay
kaliteli olduğunu söylemedim ama kalitesiz denilip bi köşeye atılacak da bı marka degl 100 k lık pc de kullanmamışlar sonuçta

ve ayrıyeten cahilliğini başka insanların üstüne yıkmaya çalışma çok bilmiş kardeşim benım
Kardeşin değilim tanımadığın insanlara kardeşim demeni tavsiye etmem sonra başka bir şey demeye başlayabilirsin. Senin gibi cahile biraz ders vereyim o halde.

1723536967303.png

1723537026759.png

1723537104037.png

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
Kardeşin değilim tanımadığın insanlara kardeşim demeni tavsiye etmem sonra başka bir şey demeye başlayabilirsin. Senin gibi cahile biraz ders vereyim o halde.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Tavsiye , nasihat fln pek ilgilendiğim konular degıl , kendi kendine triplere girmiş bide...

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
hem ben neye kalitesiz demişim sen ne gösteriyorsun

jixroder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ALİ EROĞLU

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay
bu grafikleri hangi siteden aldığını öğrenebilir miyim acaba ?
Model fark etmez genel olarak modellerin sıralaması hemen hemen bu şekilde. Benzer grafikleri yabancı forumlarda bulabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,548
Üyeler
155,585
Son üye
armağan can
Top Bottom