Neler Yeni

Yardım Valorantta hileciler hakkında

volkans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
volkan
hileci otistikler denk geliyor hem toxicler yetmiyor sanki hile oldukları belli değil gibi boş boş kolsuz gibi laflar ediyorlar bunları kolay patlatmanı bir yolu yokmudur geçen haftada denk gelmişti böyle hile 1 2 maç sonra ban yedi bilgisi geldi dün akşam tekrar geldi bariz hileler de bunu nasıl daha bariz yaparız acaba reportladık ban yemedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu aralar baya bir türedi hileciler

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ertuğrul Kesgin
Video kaydı alıp riot desteğe aktarınca daha hızlı ilgileniyorlar.

Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ethem Şahin
hileci otistikler denk geliyor hem toxicler yetmiyor sanki hile oldukları belli değil gibi boş boş kolsuz gibi laflar ediyorlar bunları kolay patlatmanı bir yolu yokmudur geçen haftada denk gelmişti böyle hile 1 2 maç sonra ban yedi bilgisi geldi dün akşam tekrar geldi bariz hileler de bunu nasıl daha bariz yaparız acaba reportladık ban yemedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu aralar baya bir türedi hileciler
Keyiflerine göre ban atıyorlar. Lolde de geçerli bu durum. Milli değerlere sövüyor adam, reportluyorum ban yemiyor. Ticket atıyorum ilgileneceğiz cart curt. Adam hala oynamaya devam ediyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,128
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Keyiflerine göre ban atıyorlar. Lolde de geçerli bu durum. Milli değerlere sövüyor adam, reportluyorum ban yemiyor. Ticket atıyorum ilgileneceğiz cart curt. Adam hala oynamaya devam ediyor.
ben ticketla çok insan banlattım hatta ticketa gerek kalmadı bende doğru yazdımmı direk banlıyorlar güvenilirlik seviyesiyle alakalı biraz ilk oynadığım hesabımda naparsamda ban attıramazdım ikinci hesabımda bu biraz daha düzelmişti şuanda kullandığım hesapta direk banlıyorlar dediğim varsa

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
Furkan
O aslında sövme şekliyle alakalı biraz. Mesela "Allah'ın kürdü" yazarsanız oyun otomatik olarak susturuyor maç boyunca. Ekstra diğer oyuncular reportlarsa ban yiyorsunuz :D kalıcı değil ama olsun.

Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ethem Şahin
ben ticketla çok insan banlattım hatta ticketa gerek kalmadı bende doğru yazdımmı direk banlıyorlar güvenilirlik seviyesiyle alakalı biraz ilk oynadığım hesabımda naparsamda ban attıramazdım ikinci hesabımda bu biraz daha düzelmişti şuanda kullandığım hesapta direk banlıyorlar dediğim varsa
Yani oynadığım hesap yaklaşık 9 senelik bir hesap ve daha önce hiçbir şekilde ne ban ne uyarı aldım. Gayet kibar ve açıklayıcı bir şekilde kanıt ile beraber yolluyorum. Genelde sadece ilgileneceğiz, topluluğu daha iyi bir yer yapmaya çalıştığınız için teşekkürler mesajından öte bir şey olmuyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,128
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yani oynadığım hesap yaklaşık 9 senelik bir hesap ve daha önce hiçbir şekilde ne ban ne uyarı aldım. Gayet kibar ve açıklayıcı bir şekilde kanıt ile beraber yolluyorum. Genelde sadece ilgileneceğiz, topluluğu daha iyi bir yer yapmaya çalıştığınız için teşekkürler mesajından öte bir şey olmuyor.
benim eski hesabımda yaklaşık 6 senelik bi hesaptı genede çok çok nadir ban yiyorlardı şuankinde çatır çatır ban yiyor
https://www.leagueofgraphs.com/summoner/tr/Meow+Meow+nuga-00001 s13 2. mevsimde açtım bu hesabı takır takır banlatıyorum doğru olanları

volkans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
volkan
benim eski hesabımda yaklaşık 6 senelik bi hesaptı genede çok çok nadir ban yiyorlardı şuankinde çatır çatır ban yiyor
https://www.leagueofgraphs.com/summoner/tr/Meow+Meow+nuga-00001 s13 2. mevsimde açtım bu hesabı takır takır banlatıyorum doğru olanları
oda ilginç geçen başıma şu geldi tam oyun başladı iptal oldu uyarı vermeden hile gelmeden ban yedi muhtemelen o yüzden bazıları cidden belli etmiyor çok nadir vanguard yakalıyor

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
781
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
oyunu silip kurtuldum. küfürbaz beyinsiz oyuncular yerine hilecileri seçsem de oyunu sildim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,492
Üyeler
142,935
Son üye
Holi0
Top Bottom