Neler Yeni

Üyelere özel sistem geliyor!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Salih Sarıgüzel
Bende forumun en eskilerindenim lakin bronz silver gold vb. olabilecek kadar genişçe vaktimiz yok maalesef, her konuda bilgi ve tecrübe sahibi olmadığımız gibi her paylaşımın altında sırf etkileşim kasabilmek için düzmece yorumlarda atmıyoruz. Bilgi ve tecrübemiz dahilinde elden geldiğince fırsat buldukça paylaşımlar ve fikir alışverişleri yapıyoruz. İsim vermek doğru olmaz lakin bilgisi olmayıp fikri çok olan kişiler olduğu için silver, gold vb. rozetleri kriter olarak belirlemek yanlış olacağını düşünüyorum. Kemik tayfayı küstürmemek adına 1 yıl doldurmuş olmanın makul ve objektif bir kriter olduğunu düşünüyorum. ( Kral tacı adında forumu etkili ve verimli kullananlara yönelik nişan eklenmiş gayet mantıklı ve yerinde bir çözüm olmuş bu durum için. Şimdi olmasa bile sonraki etkinlikler indirimler kampanyalar vs. için bu kişilere yönelik olması çok yerinde olacaktır.)

Son düzenleme:

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
O olayı nasıl ayarlayacaklar merak ettim. Güzel hareketler bunlar.

zelforen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATA
benim durumda meçhul D:

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin

Majesturk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Mehmet Kaya
Güzel mantık bence. Bir süredir üyeyim ama keşke zaman ayırabilseydim bende.

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Mertcan Uysal

TÜRK YILDIZLARI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Ataseven
Ben almayacağım. Al-satçı olmayıp sistem alıp kendi kullanacak olana hakkımı devredeyim öyle bir şey oluyorsa
Ben umarım güzel sistem gelir ve faydalanabilirim. Al sat yapmadım yapmamda rızkı veren Allah . Diğer müslümanın sırtından geçinmek gibi birşeye giryor sanki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,697
Üyeler
155,294
Son üye
sorawon
Top Bottom