Neler Yeni

Uygun ve Güvenilir Ps5 nereden alınır

.Yagiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yağız Duygun
Merhabalar internet üzerinden playstation 5 satın alacağım.Ne olur ne olmaz diye eurasia garantili almak istiyorum.İlk etapta ps5 slim modellerine bakmıştım ama fat kasayla aralarında çok az fiyat farkı varmış.Bildiğim kadarıyla ps5 fat kasa modellerinin CFI modellerine bakılarak satın alınması lazım ama internetten bu yapılabiliyor mu bilmiyorum.Bütçem 23.000-24.000.Bu fiyatlar arasında güvenilir bir satıcıdan eurasia garantili bir ps5 bulup gönderebilirseniz çok sevinirim.

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hüseyin Aksoy
uğraşma ordan gir sahibindene yurt dışından getirenlerden birinden kapalı kutu olarak al eurisa garantinin pek önemi yok şahsen bozula bilecek cihazlar değil ben aralık 29 da aldım toplam 150 saati geçti oynamam gayet stabil çalışıyor o kadar büyük mebla verme 23-24 gir 2 kollusunu sahibindende 16-17 ye rahat alırsın

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhabalar internet üzerinden playstation 5 satın alacağım.Ne olur ne olmaz diye eurasia garantili almak istiyorum.İlk etapta ps5 slim modellerine bakmıştım ama fat kasayla aralarında çok az fiyat farkı varmış.Bildiğim kadarıyla ps5 fat kasa modellerinin CFI modellerine bakılarak satın alınması lazım ama internetten bu yapılabiliyor mu bilmiyorum.Bütçem 23.000-24.000.Bu fiyatlar arasında güvenilir bir satıcıdan eurasia garantili bir ps5 bulup gönderebilirseniz çok sevinirim.

Artık Avrasya garantili ürün yok. Bilkom garantili olanlar var. Bilkom garantili ürünleri de Hepsiburada üzerinden bulabilirsin örneğin, yanında yazar. Fiyat ne durumda onu bilmiyorum. 24 bin TL'yi geçebilir.

Top Bottom