Neler Yeni

Yardım Valorant Haksız Ban Yedim

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Arkadaşlar bundan 6-8 ay önce valorantta haksız bir ban yedim. Bir akşam internet cafeye gittik arkadaşlarla 2 el rank maçı attık çıktık. Bİr sonraki gün bilgisayarım geldi heyecanlıyım kurdum bilgisayarı oyun falan indirdim valoranta bi gireyim dedim 3. parti yazılımdan ban yemişim. Şok oldum. Meğerse benim oynadığım bilgisayarda cihaz banı varmış. İnternet cafeciye abi burda valo oynatma böyle böyle dediğimde ben biliyordum zaten dedi ona da ayrı ayar oldum, forum kuralları gereği internet cafeciyi size betimleyemiyorum :). Riota konuyla alakalı kaç tane ticket attım hep aynı cevap bot cevabı geliyor. Size daha önceki ticketlarda bilgi verilmiş daha bu konuyla ilgili ticket açarsanız otomatik kapatılır diyor. Elinizle yazın beni kaale alın diye yazıyorum yine aynı bot cevabı geliyor. Bir cihazda cihaz banı varsa bana uyarı gelmiyor, ben onu göremiyorum dolayısıyla bu konuda benim gram suçum yok ama riot games ilgilenmiyor. Daha önce başına gelen varmı ben bu çarı nasıl açtırabilirim?
Not: Çar çok değerli değildi bir kaç silah skini vardı savaş bileti falan vardı ama önemli olan benim bunu haksız yemiş olmam.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bundan 6-8 ay önce valorantta haksız bir ban yedim. Bir akşam internet cafeye gittik arkadaşlarla 2 el rank maçı attık çıktık. Bİr sonraki gün bilgisayarım geldi heyecanlıyım kurdum bilgisayarı oyun falan indirdim valoranta bi gireyim dedim 3. parti yazılımdan ban yemişim. Şok oldum. Meğerse benim oynadığım bilgisayarda cihaz banı varmış. İnternet cafeciye abi burda valo oynatma böyle böyle dediğimde ben biliyordum zaten dedi ona da ayrı ayar oldum, forum kuralları gereği internet cafeciyi size betimleyemiyorum :). Riota konuyla alakalı kaç tane ticket attım hep aynı cevap bot cevabı geliyor. Size daha önceki ticketlarda bilgi verilmiş daha bu konuyla ilgili ticket açarsanız otomatik kapatılır diyor. Elinizle yazın beni kaale alın diye yazıyorum yine aynı bot cevabı geliyor. Bir cihazda cihaz banı varsa bana uyarı gelmiyor, ben onu göremiyorum dolayısıyla bu konuda benim gram suçum yok ama riot games ilgilenmiyor. Daha önce başına gelen varmı ben bu çarı nasıl açtırabilirim?
Not: Çar çok değerli değildi bir kaç silah skini vardı savaş bileti falan vardı ama önemli olan benim bunu haksız yemiş olmam.
Riot işlemde hata yoktur diye cevap veriyor kısacası, ben tüketici haklarına falan gitsem buna bir çare bulunur mu? Kendim ayrı çar kastım çoktan oynuyorum ama dediğim gibi haksız yere ban yemek ve kaale alınmamak bana çok dokundu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 ay beklyecen muhtemene hwid bansa
hwid nedir? ve ben ban yiyeli 6 - 8 ay oluyor süresiz uzaklaştırıldım

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Riot işlemde hata yoktur diye cevap veriyor kısacası, ben tüketici haklarına falan gitsem buna bir çare bulunur mu? Kendim ayrı çar kastım çoktan oynuyorum ama dediğim gibi haksız yere ban yemek ve kaale alınmamak bana çok dokundu.
uğraşmazlar böyle bir şey için muhtemelen

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,478
İsim
Ümit Can
3 ay beklyecen muhtemene hwid bansa
HWID ban donanıma atılıyor. Hesapsa kalıcı olarak ban yiyor. Arkadaşın bilgisayarında bir sorun yok sorun internet cafedeki bilgisayarda. Bekleyecek olan arkadaş değil cafenin sahibi.

Geçmiş olsun hesabınızın üstüne bir bardak soğuk su içebilirsiniz. Benim de 2. el anakarttan başım yanmıştı.. bilirim o acıyı..

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
Selim
Peki başka hesaptan yazsan? Otomatik bot cevabını almazsın en azından.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Peki başka hesaptan yazsan? Otomatik bot cevabını almazsın en azından.
Şuan ki aktif çarımdan yazdım
ama yine hiçbir umudum yok ..
Riot çalışanına falan instagramdan yazsam umursamaz herhalde dimi sdkfsdf

Erda Yıldırım

80+ Gold
Şuan ki aktif çarımdan yazdım
ama yine hiçbir umudum yok ..
Riot çalışanına falan instagramdan yazsam umursamaz herhalde dimi sdkfsdf
HWID ban 3 ay sonra kalkar , hesap banı ise süresiz olur. Tekrar yeni hesap açıp oyununuza devam edebilirsiniz.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
HWID ban 3 ay sonra kalkar , hesap banı ise süresiz olur. Tekrar yeni hesap açıp oyununuza devam edebilirsiniz.
hocam teşekkür ederim bilgilendirme için ama zaten bu dediğinizi yapıyorum. Ama yine de haksız ban yemiş olmak canımı sıkıyor, buna yapabileceğim hiçbir şeyin olmadığını düşünüyorsunuz sanırım sizde.

Erda Yıldırım

80+ Gold
hocam teşekkür ederim bilgilendirme için ama zaten bu dediğinizi yapıyorum. Ama yine de haksız ban yemiş olmak canımı sıkıyor, buna yapabileceğim hiçbir şeyin olmadığını düşünüyorsunuz sanırım sizde.
Eğer internet kafe Valorant tarafından onaylı ise , oranın bir internet kafe olduğu biliniyor ise Valorant desteğe mail atıp durumu belirtin.
(Gittiğim internet kafe bilgisayarı önceden 3. parti uygulamadan dolayı yasaklama almış , benim bilgim yoktu . Oyun oynadıktan sonra eve gidince hesabımın yasaklandığını gördüm, bu konuda yardımınızı istiyorum. Zaten giriş yapılan iplerden bakarsanız internet cafe olduğunu anlayabilirsiniz. Yardımınız için teşekkürler.)
Şeklinde yazabilirsiniz

Top Bottom