Neler Yeni

Yardım Vatan mağazasından anakart alırsam orada montajını yaparlarmı?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Mehmet Aslan
Asgarinin üstü biraz birde barem sistemi var saat artışı ve sonrasına direk maaş artışı şeklinde birde tabi primlerin var ekstra dan iyi satarsan iyi kazanırsın
hocam hangi alanda gereksinim istiyorlar işe alırken , pc mağazasında çalışmayı çok isterdim açıkçası

Adem0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Abdulkerim Alıntaş
psu ve anakart montajı cok korkutucu geliyor bana .d mesela şuan gtx 1050 kullanıyorum 4 pin girişli 3 ay sonra falan 6700 xt alacağım o 8pin girişli sanırsam onun kablo bağlantısını nasıl yapacağım hiçbir bilgim yok
olm korkulacak bir şey yok aldığın zaman yaz yardım ederim neden bu kadar çok korkmanıza gerek yok psu yanında tüm kablolar gelecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alın Buna bakın toplama pc alacaksanız eğer

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
bedirhan
olm korkulacak bir şey yok aldığın zaman yaz yardım ederim neden bu kadar çok korkmanıza gerek yok psu yanında tüm kablolar gelecek
psu 7 yıllık :D psu ya tek güvencim fsp marka olması
upgrade edeceklerim 5 5600 /6700xt ram ve ssd
birde anakart değiştirmeyi düşünmüyorum b350 gaming pro carbon var değiştirmeme gerek varmı sence tam performans vermesi açısından

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Genç desem
bende sıvı soğutma falanda var onun macun yenilemesi biraz sıkıntı yeni 7000 serisi islemcilerde çünkü yanları açık ya iceriye macun girdigi an islemci ölüyo
Öyle mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam hangi alanda gereksinim istiyorlar işe alırken , pc mağazasında çalışmayı çok isterdim açıkçası
Bende

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
lise mezunu minimum olması gerekiyor birde boşluk olması gerekiyor mağzalarda ona göre alıyorlar zaten bilgini 2 aylık deneme sürecinde ölçüyorlar :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,175
Üyeler
154,882
Son üye
VortexB
Top Bottom