Neler Yeni

🔥İndirim Vatan PC Seçili OEM %15 İndirim

Onur.kyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
onur
Pek bir bilgim yok bu konularda. B450-M-A PRO MAX'le A 520M-PRO arasındaki ne gibi fark var ? İkisi de aynı fiyat. Hangisi tercih edilir gibisinden.
Şunu daha yeni sipariş verdim bu sabah mesela. İptal edip bu 2'sinden birini mi almak lazım ? Lazımsa hangisini ?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Pek bir bilgim yok bu konularda. B450-M-A PRO MAX'le A 520M-PRO arasındaki ne gibi fark var ? İkisi de aynı fiyat. Hangisi tercih edilir gibisinden.
B450 kesinlikle daha iyi

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Hocam size bir şey danışmak istiyorum beyaz sistem yapacağım full beyaz her şeyiyle beyaz bir anakart ve ve işlemci için 20 22k bütçe ayırıyorum intel mi amd mi ne önerirsin ve hangi parçaları almak mantıklıdır ?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam size bir şey danışmak istiyorum beyaz sistem yapacağım full beyaz her şeyiyle beyaz bir anakart ve ve işlemci için 20 22k bütçe ayırıyorum intel mi amd mi ne önerirsin ve hangi parçaları almak mantıklıdır ?
MSI x670e Gaming plus al am5 kuralım 10k ya mükemmel anakart hemde beyaz

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Değer mi o paraya o anakart imzamda ki sistemi değiştireceğim beyaz akvaryum tarzı kasa ile full beyaz yapacağım da
Değer kesinlikle beyaz x670e böyle yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değer mi o paraya o anakart imzamda ki sistemi değiştireceğim beyaz akvaryum tarzı kasa ile full beyaz yapacağım da
Ben çok beyaz sistem topladım hatta 200k lik beyaz sistem yapıyoruz şuan birine haftaya inşallah montajını yapicam cam kasa ekranlı vs

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

Ben çok beyaz sistem topladım hatta 200k lik beyaz sistem yapıyoruz şuan birine haftaya inşallah montajını yapicam cam kasa ekranlı vs
O zaman senin başını çok ağrıtırım ustam zaten forumda aktif olarak gördüğüm için soruyorum sana :) peki benim imzamda ki sistemi kaça satarım ve beyaz ekran kartı ne alabiliriz işlemci ne yaparız ?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
O zaman senin başını çok ağrıtırım ustam zaten forumda aktif olarak gördüğüm için soruyorum sana :) peki benim imzamda ki sistemi kaça satarım ve beyaz ekran kartı ne alabiliriz işlemci ne yaparız ?
Dm den yazarsan bakarım genelden sistem konularına bakıyorum forumda uzmanlık alanımız o çünkü

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA

Hocam aslında Gigabyte ın beyaz pcb li anakartları var da türkiyede satan site göremedim onlar daha şık duruyor beyaz sistemlerde bence.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam aslında Gigabyte ın beyaz pcb li anakartları var da türkiyede satan site göremedim onlar daha şık duruyor beyaz sistemlerde bence.
Yok ya gigabayt önermiyorum ben sıkıntılı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,169
Üyeler
141,674
Son üye
mgonii
Top Bottom