Neler Yeni

Valorant rank atlayamıyorum

Umutshn41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Umut
Merhaba başıma gelenleri yazmak istiyorum çünkü artık aynı rankta kalmaktan sıkıldım .
Valorant oyuncusuyum ve toxicler olsun veletler olsun trolleyenler olsun instalokk atıp duellocu kitleyip oyundan çıkanlar afk kalanlarmı dersin yani sıkıldım artık oyundan soğdum .
Bide aimmimde , oyun bilgiminde gelen takımlardan iyi olmasına rağmen durduk yere küfür yemek + trolleyip maçı satıp insanların keyfinin içine sı*anlar var .
Ya bide şeyi anlamıyorum diğelim karşı takım bana öyle vuruşlar yapıyoki öyle pozisyonlarda bırakıyoki ölüyorum öldükten sonra takımı izliyorum 30 yaşında dayı bizim takımdan aresle koşarak ace atıyo yani anlayamıyorum bu nasıl oluyo bronz 3 te kaldım tam rank atlicam 7-3 kp fln kalıyo maç kaybediyoz sakat takım geliyo (troll-toxic) gibi bu eloda olma sebebimde önceki pcm kötüydü ve fps ve yavaşlıktan dolayı bu eloya attı bi kere şimdi ne kadar ilk 5 derecesiz maçta kazansamda max bronz 3 atıyo bunun sebebide galiba smurfler yüzündenmiş duyduğuma göre diyeceklerim bu kadar cidden daha iyi rankları hak ettiğimi düşünüyorum altın gibi çokta yüksek beklentim yok ztn sonuçta hepimiz insanız her zamanki oynayısımız 1 değil mesela bi gün oyunuyorum aimim mükemmel 25-30 vuruyorum bi gün geliyo 10 adam zor vuruyorum ama cidden benim gibi bissürü oyuncu vardır düşük rankta takılı kalan ve çeşitli sebeplerden çıkamayan inşallah herkese güzel takımlar gelmesi ,herkesin güzel bilgisayarları,güzel ekipmanları ve güzel interneti olması dileğiyle <3

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,174
İsim
Necati
Merhaba başıma gelenleri yazmak istiyorum çünkü artık aynı rankta kalmaktan sıkıldım .
Valorant oyuncusuyum ve toxicler olsun veletler olsun trolleyenler olsun instalokk atıp duellocu kitleyip oyundan çıkanlar afk kalanlarmı dersin yani sıkıldım artık oyundan soğdum .
Bide aimmimde , oyun bilgiminde gelen takımlardan iyi olmasına rağmen durduk yere küfür yemek + trolleyip maçı satıp insanların keyfinin içine sı*anlar var .
Ya bide şeyi anlamıyorum diğelim karşı takım bana öyle vuruşlar yapıyoki öyle pozisyonlarda bırakıyoki ölüyorum öldükten sonra takımı izliyorum 30 yaşında dayı bizim takımdan aresle koşarak ace atıyo yani anlayamıyorum bu nasıl oluyo bronz 3 te kaldım tam rank atlicam 7-3 kp fln kalıyo maç kaybediyoz sakat takım geliyo (troll-toxic) gibi bu eloda olma sebebimde önceki pcm kötüydü ve fps ve yavaşlıktan dolayı bu eloya attı bi kere şimdi ne kadar ilk 5 derecesiz maçta kazansamda max bronz 3 atıyo bunun sebebide galiba smurfler yüzündenmiş duyduğuma göre diyeceklerim bu kadar cidden daha iyi rankları hak ettiğimi düşünüyorum altın gibi çokta yüksek beklentim yok ztn sonuçta hepimiz insanız her zamanki oynayısımız 1 değil mesela bi gün oyunuyorum aimim mükemmel 25-30 vuruyorum bi gün geliyo 10 adam zor vuruyorum ama cidden benim gibi bissürü oyuncu vardır düşük rankta takılı kalan ve çeşitli sebeplerden çıkamayan inşallah herkese güzel takımlar gelmesi ,herkesin güzel bilgisayarları,güzel ekipmanları ve güzel interneti olması dileğiyle <3
Frankfurt girmeni öneririm , düşük elolalarda genelde çoğu kişi instalock atıyor , sende at kanka al entry.
Bronz hesabın varsa fazladan gelip boostlayabilirim seni istersen.

Umutshn41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Frankfurt girmeni öneririm , düşük elolalarda genelde çoğu kişi instalock atıyor , sende at kanka al entry.
Bronz hesabın varsa fazladan gelip boostlayabilirim seni istersen.
Knk sadece 18.00 a kadar oynayabiliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk sadece 18.00 a kadar oynayabiliyorum
Frankfurt oynamayı deniycem internet el verirse

rıza baba

80+ Bronze
millete suç atacağına kendini geliştirsen zaten rank atlardın bronz 3 ten çıkamaman tamamen senle alakalı bir durum

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Knk şuan güncel olarak diayım. Böyle elolardan çıkma yolu instalock reyna atarak 1v5 atmaktır. Smurf hesaplarımdan arkadaşlarımla oynadığım için biliyorum bir zaman sonra aimin buna yetiyo. Başka şekilde çıkma yolu çok zor

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
685
İsim
Eren
60 fps 60 hz golda kadar çıktım gerek toxiclerler gerek trollerle karşılaştım. Yavaş yavaş aimini geliştir gümüş olduktan sonra brim mainledim line up falan sen de viper olur öğren lineup falan oynatırsın takımı. Altın zaten hemen geçeliyo, şuan platta kaldım onu nası geçiyoz ben de bilmiyom.

rıza baba

80+ Bronze

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
millete suç atacağına kendini geliştirsen zaten rank atlardın bronz 3 ten çıkamaman tamamen senle alakalı bir durum
Hocam cidden öyle olmuyo sage ile 52 vurmuşluğum var genelde 30 vuruyorum sage mainim gümüş 2 yeni oldum

rıza baba

80+ Bronze

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Aimin belli bir seviyeyi geçince otomatik çıkıyosun bronz-gümüş-altından

Umutshn41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Umut
60hz le yücelik 1e çıktım demekki oluyormuş
Knk adam ne demiş sen 60 hz diyosun biraz okuyupta yorum yap , millete bok attığım yok yazdığımıda okumamışsın belki bunu okursun (gün geliyo benimde 25-30 vurduğum maçlar oluyo ,gün geliyo 10 adam zor vurduğum adam oluyo )ztn millete bok atmak isteseydim kendimden bahsetmezdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,949
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik
Top Bottom